Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Amanda Sylise

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Amanda Sylise   Amanda Sylise Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 5:30 am

36- Bir yetenekte kendini geliştirmek için ders alacaksın.
Mekan: Ok Atma Teknikleri Sınıfı.
Katılacaklar: Amanda & Tanrı Apollon.

Dersliklerin önünde yürüyordum. Aslında burada pek bir şey bulacağımı sanmıyordum. Ama her zamanki gibi kampı öğrenmeye çalışıyordum. Her dersliğin kapısında giren tanrı/tanrıça ve hangi ders olduğu yazıyordu. Tam burada bana göre bir şey çıkmaz diye düşünürken önünden geçtiğim kapıda ' Ok Atma Teknikleri Sınıfı / Apollon' yazıyordu. Ok atma tam da bana göre bir şeydi. Çekinerek de olsa yavaşça kapıyı çaldım. İçeriden bir ses '' Gelin.'' diye yanıt verince yavaşça kapıyı ittim. İçerisi çok güzeldi. Tam benim için gibiydi. Burada yaşayabilirdim. Okların keskin olduğu belliydi. Gümüş olduğunu düşündüğüm bir ok parlıyordu. Gözümü almıştı haliyle. Ona hayranlıkla bakarken Tanrı Apollon '' Evet?'' diye sordu. Sordu diyorum. Çünkü söyleyişi bir cevaptan çok soruya benziyordu. Gözü elimdeki yayım ve okuma ilişti. Neden burada olduğumu biraz anlamıştı sanırım. Her zaman yanımda yayımı ve okumu taşırdım. Etrafta bizi yemek için fırsat kollayan canavarların olduğunu öğrendikten sonra yayımla okuma daha da bağlanmıştım. Tanrı Apollon'u daha fazla bekletmemem gerektiğini düşünerek konuşmaya başladım , '' Merhaba . Ben Amanda. Afrodit'in kızıyım. Burada çok yeniyim. Neyin ne olduğunu tam olarak bilmiyorum. Kampı öğrenmek için yürüyüşe çıkmıştım. daha sonra bu binaya girince ok atma teknikleri sınıfı dikkatimi çekti. 7 yaşımdan beri yayımı ve okumu yanımdan ayırmıyorum.'' dedim...
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: Amanda Sylise   Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 6:26 am

Alanın karşısında yeni gelen öğrenciyi izliyordum. Apollon'dan ders almaya gelmişti. Tabi Apollon da dahil, Athena dışında kimse benim yardımcı profesör olduğumu bilmiyordu. Birden Apollon'nun yanında belirdim. "Kardeşim neden sen gidip biraz eğlenmiyorsun? Afrodit kızına bugün ben ders veririm. Aa! Dur yoksa sen benim yardımcı profesör olduğumu bilmiyor musun? Artık öğrendin. Şimdi izninle" dedim ve kıza gülümsedim. Dış görünüşüne bakılırsa Afrodit'in kızı olduğu çok belliydi. Yanındaki ok ve yaya baktım. Gümüş kıvrımlı ve desenlerle süslüydü. İç çektim. Sade olması beklenemezdi zaten. Başlamadan önce sordum. "Ne kadar zamandır ok ve yay kullanıyorsun? 7 yaşından beri mi? Yoksa sadece yanında taşıyordunda yeni mi öğreneceksin?"
Misafir
Misafir

Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: Amanda Sylise   Amanda Sylise Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 5:44 am

Karşıdan Tanrıça Artemis olduğunu düşündüğüm çok güzel biri geldi."Kardeşim neden sen gidip biraz eğlenmiyorsun? Afrodit kızına bugün ben ders veririm. Aa! Dur yoksa sen benim yardımcı profesör olduğumu bilmiyor musun? Artık öğrendin. Şimdi izninle"dedi Apollon'a. Apollon ağzını açmadan tanrıça bana döndü ve "Ne kadar zamandır ok ve yay kullanıyorsun? 7 yaşından beri mi? Yoksa sadece yanında taşıyordunda yeni mi öğreneceksin?"diye sordu. Bu beklediğim bir soruydu aslında. Bekletmeden cevap verdim.
'' 7 yaşımdan beri kullanıyorum tanrıçam. Buraya kendimi daha fazla geliştirmek için geldim.'' dedim. Tanrıça bana inceleyen sözlerle bakıyordu...
Artemis
Artemis

Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: Amanda Sylise   Amanda Sylise Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:00 am

7 yaşından beri ok kullanıyordu demek.. Onu biraz inceledim. Vücudu kaslıydı, çelimsiz biri olmadığı kesindi. Sarı saçları ve renkli gözleri vardı. 7 yaşından beri ok atıyorsa bu konuda diğerlerinden daha iyi olmalıydı. "Beni izle" dedim ve onu alana götürdüm. Hedef tahtasını gösterdikten sonra atmasını söyledim. Ne kadar iyi olduğuna bakacaktım. Atışını yaptı. Tam isabet olmamıştı ama yine de iyiydi. Ona gülümsedim. "Hareket halindeyken ne kadar iyisin ona bakalım, şimdi hedef tahtası hareket ederken vurmaya çalış, bunu yaptıktan sonra sen koşarken deneyeceğiz, hedef tahtası yerinde kalacak. En sonunda sen koşarken o da hareket edecek. Bunlarla hareket halindeyken bir şeyleri vurabiliyor musun? Dikkatin ve dengen ne kadar iyi onlara bakacağım. Hatalarını gördüğüm yerde sana yardım edip, doğrusunu öğreteceğim. Hazırsan başlayalım?" dedim ve Afrodit'in kızına cevap bekleyen gözlerle baktım.
Misafir
Misafir

Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: Amanda Sylise   Amanda Sylise Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:11 am

"Hareket halindeyken ne kadar iyisin ona bakalım, şimdi hedef tahtası hareket ederken vurmaya çalış, bunu yaptıktan sonra sen koşarken deneyeceğiz, hedef tahtası yerinde kalacak. En sonunda sen koşarken o da hareket edecek. Bunlarla hareket halindeyken bir şeyleri vurabiliyor musun? Dikkatin ve dengen ne kadar iyi onlara bakacağım. Hatalarını gördüğüm yerde sana yardım edip, doğrusunu öğreteceğim. Hazırsan başlayalım?" dedi tanrıça. Bunu başarabilirdim gibi geliyordu. Çünkü avlanırken vurduğum hayvanlar hareket halindeydi. Çok nadir ıskalardım. bu konuda kendime güvenim oldukça yüksekti. Yine de bir tanrıçanın önünde yapmak beni biraz korkutuyordu. Başaramayacağım gibi geliyor. Az önce ki vuruşumda bunun kanıtıydı. Sabit duran bir tahtayı bile tam hedeften vuramamıştım. Bu biraz moralimi bozmuştu.. cesaretlenmeye çalışarak '' Hazırım tanrıçam.'' dedim.
Birden hedef tahtası sağa sola hareket etmeye başladı. Bir süre ona öylece baktıktan sonra tanrıçayı bekletmenin saygısızlık olacağını düşünerek derin bir nefes alarak okumu attım...
Artemis
Artemis

Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: Amanda Sylise   Amanda Sylise Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:29 am

Hazır olduğunu söylediği anda tahtayı hareket ettirmeye başladım. Biraz düşünceli görünüyordu. Kendine pek güvenmiyordu sanırım. En sonunda toparlandı. Bir an baktı ve atışını yaptı. Okun rüzgarı yırtarak geçerkenki sesini duydum. Sonra tahtaya saplanışının. Başımı çevirip baktım. Ortaya isabet ettirememiş olsa bile en azında tahtayı tutturdu diye düşünüyordum ki yüzümü bir gülümseme kapladı. Melez'e gülümseyerek baktım. Ok hedef tahtasının tam ortasında duruyordu. "Anlaşılan sen nesne hareket halindeyken daha iyi atışlar yapıyorsun. Şimdi gel benimle. Sen koşucaksın ve tahta yerinde kalacak. Bakalım bunu başarabilecek misin?" dedim ve onu sahanın başına götürdüm. Ona işaret vermemle koşmaya başladı ve atışını yaptı..
Misafir
Misafir

Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: Amanda Sylise   Amanda Sylise Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:54 am

Hedefi tam ortadan vurmanın verdiği neşeyle üçüncü aşamaya geçtim. "Anlaşılan sen nesne hareket halindeyken daha iyi atışlar yapıyorsun. Şimdi gel benimle. Sen koşucaksın ve tahta yerinde kalacak. Bakalım bunu başarabilecek misin?"dedi tanrıçam. Haklıydı sanırım. Daha fazla konuşmadan koşmaya başladım. Tekrar derin bir nefes alarak oku attım. Tekrar tam ortadan vurdum. '' İşte bu kadar.'' dedim içimden . Tanrıçanın duymasını istemeyerek. Şimdi tanrıçadan ne yorum alacağımı merak ederek ona döndüm.
Artemis
Artemis

Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: Amanda Sylise   Amanda Sylise Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 7:13 am

Tahminlerimin doğru çıkmasına bayılıyorum. Melez yine tam ortadan vurmuştu. Ona aferin dercesine gururla baktım. Sonuçta ister insan olsun ister tanrıça, kişi öğrencisi başarılı olunca gururlanıyor. "Şimdi sen de hedef tahtası da hareket edeceksiniz. O ikisini başardığına göre bu da kolay olacaktır merak etme" dedim ve ikimiz de tekrar alanın başında belirdik. "Şimdi!" dememle hedef tahtası hareket etmeye başladı. Bunu gören Amanda birden koşmaya başladı. Okunu yaya koyup gerdi, hedef tahtasına doğru doğrulttu, ardından atışını yaptı. Ok ardında rüzgar bırakarak uçtu, hızlıydı. Melez doğru bir hamleyle hedef tahtasının biraz önünden atmıştı oku. Sonuç ise neredeyse sevinçten zıplamama neden olacaktı(uzun zaman dünyada kalınca ölümlülere benzedim). Gülümseyen Afrodit kızına doğru yürüdüm. "Tahminim doğruymuş. Lütfen birini okunla vuracağın sırada hareket halinde ol asla durma. Başka bir zaman durduğun yerden atmakla ilgili de çalışacağız." dedim. Sonra dersin bittiğini belirtircesine oradan çıktım.

(biraz daha uzatmak istersen editlerim. Ama ben gerek görmüyorum)
Misafir
Misafir

Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: Amanda Sylise   Amanda Sylise Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 7:16 am

Teşekkür ederim Smile

Rp Bitmiştir!

Amanda Sylise
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Amanda Sylise
» # Amanda Sylise
» # Amanda Sylise
» Amanda Sylise....
» Amanda Sylise ~ Eduard R. Longrange