Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yakın dostlar karşılaşırsa...

2 posters
YazarMesaj
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Yakın dostlar karşılaşırsa... Empty
MesajKonu: Yakın dostlar karşılaşırsa...   Yakın dostlar karşılaşırsa... Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 7:33 am

O gün canım dışarıya çıkmak istiyordu. Doğruca Kano gölüne gitmiştim. Sadece hafta sonları bulunuyordum kampta. Özlüyordum burayı. Soğuktu ama yinede farklı bir yerdi burası. Hiçbir yeri tutamazdı. Sanki burası benim doğduğum ve büyüdüğüm bir yer gibiydi. Gerçek bir evim gibiydi. Babamın evini bile asla bu kadar önemsememiştim. Etrafıma baktım. Umarım kimse beni burada bulmazdı. Biraz yalnız kalmaya ve düşünmeye ihtiyacım vardı. Kendi kendime gülümsedim.

Fakat gelen ayak sesleri kafamı dağıttım. Kafamı çevirince çok tanıdık bir Yüz gördüm. ‘‘Hey selam bir tanem!’’ dedim gülümseyerek. Cornelia’ya doğru koştum ve sarıldım.
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Yakın dostlar karşılaşırsa...   Yakın dostlar karşılaşırsa... Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 9:16 pm

Sonunda kampa gelmiştim. Okullar açıldığı için ancak hafta sonları burada olabiliyordum ve burayı zamanla özlüyordum. Hem burayı, hem arkadaşları mı. Kampı yalnız başıma dolaşmaya karar verdim. Kulübemden çıktığım gibi kendimi ilk önce ahıra pegasusumun yanına attım. Ahırdan çıktıktan sonra kano gölüne gitmeye karar verdim. Bu havada orada kimsenin olacağını sanmıyordumama oraya gitmeyi seviyordum.

Kano gölüne geldiğim sırada yalnız olmadığımı fark ettim. İleri de bir kız vardı ve arkası bana dönüktü. Uzak olduğu için kim olduğunu anlamasamdaona doğru ilerlemeye başladım. Kız benim geldiğimi fark ederek bana döndü ve "Selam bir tanem!" dedi ve sarıldı. Bu Serena'ydı. Onu gördüğüme çok sevinmiştim. Bende sarılmasına karşılık verdim. Bir süre sonra geri çekilerek "Selam hayatım. Çok özledim seni. Okul yüzünden görüşemiyoruz." dedim ve hafifçe gülümsemeye çalıştım. Onu gerçekten özlemiştim. Onunla yazın her zamanımızı kampta beraber geçirirken şimdi çok az görüşebiliyorduk. Ben bunları düşünürken Sere konuşmaya başladı..
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Yakın dostlar karşılaşırsa...   Yakın dostlar karşılaşırsa... Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 2:08 am

"Selam hayatım. Çok özledim seni. Okul yüzünden görüşemiyoruz." Bunu duyunca ikimizde gülümsemiştik. O kadar çabuk zaman geçmişti ki, Lia’nın bayağı değiştiğini fark etmiştim. Fazla sessiz kalmaktan hoşlanmadığım için konuşmaya başlamıştım. ‘‘Ah Lia, keşke aynı okulda olabilseydik. Emin ol dersler harika! Hatta bütün derslerde öğretmenlerin favori öğrencisiyim! Sanırım bu işi de başaracağım.’’ Gülmemek için kendimi zor tutuyordum. Oldukça şımarmıştım. Dersler mükemmeldi. Arkadaş çevresi hakkında yorum bile yapmıyordum. Rose ve Robyn hep yanımdaydı. Tabi ben onları ara sıra yalnız bırakıp başkalarıyla takılıyordum. İki sevgiliyi yalnız bırakmalıydım. Biliyordum annem buna genellikle -aslında her zaman- karşı çıkıyordu. İnanabilir misiniz, annemin feminist kızı ben bile değişmiştim. Bombayı en sona bırakmıştım. ‘‘Bu arada okuldaki çocuklarda çok yakışıklı! Tanrım, artık bir feminist değilim sanırım!’’ Bu son cümleyi kıkırdayarak söylemiştim. Athena kızı olan ben, kesinlikle değişiyordum.
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Yakın dostlar karşılaşırsa...   Yakın dostlar karşılaşırsa... Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 3:50 am

