Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

# Amanda Sylise

+14
Mitchie Carter
Dryope Glauce Charon
Lucianna Fackrell
Ange Morgan Lamartine
Lara Adams
Aleda Beth Hwang
A. Anna Bianca Sentius
Alexandra Bethany Daniels
Cristina Black
Serena Su Hanzadeoğlu
Hermia Aigian Cocteau
Cassandra Masen
Cornelia Fackrell
Satellite Morgan
18 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 6:32 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]#[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]#[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]#[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]#[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
~ Amanda Sylise ~

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]~~

# Amanda Sylise

# 01.01.1993

# Newyork

# Ares Kızı

# Yay-Ok / Kılıç

# Kisisel Özellikler #

Kimi zaman sessiz , kimi zaman deli dolu biriyimdir. Ruh halim fazla değişkendir. Bir an gülümserken hemen ardından ağlayabilirim. Ancak kimseye kendimi küçük gösterme veya kırılgan gösterme gibi bir düşüncem olmadığı için ağlıyacaksam bile bunu kimse görmemeli. Bu yüzden gizli saklı köşelere saklanır ağlarım. Çoğu zaman kendimi yalnız hissetmişimdir. Yalnızlığımın bu kampla geçmesini umuyorum. Yalan söylenmesinden nefret ederim. Hayatımda bir çok yalan gördüğüm için güven sorunum var. Herkese hemen güvenemiyorum. Birisine güvenmem için onun güvenimi sağlayacak şeyler yapması gerekir. Çevremde sevildiğimi pek sanmıyorum. Tabi herkes kadar benimde dostlarım var. Ama bir Ares kızıyla dost olmak isteyecek kişi sayısı oldukça az. Bu yüzden genelde kardeşlerimle takılıyorum.

# Aile #

Annem ve üvey bir kız kardeşim var. Babamı hep öldü olarak bildim. Bunun için babasızlığın ne denli acı bir şey olduğunu çok iyi bilirim. Bir gün ormanda canavarların saldırısıyla buraya getirildim. Çevreme çabuk ısındım. Babam gerçekten olması gereken kişi. Yani içimdeki hırçınlık , savaşçı ruhu başka neyle açıklanabilir ki?
Babam savaş tanrısı. Kampa geldiğim gibi babamla , kardeşlerimle tanıştım. Hepsini her şeyden çok seviyorum.

# Fiziksel Olarak #

Işıl ışıl parlayan , ipek gibi , altın sarısı , uzun ve dalgalı saçlara sahibim.
1.78 boyundayım. Yeşil ile mavi arasında bir renge sahip olan gözlerim var.
Genelde herkes güzel olduğumu söyler. Hem savaşçı , hem güzel

# Yay ve Ok / Kılıç #

Yayım ve oklarımla bir bütün olduğumuzu düşünüyorum. Onlarsız savunmasız , güvende değilmişim gibi hissediyorum. Bu yüzden mecbur kalmadıkça yanımdan ayırmıyorum. Oklarımla vuramayacağım bir şey yok. İyi bir odaklanmadan sonra herşeyin olacağına inanıyorum. Yayı ve okları kullanmayı 7 yaşımda öğrendim.
Kılıç kullanmayı çabuk öğrendim. Tabi bu da kampta gelişti. Savaş tanrısının kızıysanız her tür savaş silahını öğrenip en iyi şekilde kullanmanız gerekir. Bende bunun için eğitimlerime önem veriyorum.

# Sevdiklerim / Sevmediklerim #

Kardeşlerim X Böcekler
Babam X Yalanlar
Savaş X Düşmanlar
Parfüm X Çok bilmişler

# İliskiler #

XKardeşler
XKardeş Kadar Yakınlar
XDostlar
XArkadaşlar
XAşk
XTanrı
XTanrıça
XDüşmanlar

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
x Satellite Morgan .
Kampın girişinde tanıştığım güzeller güzeli Artemis avcısı. İlk arkadaşım , ilk dostum. Avcı olması ona ayrı bir ayrıcalık kazandırıyor benim için.Henüz tam olarak bilmesem de Arthur'la aralarında bir şey olduğu belli. Umarım hep birlikte ve mutlu olurlar. Seviliyosun (:x Kardeş Kadar Yakın.

x Anna Maria Perrez.
Ah Hekate'nin kızı. Onunla yeni taşmama rağmen iyi anlaştık. İleride bu arkadaşlığın dostluk sevisene gelceğine inanıyorum. Öte yandan kızıl saçlarına bayıldım.
x Arkadaş.

x Cornelia Scarlett.
Üç büyüklerden Poseidon'un güzeller güzeli kızı. O da benim gibi yeni sayılır. Buraya benden daha fazla ayak uydurduğu ortada. Yeni tanışmamıza rağmen bana yıllardır dostummuş gibi geliyor. Kardeşlerim kadar yakınsın bana...
x Kardeş Kadar Yakın.

