Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulübeye Misafir*

2 posters
YazarMesaj
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

Kulübeye Misafir* Empty
MesajKonu: Kulübeye Misafir*   Kulübeye Misafir* Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 11:16 pm

Her zamanki gibi yine kardeşlerim dışarıda takılıyordu.Ama bu sefer de ben onlarla gitmedim.Kulübenin önünde sakızımı patlatıp kitabımı okuyordum.Birden köşeden

‘’Ahhhh’’ diye bir ses geldi.Kalktım ve yardım etmek için koşmaya başladım.Bu Artemis Avcısı Satellite’tı.

‘’Yardım istermisin’’dedim.

‘’Teşekkür ederim iyiyim’’ diye yanıt verdi.Ayağını kulübemizin köşesindeki taşa çarpmıştı sanırım ama pek bir şeyi yoktu gördüğüme göre…Sat’i içeriye götürdüm ve birlikte kurabiye yedik,muhabbet ettik falan filan.Sat çok iyi bir kızdı.’’Onunla sık sık görüşmem gerekiyor’’dedim kendimce.

‘’Kendimi iyi hissediyorum.Biraz dolaşalım mı?’’diye sordu.

‘’İyi hissettiğine emin misin?’’ dedim.Kız artık benden sıkılacaktı istermisin?,eminmisin? sorup duruyordum hep deli gibi.

‘’Evet bana bir şey olmadı sadece ayağımı taşa çarptım abartıyorsun’’dedi.Bende;

''Peki''dedim gerçekten abartıyordum bazı şeyleri.

Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Kulübeye Misafir* Empty
MesajKonu: Geri: Kulübeye Misafir*   Kulübeye Misafir* Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 11:23 pm

Düzgün düzgün yürürken,tam da Afrodit Kulübesi'ni geçmiş,Hermes Kulübesi'nin önüne gelmişken ayağıma bir taş takıldı.O sırada Hermes Kulübesi'nden gelen sakız sesleri bir anda kesildi ve bana doğru yardıma gelen Coco'yu gördüm.Çok yardımseverdi,doğal olarak.Beni kulübesine davet etti.

Gerçekten kulübesi çok düzenliydi.Aleda'nın da bundan etkili olduğunu biliyordum.Aslında en şen şakrak kulübelerden birisiydi burası;ama en az o kadar da disiplinliymiş meğer..

Coco sürekli emin misin ve ister misin diyordu ki bu benim komiğime gidiyordu.Çok iyiydi,yardımseverdi;ama biraz fazla.

Bir süre geçtikten sonra dolaşma önerisi sundum ve Coco da kabul etti.

"Peki nereye gideceğiz Coco?"
http://www.platis.forummum.net
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

Kulübeye Misafir* Empty
MesajKonu: Geri: Kulübeye Misafir*   Kulübeye Misafir* Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 11:52 pm

''Peki nereye gideceğiz'' dedi.Benimde aklıma hiç bir yer gelmiyordu.Düşündüm,düşündüm,düşündüm...

''Heh''dedim pat diye.O kadar sessizlikten sonra Sat birden yerinden sıçradı.Tam ben söyleyecekken Sat;

''Pöff yağmur başladı hep böyle olur zaten'' dedi.Benimde işime geldi yağmur yağması. Kulübede daha eğlenceli şeyler yababiliriz çünkü.

''Dışarı çıkmayı boşver o zaman şimdi ben ikimize sıcak çikolata yanında da küçük yuvarlak kurabiyeler çıkarırım, pencere önünde yeriz onları konuşuruz. Çok keyifli oluyor denemelisin''dedim.

''Tamam o zaman''dedi.Çok tatlı bir kız Sat onu çok sevdim ayrıca çok keyifli kesinlikle zevklerimiz birbirini tutuyor.Bu arada yağmur gittikçe hızlanıyordu.

''Bu gidişle burda kalacaksın gibime geliyor''dedim ve güldüm.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Kulübeye Misafir* Empty
MesajKonu: Geri: Kulübeye Misafir*   Kulübeye Misafir* Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 11:56 pm

Tam bir yerlere dolaşmaya çıkacakken yağmur bastırıverdi.Açıkçası işime geldi,Hermes kulübesi genişti,rahattı;burada kalmak güzeldi.