"Aa.. Yok artık inanamıyorum Sere. Senden bu sözleri duymayı beklemezdim." dedim ve gülmeye başladım. Gerçektende Sere'den böyle sözler duymak beni çok şaşırtmıştı. Bu sözleri herkesden duyacağıma inanırdım da o ndan duymak.. Ne biliyim tuhaftı işte.. Ama gülüyordum. Değişince aramızın bozulacağından korkuyordum ama hiçte düşündüğüm gibi olmamıştı. Şimdi birbirimizi daha da iyi anlıyorduk ve giderek birbirimize benzemeye başlamıştık. Sere konuşmaya başlamadan önce sözlerime devam ettim. "Ah benimde okulum çok güzel gidiyor. Afrodit kızlarının yanında olunca da tabi daha da iyi durumdayız sınıfta. Bizim okulda süper ve erkekleri de çok yakışıklı. " dedim ve kıkırdamaya başladım. Ben güldükçe Sere de gülüyordu. Artık gülmekten yoruldum diyebilirdim. Zaten Sere'yle beraber olunca hep böyle gülüyorduk. Ardından Sere sanki gülümsemesini durdurmak için derin nefes aldı ve konuşmaya başladı..
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Yakın dostlar karşılaşırsa...   Yakın dostlar karşılaşırsa... Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 11:26 pm

Gülmekten yorulmuştum aslında. Hayatımda hiç bu kadar güldüğümü hatırlamıyordum. ‘‘Ah Tanrım yoruldum!’’ diyiverdim ve aniden kendimi yere bıraktım. Bu sırada melezlerin kulak tırmalayıcı çığlıkları geliyordu. Her zaman ki gibi birbirilerine karşı güç kullanıyorlardı. Lia’ya döndüm ve biraz düşündüm. Sonunda o yorgunluk içerisinde ağzımı açmayı başardım. ‘‘Lia… Hiç özel bir gücün olduğunu fark ettin mi? Mesela deniz ya da deniz canlılarıyla alakalı? Benim kolyemden başka hiç gücüm yok. Sence kötü bir savaşçı mıyım?’’ Bu soruyu içten sormuştum. Kronos yavaş yavaş ayaklanmaya başlamıştı. Ve eğer savaşacak olursak büyük ihtimalle öleceğimi biliyordum. Düşündükçe yüzüm asılıyordu. Biraz önceki kahkahalar yerini sessizliğe bırakmıştı.
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Yakın dostlar karşılaşırsa...   Yakın dostlar karşılaşırsa... Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 5:26 am

Sere'nin kendsini kötü bir savaşçı olarak düşünebildiğine inanamıyordum. Aslında benim kadar iyi dövüşüyordu. Bunun için üzerine başka özel güç gerekmiyordu. Sere'Nin böyle düşünmesine şaşırmıştım ve onun böyle düşünüp üzülmesini istemiyordum. O da çok iyi bir savaşçıydı..

Bizim biraz önce gülme seslerimiz gitmiş yerini sessizliğe bırakmıştı. Sessizliği bozarak Sere'nin sorusuna yanıt verdim. "Sere bak özel gücünün olmaması seni kötü bir savaşçı yapmaz. Sende en az benim kadar iyi savaşıyorsun. Evet benim poseidon kızı olmam sayesinde atlarla ve deniz canlılarıyla konuşabilme gücüm var ama bu beni senden farklı yapmaz. Lütfen gücün yok diye kendini üzme." dedim. Bu sözlerim onun için ne kadar etkili olurdu bilmiyorum ama onun kendisini üzmesini de istemiyordum. Her konuda sonuna kadar onun yanında da olacaktım. Ben bunları düşünürken Sere başını eğdiği yerden kaldırıp bana baktı ve konuşmaya başladı..
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Yakın dostlar karşılaşırsa...   Yakın dostlar karşılaşırsa... Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 5:31 am

