Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mitolojik bir Esinti ~

YazarMesaj
Aquamarin Britannia

Aquamarin Britannia

Mitolojik bir Esinti ~ Empty
MesajKonu: Mitolojik bir Esinti ~   Mitolojik bir Esinti ~ Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 6:54 am

Her zaman için mitolojiye bayılan biri olmuşumdur, gerçekten. Burası da hayallerimin kampı diyebilirim galiba. Şu işe bakın, uçan atlar, uçan atlar... Uçan atlar... Evet gözüm pegasuslara fazla takılmış durumda. Ne yapayım çok tatlılar! Şaşkın şaşkın etrafa bakarak ben ve kardeşlerime ayrılan klübeye geldiğimde hala hayranlığımı gizleyemiyorum. Bir zamanlar boş klubeler varmış galiba, artık olmaması güzel bir şey tabi. Bunu kafama takmamaya çalışacağım. Hafif yeşil, kırmızı kiremitli klubemize daha şimdiden alıştım galiba.

Cam kenarı yatak almam mümkün mü acaba?

Ahh ranzaların tepesinde uyumak hiçbir zaman tercihim olmamıştır babam sık sık yataktan düşme ihtimalimin olduğunu vurgulayıp dururdu zaten. Hem... Fazla kalabalık değiliz galiba? Eh o zaman rahatlıkla üzerinde birşeyler bulunmayan yataklardan birinin üzerine atlayabilirim.

Doğrusu buraya geldiğime mutluyum, cidden. Ama tuhaf bir şekilde buranında oldukça normal bir okul olduğunu düşünmüyor değilim. Ah. Klübe biraz boş, eğitimde olmalılar. Kardeşlerimden kaç tanesiyle benziyorum doğrusu çok merak ediyorum! Şimdilik yorgunluğu üzerimden atmak için biraz kestirebilirim galiba. Evet, fena fikir değil gibi.

Zzzz~

[Rp bitmiştir]

Mitolojik bir Esinti ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kısa bir esinti havasında...
» 'Mitolojik' Eşyalarımız
» Mitolojik Bir Atım Oluyor