Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

``Adrian Black ~ Rp Başlığı

+6
Cornelia Fackrell
Satellite Morgan
Clara Thompson
Hermia Aigian Cocteau
Hector Sentius
Dryope Glauce Charon
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

``Adrian Black ~ Rp Başlığı - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ``Adrian Black ~ Rp Başlığı   ``Adrian Black ~ Rp Başlığı - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 3:35 am

yazdım bişiler birazdan koyuyorum Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ``Adrian Black ~ Rp Başlığı   ``Adrian Black ~ Rp Başlığı - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 7:19 am

60. Görev için 2. rp'yi baslattım kano gölünde. Sıra şöyle olacak : Adrian-Maya-Mia-Mitchie

Eger gerekli olursa en sonunda bir post daha yazabilirim.

Şimdi kurgu da bu şekilde : İlk olarak normal bir şekilde yarışıcaz, belki yarışırken aramızda laf atmalar falan da olabilir. Kayalıklara gidip döndükten sonra, biz önde gibi olucaz. Artık biz kazanmaya yaklaşmışken siz bitkiler çıkarıp bunlarla küreklerimizi ellerimizden alacaksınız ve kazancaksınız. Sonra da biz size yeni bir oyun teklif edicez, cirit atma yarışı.

Bu rp'de en az 3 postun daha olacağını unutmayın, kurguyu ona göre ayarların.
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: ``Adrian Black ~ Rp Başlığı   ``Adrian Black ~ Rp Başlığı - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 7:51 am

Ah, sen bunu yazmadan önce ben yazdım ama =( o yüzden biraz farklı bir kurgu oldu ama, bir bak istersen, sadece sonu farklı olmuş şansıma
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ``Adrian Black ~ Rp Başlığı   ``Adrian Black ~ Rp Başlığı - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 7:51 am

Farketmez ya, Mia halleder artk Razz
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: ``Adrian Black ~ Rp Başlığı   ``Adrian Black ~ Rp Başlığı - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 7:54 am

evet, Mia'ya kaldı =D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ``Adrian Black ~ Rp Başlığı   ``Adrian Black ~ Rp Başlığı - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 10:29 pm

60. Görevin üçüncü kısmını cirit sahasında başlattım, Maya sıra sende. Sonra da Mia ve Mitchie.

Kurguyu biliyorsunuz zaten, biz kazanacagız bu yarısı Smile

P.s. : Unuttuğum bir rp kaldı mı acaba? Rolling Eyes
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ``Adrian Black ~ Rp Başlığı   ``Adrian Black ~ Rp Başlığı - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 12:59 am

Flood.

60. Görevin son kısmını başlattım Ares kulübesinde, sırasıyla Maya, Mia ve Mitchie yazarsanız ben de son bir post yazıp rp'yi bitiririm.
* Bu arada kurgu bir anda aklıma geldi, bu acımasızlığım için kusura bakmayın Smile

&

57. Görev'i Zeus Yumruğu'nda başlattım, katılacaklar: Adrian, Amanda, Mia ve Anna.

Kurguyu açıklıyorum: Şimdi Amanda ve Mia yazacağınız iki postta akreplerle veya dilediğiniz başka canavarlarla mücadelemizi yazacaksınız. Son yazan kişi tam Zeus Yumruğunun olduğu yerde Anna'ya rastlamamızı yazacak ve rp'yi bitirecek. Bu sırada Anna sen devreye gireceksin, buralarda senin için önemli bir eşyayı kaybettiğini, saatlerdir aradığını ama bulamadığını ve onu muhtemelen labirentin girişine düşürdüğünü söyleyeceksin. Biz de o eşyayı bulmana yardımcı olmak için sana eşlik edeceğiz.
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: ``Adrian Black ~ Rp Başlığı   ``Adrian Black ~ Rp Başlığı - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 3:04 am

Tamamdır Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ``Adrian Black ~ Rp Başlığı   ``Adrian Black ~ Rp Başlığı - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 12:38 pm

57. Görevin ikinci ve son kısmını Labirent'te başlattım. Mia, Amanda ve Alex! Belirli bir yazma sırası yok, kurgu olarak da kafanıza göre takılın, labirenti biliyorsunuz. 2 Tur boyunca canavarlarla ve tuzaklarla uğraşacağız, sonra da Anna'nın kolyesini bulup Labirent'ten çıkacağız.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ``Adrian Black ~ Rp Başlığı   ``Adrian Black ~ Rp Başlığı - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 3:47 am

Flood.

57. Görev için Anna yazdı, şimdi benim yazdığım postla birlikte 10 post olacak. (Min. 15 post olması gerekiyor.) Benden sonra da Amanda ve Mia; sıra fark etmez yazın biriniz.

``Adrian Black ~ Rp Başlığı
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Adrian Black
» Adrian Black ~
» Adrian Black
» Adrian Black
» Adrian Black