Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Meyve topluyoruz

YazarMesaj
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

Meyve topluyoruz  Empty
MesajKonu: Meyve topluyoruz    Meyve topluyoruz  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 11:18 pm

17-Tarlalarda yaramazlık yaparken yakalanacaksın.
Yer=Tarla
Katılacaklar=Amanda Sylise ve Cornelia Scarlett

Amanda ile tarlalarda buluşmaya karar vermiştik. Ne toplayacağımızı bilmesemde Amanda ve benim canımız istediği için buraya gelmiştik. Fakat buradan hemen çıkmalıydık. Bay D. bizi görürse biz o zaman biterdik. O kimseye tarlasından meyve toplattırmıyordu ama Amanda'yla bunu başarıp istediğimizi alacağımızı umuyordum.

Sakince nefes aldıktan sonra tarlaya girdim. Amanda daha gelmemişti. Etrafı iyice bir inceledim. Elma ve portakal ağaçları bir tarafta, çilekler ve üzümler yan tarafındaydı. Bu tarla gerçekten çok güzeldi. Etrafa bakınırken Bay B'nin burada olup olmadığıına baktım. Şimdilik görünürde yoktu ama her an ortaya çıkabilirdi. Umarım gelmez ve bizi görmez diye içinden dua yolluyordum. Tam bu sırada

"Hey, ben geldim Lia." dedi Amanda neşeli bir sesle.

"Şşt. Amanda biraz sessiz olalım şimdi Bay D gelirse yanarız." dedim ve kıkırdadım. Amanda'yla böyle maceraları yaşamayı çok seviyordum. Onunlayken çok eğlenceli oluyordu. Ardından Amanda'ya döndüm. O da etrafa bakınıyor, meyvelere göz atıyordu. Hepsinin cok gzl gözüktüğünün o da farkındaydı.

"Ee.. Amanda ne topluyoruz?" dedim gülerek.
Misafir
Misafir

Meyve topluyoruz  Empty
MesajKonu: Geri: Meyve topluyoruz    Meyve topluyoruz  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 11:30 pm

Lia ile tarlalarda buluşmaya karar vermiştik. Üzerime darpaça kot ve pembe bir tişört geçirip yola çıktım. Tarlayı görünce içim sevinçle doldu. Burası tamda Afrodit kızlarına göreydi. Bir bahçeye göre fazla güzeldi. Lia orada bir şey inceliyor gibiydi. Lia çok güzel ve tatlı bir kızdı. Onunla zaman geçirmeye bayılıyordum. Yeni tanışmış olsakta onunla iyi birer dost olacağımıza inanıyordum. Kardeşim olmasını çok isterdim
Yanına yaklaşarak "Hey, ben geldim Lia." dedim. Arkasına dönünce tedirgin olmuş gibi "Şşt. Amanda biraz sessiz olalım şimdi Bay D gelirse yanarız."dedi. Şimdi tedirginliğin sebebini anlamıştım. Yaramaz çocuklar gibi izinsiz birisinin bahçesinden meyve çalacaktık. Etrafımdaki ağaçlara bakarken iç geçirdim. Yemek için sabırsızlanıyordum."Ee.. Amanda ne topluyoruz?"dedi gülerek. Hemen cevap verdim. '' Hepsi fazla güzel ama şu çilekler gözümü çok alıyor benim. Sen ne toplamak istiyorsun? '' diye sordum. O sırada çileklerin olduğu kızıma doğru yürümeye başladım. Güneşin yüzüme vuruşu beni gülümsetmeye yetmişti. Toplamaya başlamadan Lia'nın cevabını beklerken hemen bir çilek koparıp ağzıma attım. '' Tanrım , bunlar çok güzel.'' dedim neşe içinde. Lia ne olduğunu anlamadan bir tanede onun ağzına sokuşturuverdim...
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

Meyve topluyoruz  Empty
MesajKonu: Geri: Meyve topluyoruz    Meyve topluyoruz  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 11:52 pm

Ne olduğunu anlamadan Amanda ağzıma bir çilek sokmuştu. Yediğimde tadının harika olduğnu anladım. Gerçekten gelip gizlice alınmaya değerdi bu çilekler. Amanda'ya döndüm ve gülümseyerek "Bencede çilek toplayalım. Harikaymış bunlar." dedim. Amanda'nın da benimle aynı fikirde olduğunu anlamak zor değildi. Yüzündeki gülümseme ve neşesinden bu çok belli oluyordu. Zaten onun mutlu olması benim içinde yeterliydi. Yeni tanışmamıza rağmen onunla gezmekten çok zevk alıyordum.

