Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ayleyda Ocean 2

2 posters
YazarMesaj
Ayleyda Laurana Falls
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Ayleyda Laurana Falls

Ayleyda Ocean 2 Empty
MesajKonu: Ayleyda Ocean 2   Ayleyda Ocean 2 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 7:08 am

İşte buradayım...Okul servisini bekliyorum.Birden aklıma geldi:"Herkes neredeydi?".Normalde burada çok fazla kişi okul servisini beklerdi...Biraz endişelenmiştim.Bugün okul yok muydu?Yoksa servisi kaçırmış mıydım?Endişeden tırnaklarımı yemeye başladım.Bugün okula gideceğime dair biyoloji öğretmenime söz vermiştim!Uzun süreli devamsızlığımdan sonra bana bir daha yapmamam için SON bir şans vermişti!Ani bir fren sesiyle irkildim.Okul servisi gelmişti.Rahat bir nefes aldım.İçeri girdim ve ani bir şok geçirdim...Servis BOŞTU!Normalde burası bir ahır gibi olurdu.Çocukların bazıları oturur,bazıları ayakta durmayı tercih eder ve bağırarak sohbet ederlerdi.Yavaşça sordum:

"Burası Sanders Lisesi'nin servisi değil mi?"

Boğuk bir sesle :

"Evet!Sen ne zannediyordun?" Diye sert bir şekilde çıkıştı.

Cevap vermedim.Camdan dışarıyı seyretmeye başladım.Bugün çok sessiz ve huzurluydu.Kafeteryaları geçiyorduk,otelleri,okulu....Bir saniye!Okulu mu?Şiddetle başımı çevirdim.Okul arkada kalmıştı!Korkuyla sordum(Sanırım biraz da bağırdım) :

"A-Acaba biz nereye gidiyoruz??"

Bana ilginç bir cevap verdi:

"Sagapo Giati Eisai Oraia"

Sadece : "Ne?" diyebildim.

Dışarı atlayabilirdim ama dışarısının da şuan bulunduğum durum kadar dehşet verici olabileceğini düşününce bu fikirden vazgeçtim.Saatlerce yollarda süründük.Artık korkmuyordum.Uykum gelmişti ve susamıştım.Amacı neydi?Başka bir ülkeye gitmek mi?Şoförün yüzünü göremiyordum, kocaman şapkası yüzünü görmemi engelliyordu.Sonunda durduk.Servis sallanmaya başladı.Şiddetle koltuğa tutundum ama koltuktaki birşey elime battı.Ne olduğunu anlayamadım.Koltukta bana batacak bir şey yoktu.Daha sonra servis yükseldi ve aslında bir servis değil,bir ejderhanın üzerinde olduğumu anladım...Bana batan şey de sırtıydı...Uçuyorduk!Bir çığlık attım.Bunun üzerine ejderha silkindi.Neredeyse düşüyordum.Bulutların arasında garip bir şey seçtim.Bize doğru geliyordu kanatları bir helikopter böceğinden farksızdı.Çirkin yüzünden söz etmeme bile gerek yok.Yükseldi,yükseldi ve roket gibi üzerimize gelmeye başladı.Korkudan ejderhaya sıkıca tutundum ve gözlerimi sıkıca kapattım.Çirkin yaratık bize hızla çarptı.Ejderhadan kaydım ve düşmeye başladım.Bir çadırın üzerine düştüm.Sırtım çok acımıştı.Etrafta insan olduğunu düşündüğüm kişiler vardı ve bana doğru gelmeye başlamışlardı.Şuan beni daha fazla korkutan birşey olamaz diye düşünüyordum ki,Trol gibi birşeyi bana doğru gelirken görünce başım dönmeye başladı ve kısa süre sonra bilincimi kaybettim...

Gözlerimi açtığımda etrafımda insanlar vardı.Daha yeni uyanmıştım ama bana sorular sormaya başlamışlardı bile....

"Buraya nasıl geldin?" Dedi bir tanesi.

"Adın nedir?" Dedi yarı keçi-yarı insan tipi bir varlık.

"Burda olmamalı" Dedi yaşlı biri.

Ben sanki burda olmaktan çok memnundum!Bana yöneltilen sadece bir soruyu cevaplamak istemiştim :

"Adım Ayleyda" Dedim soluk ve yorgun bir sesle.

Sanki:"Merhaba ben uzaydan geldim" demişim gibi bana baktılar.

"Benimle gel." Dedi yaşlı olan.

Yattığım yerden doğruldum ve yaşlı adamın peşinden gitmeye başladım.Bana bir tablet gösterdi üzerinde oymalar vardı.Bazıları bilmediğim bir dilde yazılmıştı ama sadece tek bir ismi seçebilmiştim:

..."Ayleyda"...
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Ayleyda Ocean 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ayleyda Ocean 2   Ayleyda Ocean 2 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 7:46 am

Rp puanı: 70.

/Admin.

(Alımlara katılabil diye yüksek puan verdim... Sitede iyi eğlenceler.)
http://olimpos.my-rpg.com

Ayleyda Ocean 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ayleyda Ocean
» Ayleyda Ocean ~~
» Cornelia Scarlett vs. Ayleyda Ocean
» Ayleyda Ocean.(Puan yükseltmek için.)
» ~ Ayleyda'dan İstekler ~