Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni bir tanışma

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Yeni bir tanışma Empty
MesajKonu: Yeni bir tanışma   Yeni bir tanışma Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 12:42 am

13- Plajda rp yazacaksın.
Mekan: Plaj
Katılacaklar: Sen ve istediğin herkes.

Kulübenin içinde çok sıkılmıştım. Nedense bugün canım eğitim yapmakta istemiyordu. Kardeşlerim kulübede yoklardı. anlaşılan yine dışarı çıkmışlardı. Kitap okurken çıktıklarını dahi görmemiştim. Biraz hava almak için dışarı çıkmaya karar verdim. Üzerime siyah ipek elbisemi geçirdikten sonra saçlarımı taradım. Makyajımı yaptım , üzerime bir hırka alarak dışarı çıktım. Her zamanki melezlerin bir çoğu eğitim yapıyordu. Bazıları da gülüşüyorlardı. İçlerinde tanıdık birini görerek yanına gitmeyi planlıyordum. ancak her ne olduysa tanıdık bir kişi bile görmedim. Bende kampı keşfetmeye çıktım. Doğu kesimine doğru ilerlediğim de önümdeki denizi görünce çok mutlu oldum. Aslında deniz yerine plaj daha uygun olurdu. Burası tam Afrodit kızlarına göreydi. Yaz gelince burada kardeşlerimle çok eğleneceğim ortadaydı. Şezlonglardan birine oturdum. Deniz kış mevsimi olmasına rağmen pürüzsüzdü. Neredeyse hiç dalga yoktu. Elime biraz kum alarak onlarla oynamaya başladım. Plaj çok sakindi. Etrafımda hiç melez yoktu. Kendi kendime eğitimler hakkında düşünürken arkamdan birinin geldiğini hissettim...
Felix Darius Nikolai

Felix Darius Nikolai

Yeni bir tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir tanışma   Yeni bir tanışma Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 1:10 am

Bugün cole ile güçlerimi bulmaya çalıştım.Çok yorulmuşdum ama yatıp uyumak yerine Plaja gitmek ve masmavi denize bakarak yordunluğumu unutmak fikri aklımı çeldi.Plajda yürürken şezlong da oturan birini gördüm.Yaklaştıkça Oturanın kız olduğuna kanaat getirdim.Beni farketti ve

-Selam

-Selam da tanışıyormuyuz

-Hayır ama Ben Darius ama kısaca Nico ya sen?

O sırada karşımda oturan kızın gözlerinden gözlerimi alamadığımı farkettim.Kesinlikle çok güzeldi ve alımlıydı.Giyiminin de mükemmel olduğunu görünce kesinlikle bir afrodit kızı olduğunu anladım.

-Yanına oturabilirmiyim ? dedim kibar ve sevimli bir gülümsemeyle.
Misafir
Misafir

Yeni bir tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir tanışma   Yeni bir tanışma Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 1:17 am

''Yanına oturabilirmiyim ?'' diye sordu gülümseyerek. İsmi Darius'muş. Darius ismini House Of Night serisinden beri çok sevmişimdir. Oldukça yakışıklı ve kaslıydı. Daha fazla bekletmeden '' Tabi. Darius'u tercih ederim. '' dedim gülümseyerek. Yanıma oturdu. Bense hala kumla oynamaya devam ediyordum. Daha sonra aklıma gelen ilk soruyu sordum. '' Sende mi yenisin?'' dedim. Bunun cevabının evet olacağını düşünüyordum. Kampa geleli 10 gün olmuştu ama onu hiç görmemiştim. Ares'in oğlu olabileceğini düşündüm.'' Birde kimin oğlusun?'' diye ekledim. Ne kadar çok soru sormuştum öyle.
Cevabını bekliyordum...
Felix Darius Nikolai

Felix Darius Nikolai

Yeni bir tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir tanışma   Yeni bir tanışma Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 1:43 am

-Dionisos diye kibarca cevap verdim.

Vay canına kız geçekten hoştu.Yüzüne baktım...gülümsüyordu...Ahh tanrılarım adını sormayı unutmuştum.Bunu anlamam çok uzun sürmüştü.Nedeni barizdi...ahhh hala sormamıştım sadece yüzüne bakıyordum.

-Sizin adınız nedir leydim ?

Bana şaşırmış şekilde baktı ve aynı anda gülümsedi

-Leydim ?!?

Ahhh Rusya'da böyle dediğimiz için anlamamıştı.Ama bunu ona söylemedim.Çünkü bu cümlem onu gülümsetmişti ve bunu bozmak istemiyordum.