"Hadi toplayalım." dedim ve yanımda duran iki kavanozdan birini Amanda'ya uzattım.

Çilekleri toplarken Amanda'nın kalkıp elma ağacının yanına gittiğini fark ettim. Anlaşılan şimdi de elma toplayacaktık ve yakalanmamamız gerekiyordu. Amanda küçük bir çocuk gibi elmalardan iki tane kopardı ve "Yakala." diyerek birini bana attı. Attığı elmayı yakaladım. Amanda kendi elmasından bir ısırık aldı ve gülümsedi. Anlaşılan bu elmalarda çilekler kadar güzeldi. Elimdeki elmadan bir ısırık alınca düşündüğümün doğru olduğunu anladım. Ardından Amanda'ya

"Kim elmaları toplamak için ağaca çıkıyor?" diye sordum ve gülümsedim. Amanda'nın yanına ilerleyerek elindeki çilek dolu kavanozu aldım ve yanımda getirdiğim çantaya koydum. Amanda da gülümsedi ve elmalara baktıktan sonra cevap verdi..
Misafir
Misafir

Meyve topluyoruz  Empty
MesajKonu: Geri: Meyve topluyoruz    Meyve topluyoruz  Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 3:02 am

'' Ben çıkarım. Küçüklüğümden beri ağaçlara çıkmaya bayılırım.'' dedim gülümseyerek. Küçüklüğümden beri bayılıyordum buna. Hiç çekinmeden ağaca tırmanmaya başladım. Yeterince yükseklikte olduğuma kanaat getirince başladım elmaları toplamaya.
'' Hey! Oradan nasıl gözüküyorum?'' diye sordum sırıtarak. Lia ile gülüşmeye başladık. Elmaları yavaş yavaş ona attım. Gerçekten iyi bir yakalayıcıydı. Hiç birini yere düşürmeden yakalamayı başarmıştı.

''Amanda , bu kadar yeter. Biraz da üzüm toplasak fena olmaz.'' dedi gülümseyerek. Hemen cevap verdim. '' Ah! '' diye bir çığlık atarak yere düştüm. Şimdiye kadar ağaçtan hiç düşmemiştim. Bacağımın sızısını nasıl dindireceğim hakkında hiç bir bilgim yoktu. '' Amanda! İyi misin?'' diye sordu Lia ama cevap verecek takati kendimde bulamıyordum....
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

Meyve topluyoruz  Empty
MesajKonu: Geri: Meyve topluyoruz    Meyve topluyoruz  Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 4:12 am

Amanda ağaçtan düşmüştü. Hiç beklemiyordum düşmesini. Bir den ne yapacağımı şaşırdım. Nasıisın dememe rağmen cevap vermemişti. Yüzündende canının yandığını fark etmiştim. Ona nasıl yardım edebilirdim. Aklıma hiç bir şey gelmiyordu.

"Ağrıyan yerin neresi Amanda?" diye sordum korku ve merakla. Sol bacağını tutup "Bacağım ağrıyor." diyebildi sonunda Amanda. Ne yapıcağımı şaşırmıştım. Onu burda iyileştiremezdim. Suya ihtiyacım vardı ve yanımda hiç su getirmemiştim. Amanda yavaşca ağrıyan bacağını hareket ettirmeyi deneyip, ovuyordu. Bende tam bavağını ovacakken arkamdan "Kim var orada?" diye ses duydum. Bu ses bay D.'ye aitti. Birden korkmuştum. Amanda'nın da korkuğunu fark etmiştim. Bay D'nin nerede olduğuna bakıyordu. Tarlada ikimizden de hiç ses çıkmıyordu. Bay D'nin ayak seslerini duymaya başlamıştım. Giderek yaklaşıyordu.

"Ne yapmalıyız Amanda?" dedim ve çaresiz bir şekilde Amanda dan yanıt bekledim.
Misafir
Misafir

Meyve topluyoruz  Empty
MesajKonu: Geri: Meyve topluyoruz    Meyve topluyoruz  Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 4:47 am