x Jessica Adams.
Persephona'nin kızı. Aynı zamanda kulübe lideri. Saçları insanı hayran bırakacak kadar güzel. Onunla iyi anlaşıcağımızı umuyorum.
x Arkadaş.

x Serena Melanie Holls.
Serena'yı çocukluktan tanıyorum. İlk okulu beraber okumuştuk. Onu burada görmek oldukça sevindirici bir şey. Çok iyi arkadaşımdı ancak daha sonra okuldan ayrılınca bir daha görüşemedik. Demek bu kampa gelmiş. O yüzden onu görememişim. Her zaman Serena'yı güzel bulmuşumdur. Gözlerine hayranlıkla baktığım günleri hatırlıyorum.x Dost.

x Hermia Aigian Cocteau.
Biricik kardeşim. Her kardeşim gibi onunla da çok iyi anlaşıyoruz. Sohbet ederken genel olarak konu savaş olsa da bazen onunla dedikodu da yapıyoruz. Çok seviliyorsun (:
x Kardeş.

x Cristina Black.
Apollon'un güzel kızı. Aynı zamanda parti organizatörüymüş. İşte bunu sevdim . Dış görünümü oldukça sevimli bir kız. Onu ziyarete gitmeyi planlıyorum .
x Arkadaş.

x Alexandra Regina Daniels.
Güzeller güzeli , cana yakın Afrodit kızı. Henüz tanışalı çok kısa bir süre olmasına rağmen benimle çok ilgileniyor. Sanki çocukluktan beri aynı ortamdaymışız gibi. Onun yanında hiç yabancılık çekmiyorum.Öte yandan üvey kardeşim oluyor(:
x Dost.

x Annalynne Johnsson.
Onunla yeni tanıştık ama onu hemen sevdim. Çok sevecen biri. Kulübenin de liderliğini en iyi şekilde yapıyor.İlk günkü sıcak karşılamasını anımsadıkça gülümsüyorum.Üvey kardeşim değilde öz kardeşim olmasını isterdim (:
x Dost.

x Selly Emily Greene.
İşte en tatlı Afrodit kızı. İyi kalpli , güzel ve bir o kadar da kibar. Bütün üvey kardeşlerimle olduğu gibi onunla da çok iyi anlaşıyorum ve çok seviyorum.
x Dost.

x Aleda Beth Hwang.
Hermes'in güzel kızı. Ayrıca parti organizatörü. Henüz tanışma fırsatı bulamasam da iyi anlaşıcağımızı umuyorum..
x Arkadaş.

x Ange Spike Russo.
Apollon'un sarışın kızı. Gerçekten çok güzel yüz hatlarına sahip. Burada gördüğüm en güzel kızların içinde yer alıyor. Onunla henüz tanışma fırsatı bulamasam da iyi arkadaş olucağımıza inanıyorum.
x Arkadaş.

x Lucianna Fackrell.
Athena'nın en yürekli kızı. Yani ben ona öyle diyorum.Kulübe lideri , kılıç eğitmeni ve kahin. Kahin olması ona ayrı bir hava veriyor.Bir bakıma da yengem oluyor. Adrian ile gözde çiftim. Çok seviliyorsun Lucy(:
x Dost.

x Adrian Black.
İşte en hödük ama en iyi anlaştığım abim. Herşeye bir cevabının olması , sert tavırları , bazende duygusal haliyle çok seviyorum. Bizi kırmamak için elinden gelen çabayı gösteriyor. Bu gözümde onun daha da yükselmesine neden oluyor. Tam bir Ares oğlu. Kampta gördüğüm en iyi savaşçılardan biri.
x Kardeş.

x Dryope Glauce Charon.
Glau'ya bayılıyorum. Persephone'nin feci güzel kızı. Aslına bakarsanız onu ilk gördüğümde Afrodit'in kızı olduğunu düşünmüştüm. Yani kardeşim sanmıştım. Gerçekten Afrodit kızlarına yarışacak bir güzelliği var. Saç renkleri ise gerçekten çok güzel. Bunun dışında çok iyi bir kız. Yeni tanıştığımız halde dost gibiyiz. Ona sır vermekten hiç çekinmiyorum. Güvendiğim sayılı kişilerin arasında yer alıyor.
x Dost.

x Mitchie Heinz.
Demeterin talı mı tatlı kızı. Hemen kaynaştık onunla. Onunla zaman geçirmek gerçekten çok eğlenceli oluyor. Kardeşim olmasını çok isterdim.
x Yakın Arkadaş.

x Maya Marie Collins.
Demeter'in güzel kızı. Onunla konuşmak , sohbet etmek gerçekten çok eğlenceli oluyor. Bitkilere yaptıkları çoğu zaman hoşuma gitse de bazı durumlarda sakatlıklara yol açabiliyor (:
x Arkadaş.

