Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güzel Bir Tesadüf

2 posters
YazarMesaj
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

Güzel Bir Tesadüf Empty
MesajKonu: Güzel Bir Tesadüf   Güzel Bir Tesadüf Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 1:14 am

Yorgun ve uykulu bir şekilde dinlenebileceğim bir yer arıyordum, çevreme bakınırken bir göl dikattimi çekti ve hızlı adımlarla oraya doğru yürümeye başladım.Biraz ilerledikten sonra rahatça uzanabileceğim -hatta uyuyabileceğim- bir yer buldum hemen oraya kuruldum , göle baktım çok güzeldi gerçi bu kampta her yer çok güzeldi ama bana burası daha bi farklı geldi.Bunları düşünürken gözlerim yavaşça kapanmaya başladı tam uykumun en güzel yerindeyken birden üstüme bir şey düştü şaşkınlıkla ve birazda kızgınlıkla hemen yerimden fırladım ve karşımda bir kız gördüm.
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

Güzel Bir Tesadüf Empty
MesajKonu: Geri: Güzel Bir Tesadüf   Güzel Bir Tesadüf Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 2:42 am

Kampta gezinirken kano gölünün yakınlarında uyuyan bir kız gördüm.Kim olduğunu merak ederek koşturarak yanına gittim ve eğillip ona bakmaya başladım.Hım...Ben bu kızı kampta görmüştüm sanki...Kız beklenmedik bir şekilde kaldınca hızla ayağa fırladım ve bağırdım.

''Ayy!!''

Derin derin nefes alarak kendimi sakinleştirmeye çalıştım.bir yandanda kıza bakarak gözlerimi kıstım.

''Günaydın demen gerekmiyormuydu?''
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

Güzel Bir Tesadüf Empty
MesajKonu: Geri: Güzel Bir Tesadüf   Güzel Bir Tesadüf Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 4:18 am

Benimle birlikte kızda korkmuşa benziyordu biraz sinirliye.

-Günaydın demen gerekmiyor muydu ?

-Kusura bakma uykum bölününce çok sinirli olurumda .

-Bunu bilemem heralde dedi.

-Tabi bilemezsin dedim biraz gülümsemeye çalışarak gerçi pek olmamıştı çünkü hala uykum vardı ama karşımdaki kızı güldürecek kadar başarabilmişim.

-Öyle sıçrayınca çok komiktin dedi ve kahkalarla gülmeye başladı sonra benimde aklıma ''ayy'' derken ki hali geldi ve bende ona eşlik etmeye başladım.Biraz sakinleşince:

-Ben Ange Apollon çocuğum kısaca Ann diyebilirsin dedi.

-Tanıştığıma memnun oldum Ange bende Amy Hermes çocuğuyum.

-Bende tanıştığıma memnun oldum Amy , istersen kampa birlikte gidelim hava kararmaya başladı tek gitmemiz biraz sakıncalı olabilir.

-Tabiki de birlikte gidebiliriz dedim gülerek sonra kol kola girerek gölün çevresinden kampa doğru yol aldık.

--rp bitmiştir--

Güzel Bir Tesadüf
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Tesadüf.
» Tesadüf bu olsa gerek
» Güzel Bir Gün
» Güzel bir gün
» Güzel bir başlangıç -1-