"İyi olur valla,kulübeme dek yürüyemem."

Ardından Coco bize yuvarlak kurabiyeler ve sıcak çikolata getirdi.Oh,dışarısı soğuk;burası sıcak.İşte bunu seviyordum.Hele pencere kenarında..Filmlerdeki gibi..

"Eee Coco neler yapıyorsun?"

Coco çok iyi bir kızdı,onu çok sevmiştim.Ah tüm melezler iyi mi olmak zorunda?
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

Kulübeye Misafir* Empty
MesajKonu: Geri: Kulübeye Misafir*   Kulübeye Misafir* Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 5:02 am

Büyük pencerenin önünde oturuyorduk ve sordu.

"Eee Coco neler yapıyorsun?" Sıcak çikolatamdan bir yudum aldım sanki çokça konuşacakmış gibi.

'' Hiiiçç takılıyorum öylesine sen neler yapıyorsun asıl?'' diyerek geçiştirdim.

''Heh dur bir dakika sana bir şey getireceğim.''

''Daha burdayım gitmiyorum neden dur diyorsun ki'' dedi gülerek.İçeride arkadaşlık kolyesi vardı benim için kulübeye gelen ilk arkadaşıma onu verecektim.

''Al bu senin olsun istiyorum aynısından bende de var''dedim gülerek.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Kulübeye Misafir* Empty
MesajKonu: Geri: Kulübeye Misafir*   Kulübeye Misafir* Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 6:34 am

Bu çok hoş bir davranıştı.Daha önce hiç böyle bir davranış görmemiştim.Gerçekten çok mutlu olmuştum.Ne yapacağımı bilemiyordum.Yanımda ona vermek için bir şeyler olup olmadığını hatırlamaya çalışıyordum.

"Hiç gerek yoktu.Bu çok ince bir davranış.Daha önce hiç görmemiştim."

Ardından Coco kolyeyi çıkarıp,boynuma taktı.Bu mükemmeldi.Kelimelerle ifade edemiyordum güzelliğini ve mutluluğumu.

"Gerçekten çok teşekkür ederim."

Bu sırada elim çantama gitti.Geçen gün kardeşlerimden birine vermek için aldığım kılıcı çıkarttım.

"Özel bir şey değil ama olsun.Keskindir."

Ardından kılıcı verdim.Bu sırada da ben kolyeme bakıyordum.Bu muhteşem bir şeydi.Bayılmıştım.Coco'yla aramızdaki bağ gibiydi.
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

Kulübeye Misafir* Empty
MesajKonu: Geri: Kulübeye Misafir*   Kulübeye Misafir* Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 7:15 am

Onu çok beğenmiş gibiydi gerçekten beğenmesi benimde çok hoşuma gitmişti.

''Bir şey değil''dedim gülerek.Çantasının içinde bir şeyler arıyordu.Birden parlayan bir şey gözümü kamaştırdı.

''Waoov'' dedim birden şöyle bir kaldım.İnsanın arkadaşının daha doğrusu dostunun kılıç vermesi çok süper bir şeydi.

''Onu çok iyi kullanacağım söz.''Üstündede el yazısıyla Sat yazıyordu bayılmıştım buna zaten böyle şeylere pek meraklıyımdır.

''Özel bir şey değil ama olsun.''dedi.

''Delimisin bu bu harika bir şey''diye karşı çıktım.Gerçekten hiç bitmeyecek bir dostluk oluşmuştu artık.

Satellite Morgan
Satellite Morgan

Kulübeye Misafir* Empty
MesajKonu: Geri: Kulübeye Misafir*   Kulübeye Misafir* Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 8:00 am

Dostumla sıcak çikolata içerken boynumdaki kolyeye bakıyordum.Çok güzel parıldıyordu.

Bu sırada da akşam olmuştu ve yağmur da dinmişti.Artık gitme vaktim gelmişti.

"Biricik dostum benim,sonra görüşürüz."

Kulübeden ayrılırken içim biraz buruktu.Ama yeni bir dost edinmiştim,hem de kalıcı.Coco'yu çok seviyordum! Very Happy

Rp Bitmiştir.

Kulübeye Misafir*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Misafir Odaları
» Yeni Misafir
» Misafir Odası
» Davetsiz Misafir
» Misafir ağırlıyorum