Eklenmek için ;
Kurgu:
2 Adet İcon:
[/size]

En son Amanda Sylise tarafından Paz Kas. 28, 2010 5:33 am tarihinde değiştirildi, toplamda 34 kere değiştirildi
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 7:07 am

İlk ben,ilk ben Very Happy

İlk tanıştığın melez miyim bilmiyorum,öyleyse yazarsın (:

Kendi dilimden yazayım ben;
Amanda'yı her Afrodit çocuğu gibi çok severim.İlk geldiği gün tanıştık,ağacın oradan kulübesine kadar beraber gittik.Çok yakın dostumdur,onu çook seviyorum Very Happy

http://www.platis.forummum.net
Misafir
Misafir

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 7:20 am

Beni de beni deee Smile ikinci bn oldumm lejantimda ikon bulabilirsinn Wink
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 7:33 am

Annem ekle beni de Very Happy
Kardeşim olmasanda kardeşim kadar yakınsın. Beni ben yapan kişilerden birisin. Her afrodit çocuğunu olduğu gibi seninle de çok iyi anlaşıyorum. Seni çok seviyorum.. vs.. Buna benzer bişeyler yaz işte hayatım..
Misafir
Misafir

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 11:44 pm

Güncellendi Very Happy
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 1:59 am

Selam Amanda biz daha tanışmadk tam olarak Smile

Ben Jess, Persophone'nin kızı, kulübe lideriyim falan filan..
En kısa zamanda rp yazmalıyız Very Happy

beni de eklersen sevinirim

icon lejantta var ama istersen yollarım sana
http://camelot.hareketforum.org/
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 2:39 am

Slm benide ekle ama iconları benim için yaptıklarından birini koy
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 2:43 am

Kurgu: Kurgum yok. Üzgünüm. Ama istersen pm'ye gel düşünürüz.
2 Adet İcon:
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 2:47 am

selam dostum Smile ben crist ekle benide Smile

Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 3:24 am

Kardeşimmmmm.. Ben nasıl görmedim sen? Süper ötesi bir lejant olmuş kuzuşçum. Ekleyi ver kardeşini Smile [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 3:51 am

Kardeşşş ekle beniii Very Happy
Satellite Morgan
Satellite Morgan

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 4:01 am

Çoook teşekkür ederim Amanda kurgu harika Very Happy
http://www.platis.forummum.net
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 4:02 am

Bu arada kardeş icon:

Misafir
Misafir

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 4:47 am

Tamamdır.
Sat beğenmene sevindim Smile
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 5:13 am

Kafamda belirli bir kurgu yok, üzgünüm ama Afrodit kızlarıyla iyi anlaşırım. *-*
Kafana göre takıl (:
Iconlar zaten lejantımdaa.. ^.^
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 5:19 am

İnanmıyorum! Şimdiye kadar nasıl görmedim? Shocked

Neyse kardeşim Lejantını çok beğendim.

İconum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 5:39 am

Tamamdır.
Saol hayatım Smile
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 5:42 am

Amanda ben Ange beni de unutma Very Happy

http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Misafir
Misafir

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 6:04 am

Tamamdır Very Happy
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 11:46 pm

Amanda canım benim Smile Sende seviliyosun meleğimm:D
Misafir
Misafir

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 11:55 pm

Kardeşimmm I love you
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 11:58 pm

I love you Canım kardeşimmm Very Happy
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 12:00 pm

Merhaba Amanda Smile Ben de seninle arkadaş -hatta yakın arkadaş- olmak isterim Razz En kısa zamanda rp yapmak dileğiyle Razz

İkonlarımı sen hazırladın zaten Very Happy [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu benim şu anki favorim Smile
Misafir
Misafir

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 10:29 am

bendeki kurguna göre bsyler Smile

Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 10:40 am

# Ekle beni de hayatımın anlamııı (:
# [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 6:37 am

Mitchie Heinz
*İdolümsün,harikasın,sana bayılıyorum,hemen arkadaş olalımm! Smile
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 1:24 am

Kardeş özledim seni nerelerdesin?

(Mesajı editledim aşkım bu arada Embarassed )

En son Annalynne Johnsson tarafından C.tesi Kas. 06, 2010 2:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 2:33 am

Eniştene söyler misin ellerine hakim Olsun Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 2:34 am

Tamam aşkım Crying or Very sad Sad Embarassed Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

# Amanda Sylise Empty
MesajKonu: Geri: # Amanda Sylise   # Amanda Sylise Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 2:34 am

Haklı Anna. Sonuçta o senin enişten kardeşin değil!

Yaşasın Erislik!

Evet değiştirdim bak!

En son Alexandra Regina Daniels tarafından C.tesi Kas. 06, 2010 2:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

# Amanda Sylise
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Amanda Sylise
» # Amanda Sylise
» Amanda Sylise
» Amanda Sylise....
» Amanda Sylise ~ Eduard R. Longrange