"Ne yapmalıyız Amanda?" diye sordu Lia. Kalbim hızla çarpmaya başlamıştı. Ayağımın acısı yetmiyormuş gibi birde Bay D'ye yakalanmıştık. Bize ne yapacaktı acaba. Birden annemin verdiği kırmızı kolye aklıma geldi. Kolyemi avcumun içine gelecek şekilde tutarak '' Tanrıçam , bana güç ver.'' dedim. Bir an gözlerimi kapadım Bay D2nin ayak sesleri gittikçe yaklaşıyordu. Birden ayağımın acısı biraz olsun hafiflemişti. Sendeleyerekte olsa ilerleyebilcek duruma geldiğim için Lia'ya '' Hadi görünmeden gidelim.'' dedim. Lia'ya tutunarak kalkmaya çalıştım. Yürümeye başladık ama Bay D bağırmaya devam ediyordu. '' Lia daha fazla yürüyemem. Sen hemen kaç burdan!'' dedim kulağına. Benim yüzümden onunda yakalanması gerekmiyordu....
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

Meyve topluyoruz  Empty
MesajKonu: Geri: Meyve topluyoruz    Meyve topluyoruz  Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 6:59 am

"Saçmalama Amanda. Tabi ki yanında kalıcam." dedim ve sinirle baktım Amanda'ya. Benim onu bırakıp gideceğimi nasıl düşünebilirdi ki. Ardından birşeyler düşünmeye başladım. Kaçma imkanımız yoktu. En iyisi çantayı Bay D'den saklayıp Amanda'yı buradan çıkartmak en akıllıcasıydı. Bay D yanımıza gelip

"Ne arıyorsunuz burada?" diye sordu.

Amanda şaşkınca Bay D ve bana bakarken ben Amanda'nın yanından kalkıp Bay D'nin önünde durdum ve "Bay D ben Poseidon kızı Cornelia. Bu da arkadaşım Afrodit kızı Amanda. Amanda'yla burdan geçerken ayağı ağrımaya başladı ve bende onu buraya oturttum." dedim sakince. Hiç birşey belli etmek istemiyordum. Eğer yaptığımız anlaşılırsa Athena'dan ceza alabilirdik ve böyle birşeyin olmasını istemiyordum. Bay D bir bana bir de yerde oturan Amanda'ya baktı ve "Peki neden buraya geldiniz?" diye sordu. Ne diyeceğimi bilmiyordum. Bay D bana dik dik bakmaya başlayınca bir cevap vermem gerektiğini anladım.

"Şey aslında.. Arkadaşım yeni geldi kampa ve bende onu gezdiriyordum."
dedim. Tepkisinin ne olucağını bilmesemde ondan çekiniyordum. Bu sırada Amanda bana onaylar bir şekilde baktı ve çekinerekte olsa konuşmaya başladı..
Misafir
Misafir

Meyve topluyoruz  Empty
MesajKonu: Geri: Meyve topluyoruz    Meyve topluyoruz  Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 9:12 am

Biraz yaramazlık iyi olur gibi geliyordu. ayağımın acısını bir an unutarak '' Bay D , meyveleriniz çok leziz görünüyor. Belki bize ikram etmek istersiniz?'' dedim sırıtarak. lia ise bana gülümsüyordu. Durumu kurtarmaya çalışıyordum. ama nafile. Adam taş gibi katıydı resmen. Bana pis pis bakıyordu. Bense inadına gülümsemeye devam ediyordum. Bir süre öylece baktıktan sonra '' Tabi size üzüm ikram edeyim.'' diyerek asmaya doğru ilerledi. O oraya giderken aramızdaki mesafe artıyordu. Lia bana dönerek '' Kızım sen manyaksın.'' dedi. başladık gülmeye ayağımın acısını bir süre unutmamı sağlamıştı. Daha sonra tekrar Bay D bize doğru gelmeye başlayınca yine gülümsemeye başladım. Sanırım onu sinir etmek beni eğlendiriyordu. '' Benim üzümlerim gibisini bir daha yiyemezsiniz.'' dedi. Bunu ne anlamda söylediğini tam olarak anlamadığım için Lia bizi izlerken hemen cevap verdim. '' Belki sizi ziyarete geliriz. Bu üzümlerden tekrar yemek isteriz tabi.'' dedim sırıtarak. Gerçekten gıcık etmiştim sanırım. Ama bu hoşuma gidiyordu. Sonuçta eğlenmek için gelmiştik. Öylece onun sert bakışlarının altında ezilmek yerine onu sinir etmek daha eğlenceliydi. Bay D yalnızca başını sallamakla yetinirken Lia gülmemek için elini ağzına bastırıyordu. Biraz doğrularak '' Üzümler için teşekkürler. Biz gitsek iyi olucak.'' dedikten sonra kulübemize doğru ilerlemeye başladık....

Rp Bitmiştir!

Meyve topluyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ares kızı Reneé ile Meyve aşırmak
» Çilek Topluyoruz
» Elma ve çilek topluyoruz