Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'Mitolojik' Eşyalarımız

+8
Edward J. F. Newgate
Lucianna Fackrell
Summer Katherine Ramsey
Thalia A. Carter
Alexis Kwon
asdasdfasdfg
Adyali Beckett
Pandora Monica Chase
12 posters
YazarMesaj
Pandora Monica Chase

'Mitolojik' Eşyalarımız Empty
MesajKonu: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 12:11 am

Burada mitolojiyle yakından uzaktan ilgisi olan eşyalarımız varsa onları yazabiliriz diye düşündüm bounce .

Benim Kemeraltı'ndan aldığım çok tatlı 'drahmi'lerim var. Evet,aldığım yerde bunun -bilmediğimbirmalzemedenyapılmışolanları- da var. Tabiikide gerçek değiller ama ben onları çok seviyorum. ♥️
Aynı zamanda Athena'nın simgesi olan baykuşlu, denizkenarında kılıcını çekmiş olan Perseus'lu ve Zeus'lu bir kolyemde var. Geçen gün onları kaybettim diye öyle korktum ki. Razz

Sizin de böyle eşyalarınız varsa yazııın Razz Razz
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 2:07 am

Şimşekli bir kolyem var Razz Ama tabii Zeus falan yok üzerinden Sad Athena tapınağından aldığım İ şeklinde bir anahtarlık var Razz Razz
asdasdfasdfg

asdasdfasdfg

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 6:13 am

benimde bir hançerim var Smile
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 6:33 am

Ön tarafında "Demigod Training" arkasında da PJO vb tarzı şeyler yazan siyah bir tişörtüm var Very Happy GoGirl çekilişinden kazanmıştım Very Happy

Bir de annemin baya yıl önce doğum günü hediyesi olarak aldığı "Ayda oturan adam"ım var Very Happy O zamanlar PJO nedir bilmezdim ama Avatar the last airbender takıntılıydım ve ne bileyim kendimi su bükücü sanıp gücümü aydan aldığımı falan sanıyordum Razz (Sorunlu falan değilim, çocukluk işte Razz) Ama şimdi takınca daha farklı anlamlar ifade ediyor. Very Happy (tamam, belki sorunluyum Razz)

Buyrun buradaki Very Happy :

Spoiler:
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 7:09 am

Ay, çok tatlıymış ^^
Ahah, ben hala The Last Airbender'ı izliyorum ya, Aang'e bayılıyorum Razz Ama artık hiç sık olmuyor tabii Sad Süngerbob favorim ama! =DD (Yani Lexy, bir de sen kendie sorunlu diyorsun Razz)
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 8:35 am

Ad ben üç sezonuda üç kere baştan izlediğim için öğğk gelmeye başlamıştı, artık replikleri falan ezberlemiştim sonra artık yeter dedim anca öyle bıraktım. Very Happy
Ve de Sünger Bob herkessin favorisi Add yalnız değilsiin kaydeş Very Happy (Team Patrick ! Cool )
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 8:39 am

Ahah, Patrick süper ya ^^

Evet, ben de hepsini defalarca izledim, ama hala Appa ve Momo'ya kopuyorum Razz
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 9:14 am

percy yazan bir kolyem var =D şimşek şeklinde kolyem var Very Happy
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 12:35 pm

Baykuş şeklinde çok sevdiğim bir kolyem var. Smile

Spoiler:
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 2:25 pm

Mitolojiyle ilgili bir şeyim aklıma gelmedi şimdi ama, Summ gibi baykuşlu bir kolyem var, bir de -hayır, kafayı yemedim- baykuşlu kazağım, şapkam falan, baykuşlu bir sürü kıyafetim oldu Athena kulübesine geldim geleli. Very Happy
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 2:30 pm

Hımm herkesin süper eşyaları var Very Happy Bende bir tanrının -apollon veya athena- tapınağının minyatürü ve birkaç drahmim var. 4 tane metal, gümüş renginde Very Happy Adam ile pazarlık ederek almıştım Very Happy Bir tane de bakır olduğunu çözdüğüm ama altın renginde olan var Very Happy
Pandora Monica Chase

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 8:12 am

Haha Very Happy
Hepsi de harikalar!
Bu arada beeeeeeeeen,percy'li kolyeden istiyoruuum Sad Sad
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 8:17 am

Ben de Drahmi istiyoruum Very Happy
Nerden aldın, Kemeraltında nerde var, hemen alacağım Razz
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 11:12 am

Pandora Monica Chase demiş ki:
Haha Very Happy
Hepsi de harikalar!
Bu arada beeeeeeeeen,percy'li kolyeden istiyoruuum Sad Sad

ahah Very Happy
ya bu arada Afrodit'in ana sembolü ne ? kalp değil diyorlar da Very Happy
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 11:18 am

Efes Antik kentinden ve birde Babamın Atina gezisinden gelenler var Very Happy Efes antik kentindekiler gümüş renginde Very Happy Arkasında zeus var bende Very Happy Sakallı ve gözleri yıldırımlar saçıyordu da Very Happy
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 11:21 am

Drahmi mi ?
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 11:26 am

Evet Very Happy
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 10:22 pm

@Thalia: Afrodit'in sembolu, erkekleri kendine aşık etmesini sağlayan büyülü kemeri. Ama kulübe olarak daha çok güvercinli sembolünü kullanlıyor. Güvercin onun kutsal hayvanı.
Joseph M. Masen
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Joseph M. Masen

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 12:56 am

bende Nico'nun biriktirdiği gibi küçük tanrı heykelleri var. Very Happy Şuan Hermes, Zeus, Athena, Hades, Poseidon, Ares, Afrodit heykelcikleri var. Daha hepsini toplayamadım Razz
http://www.percyjacksonrpg.forume.biz/
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 1:16 am

Vaay, süpermiş. Very Happy
Bende de Akropolis'teyken aldığımız Akropolis Tapınağı var. Ayrıca bizim ailemizden uğuru baykuş olduğu için her gittiğimiz yerden baykuş toplarız. Hatta bu sene gittiğimiz Yunanistan'dan tam 9 tane baykuş heykelciği aldık. Very Happy Bir de işte Athena heykeli var, altında antik yunanca Athena yazıyor ve temsili bir resmi var. Very Happy
http://www.platis.forummum.net
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 1:18 am

ballı Very Happy
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

MesajKonu: Geri: 'Mitolojik' Eşyalarımız   'Mitolojik' Eşyalarımız Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 12:19 pm

hephaistostan aldığım kolye üzerinde çekiç işareti var kırılan bir eşyanın üstüne götürünce tamir oluyor eşya

'Mitolojik' Eşyalarımız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mitolojik bir Esinti ~
» Mitolojik Bir Atım Oluyor