-Evet leydim ? dedim gülümseyerek.
Misafir
Misafir

Yeni bir tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir tanışma   Yeni bir tanışma Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 1:53 am

Gülmeye başladım. Leydim kelimesi çok komik gelmişti o anda. Bir tanrıça olsam belki bu kelime uygun olabilirdi. ama bir melez için fazla abartılıydı.
'' Benim adım Amanda.'' dedim gülümseyerek. Pek konuşkan bir tipe benzemiyordu. O yüzden ben başladım anlatmaya...
'' Ben 10 gün önce canavarlar tarafından saldırıya uğrayınca alelacele buraya getirildim. Afrodit'in kızıyım. Annem , kardeşlerimle tanıştım .'' dedim gülümseyerek. Daha sonra devam ettim. '' İlk günler yanlızlık çekebilirsin , ama zamanla alışıyorsun. Çevre ediniyorsun.'' dedim. Beni anlayışlı bir şekilde dinliyordu. '' Eee sen ne zaman geldin?'' diye sordum...
Felix Darius Nikolai

Felix Darius Nikolai

Yeni bir tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir tanışma   Yeni bir tanışma Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 2:10 am

-Ben 4 gün önce geldim

Daha sonra nasıl geldiğimi hatırlamaya çalıştım...Ama hayır hiçbir şey gelmiyordu...Bayılmış ve uyandığımda kendimi burada bulmuştum.

-Nasıl geldiğimi bende hatırlamıyorum...ama sanırım bunu babam yaptı dedim gülümseyerek.

Ahh gerçekten çok güzeldi.Ona aval aval baktığımı fark etmesin diye yüz ifademi değiştirmeye çalıştım...ama çabam gereksizdi.Yüzümdeki komik hareketleri görünce gülümsedi.Bende onun gülümsediğini görünce yüzüm yumaşadı ve sırıttım.Onu gerçekten sevdiğimi anladım.Aklıma birşey birşey gelene kadar düşündüm.Amanda'yı gördükten sonra aklımın bana dediği hiç birşeyi yapmadım...heralde bana küstü.

-Ee yarın için bir planın var mı?
Misafir
Misafir

Yeni bir tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir tanışma   Yeni bir tanışma Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 3:10 am

''Ee yarın için bir planın var mı?'' diye sordu. Bir planım yoktu. Ya eğitim yapacaktım ya da her zamanki gibi kampı keşfe çıkacaktım. Gülümseyerek cevap verdim.
'' Yok. Her zamanki gibi eğitim yaparım veya dolaşırım sanırım.'' dedim. Ona dikkatlice baktığımda gerçekten çok yakışıklı olduğunu farkettim. Hala kumlar elimdeydi. Onları görünce şaşırdım. Elimde unutmayı becermiştim. Hemen elimi silktim. Darius'un bu soruyu neden sorduğunu merak ediyordum...
Felix Darius Nikolai

Felix Darius Nikolai

Yeni bir tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir tanışma   Yeni bir tanışma Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 6:29 am

-Şeyy...

Ahh...olamaz ne diyeceğimi unuttum.Heralde yine aklım bana oyun oynuyordu.

-Imm..şey hatırladım

-Sonunda hatırladın

-Evet şey dicektim.

Off...Lanet olsun böyle unutkanlık olmaz ama nedeni belli.Amanda benim üst üste söyleyeceklerimi unutmam onu güldürmüştü.Bana güldüğünü görünce bende gülmeye başladım.Aniden gülmemi keserek

-Yarın Kano gölü veya senin isediğin biyerde konuşmamıza devam edebiliriz
Misafir
Misafir

Yeni bir tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir tanışma   Yeni bir tanışma Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 6:44 am

''Yarın Kano gölü veya senin isediğin biyerde konuşmamıza devam edebiliriz.'' dedi. Laflarını unutuşu beni güldürmeye yetmişti. Gülümserken çok sempatik olduğunu farkettim. Yarın tekrar onu görmek beni mutlu edecekti.
'' Tabi Kano Gölü'ne bayılırım.'' dedim. Ağaçta oturmak gibisi yoktu. Ama Darius'a ağaca tırmanalım demek çok saçma olurdu. Kendimi ilk günden rezil etmek istemiyordum. Üşümeye başlamıştım. Oturup konuşmak istiyordum , ancak soğuktan titremeye başlamıştım nerdeyse.
'' Şey... Tanıştığıma çok memnun oldum Darius. Kulübelerimize dönsek iyi olacak. Hava iyice soğudu.'' dedim gülümseyerek. Yarın için alışveriş yapmam gerekiyordu. Giycek bir şeyim kalmamıştı.Beni kulübeme kadar bıraktıktan sonra ayrıldık.

Rp Bitmiştir!

Yeni bir tanışma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bir tanışma.
»  Yeni Bir Tanışma
» Yeni Gelen Kardeşler İçin Tanışma Bölümü...
» Yeni Bir Hayat ve Yeni Gerçekler
» Yeni Bir Sayfa, Yeni Bir Aşk...