Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annem İçin Kaçış

YazarMesaj
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Annem İçin Kaçış Empty
MesajKonu: Annem İçin Kaçış   Annem İçin Kaçış Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 2:28 am

6- Kamptan kaçıp New York'taki evine gideceksin.
Mekan: New York
Katılacaklar: Sen. (isteğe bağlı: pegasusun veya bir arkadaşın.)

Sabahın erken saatlerinde uyandım. Kardeşlerim daha uyuyorlardı. Penceremden dışarı baktım. Güneş daha doğmamıştı. Etrafta kimse yoktu, herkes uyuyordu. Yatağıma uzandım. Bugün annemin doğum günüydü. Kampta olduğumdan evime gitmeme izin vermiyorlardı, benim için çok tehlikeli olurmuş. Ama benim umrumda bile değildi. Annemin pek arkadaşı olmadığından büyük ihtimal doğum gününde yalnız kalacaktı. Buna izin veremezdim, zaten hep yalnızdı. Bari doğum gününde yalnız kalmasın. Evet, annemi yalnız bırakmayacaktım. Bir şekilde kamptan kaçacaktım. Ama nasıl kimseye görünmeden kaçıp, New York'a neyle gidecektim? Düşünmeye başladım, bir yolu mutlaka vardı. Aklıma pegasusum Sissy geldi. Onunla kamptan uçarak çıkabilir ve New York'a kolayca gidebilirdim. Bu gerçekten iyi bir fikirdi. Yatağımdan kalktım ve üzerime rahat bir şeyler giydim. Aynaya baktım ve saçımı özenle tarayıp topladım. Artık çıkmaya hazırdım. Kardeşlerime baktım, hala uyuyorlardı. Hemen sessizce dışarı çıktım. Hızlı hızlı adımlarla Pegasus Ahırına doğru ilerledim. Ahırın önüne geldim ve içeri girdim. Sissy şaşkınlıkla bana baktı, galiba meraklanmıştı. Yanına gidip onu okşamaya başladım. Sonra biraz küp şeker alarak, Sissy'e yedirdim. "Sissy, bugün annemin doğum günü, yanında olmak istiyorum. Beni New York'a, evime götürürmüsün?" dedim. Sissy "Evet" manasında kişnedi. Çok mutlu oldum, ilk defa kamptan kaçacaktım. Bir aksilik olmasın diye tanrılara dua etmeye başladım. Sissy'i hazırladım ve ahırdan çıkardım. Artık gitmeye hazırdık. Sissy'nin üzerine bindim ve havalanmaya başladık.

Kampı yukarıdan gördüm ve biraz şaşırdım. Kamp yukarıdan daha güzel gözüküyordu. Aynı zamanda çok ıssızdı, kimse yoktu. Bir süre sonra kamp görüş alanımdan tamamen çıktı. İçim biraz daha rahatladı, kamptan kaçabilmiştim. Uçarken annemin beni görünce ne kadar çok sevineceğini düşünüyordum. Bir süre sonra evimin hemen üzerindeydik. "Sissy, beni burada indirirmisin?" dedim. Sissy hemen inişe geçti ve beni yere indirdi. Onu okşayarak, "Ben şimdi evime gireceğim. Buralarda olursan sevinirim. Akşama doğru kampa geri dönmemiz gerek. Seni çağırdığım da gelirmisin?" dedim. Sissy "Evet" anlamında kişnedi. Uçarak uzaklaşmaya başladı. Gözden kaybolasıya kadar gidişini izledim. Sonra evime doğru döndüm ve derin bir nefes aldım. Kapıya gittim ve zili çaldım. Bir süre sonra annem kapıyı açtı. "Sürpriz" diyerek anneme sarıldım. Annem beni gördüğüne çok şaşırmıştı. Ama hemen kendini topladı ve o da bana sarıldı. Bir süre böyle durduk. Sonra ayrıldık.

"Kızım, senin burada ne işin var, kampta olman gerekiyordu." dedi annem.

"Seni doğum gününde yalnız bırakamazdım anne, kamptan kaçtım."

"Kaçmaman gerekiyordu kızım. Neyse, olan oldu. Geç içeri, doğum günümü kutladıktan sonra kampa geri gidersin."

"Tamam anne."

Annemle birlikte pasta yaptık. Sonra annemin doğum gününü kutlayıp pastayı yedik. Birlikte çok eğleniyorduk. Annemi çok özlemiştim, bu görüşme çok iyi oldu. Ancak akşam oldu, daha fazla kalamazdım. Birbirimize sarılıp vedalaştık ve ben evden çıktım. Sissy'i çağırdım ve üzerine bindikten sonra uçmaya başladık. Anneme birkez daha bakıp el salladım. Artık kampa geri dönüyorduk.

Annem İçin Kaçış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annem İçin Kaçış
» Benim için müjde..! Sizin için bilemem :)
» Et mi? Annem mi?
» Annem.
» Annem'i Görüyorum