Başımı yerden kaldırdım ve konuşmaya başladım. ‘‘Haklı olabilirsin ama gücüm olsa daha iyi olurdu değil mi?’’ Kaşlarımdan birini yukarı kaldırdım ve cevap vermesini bekledim. Şuan ki yüz ifademi hayal edebiliyordum. Kısa bir sessizlikten sonra ikimizde gülmeye başlamıştık. Hep böyleydik işte… İstediğimiz zaman farketmeden gülüyorduk. Buda ikimizi farklı kılıyordu, bence… ‘‘Eee hadi ama anlat.Neler yapıyorsun ben yokken, nasıl gidiyor? Merak ediyorum.’’ Gülümsemiştim bu cümleyi söylerken.
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Yakın dostlar karşılaşırsa...   Yakın dostlar karşılaşırsa... Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 5:53 am

Yine her zaman olduğu gibi gülmeye başlamıştık. Sere ile beraberken hep böyle olurdu. Bu da bizi diğerlerinden farklı kılıyordu. "Ya pek farklı birşey yok işte. Sat ve afrodit çocuklarıyla beraberim. Okulum güzel gidiyor, eğleniyorum. Ama kardeşim ve seni hep özlüyorum. İyiki bu kamp var da hafta sonları görüşüyoruz." dedim ve gülümsedim. Gerçekten de onu ve Rose'yi özlüyordum istemeden de olsa. Kampta hep beraber olduğumuz için alışmam zor oluyordu. Yine de halimden mutluydum.

Tekrar Sere'ye dönerek "Ee.. Hep ben anlatıyorum ama bende seni merak ediyorum. Sen ne yapıyorsun ? Nasıl gidiyo bensiz okul ?" diye sordum ve ikimizde gülmeye başladık. Bunu biraz kıskanmış ses tonu takınarak söylemiştim ve bu sesim ikimizi de güldürüyordu. Sere'nin gülmesi durunca konuşmaya başladı.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Yakın dostlar karşılaşırsa...   Yakın dostlar karşılaşırsa... Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 5:59 am

‘‘Rose ile takılıyoruz işte biliyorsun. Robyn ile ikimiz ona matematik dersinde yardım ediyoruz. Matematiği hiç sevmiyor. Benim gibi beyin küpü de bu durumdan hoşlanmıyor anlayacağın.’’ diyorum başımı sağa sola sallayarak. Sonra düşününce ekliyorum. ‘‘Anlamıyorum doğrusu kimse matematiği sevmiyor. Bence savaşmaktan bile kolay matematik. Kafa yormak gerek en önemlisi… Gerisi geliyor. Eğlenceli gerçekten! Tabi fende harika, keşke yanımızda olsaydın. Beraber çalışırdık sınavlara!’’ Mutlulukla el çırpıyordum.
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Yakın dostlar karşılaşırsa...   Yakın dostlar karşılaşırsa... Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 6:10 am

"Evet ya matematik ve feni bende seviyorum. Birlikte çalışsak süper olurdu. Ben anlatırdım onlara da. Zaten matematikten anlamayanlar gelip bana soruyorlar sorularını." dedim ve gülümsedim. Sere'yle aynı okula gitmeyi o kadar çok isterdim ki.. Onunla zevklerimizin neredeyse hepsi aynıydı ve bu bizi süper ikili yapıyordu. Her zaman birbirimizi tamamlıyabiliyorduk. Zıt olmadığımız içinde hiç birbirimizden sıkılmıyor aksine ayrılamıyorduk birbirimizden.

Sere ile bir süre daha böyle okuldan ve arkadaşlardan konuşmaya devam ettik. Ardından Sere'ye "Sere hadi gel kampa kulübelerin oraya dönelim. Hem diğer kızları da görmüş oluruz. Gitmek ister misin?" diye sordum. Burda kalıp onunla konuşmak çok eğlenceliydi. Zaten kulübelerin oraya gitsekte beraber olucaktık. Sadece diğer kızları da özlemiştim ve görmek istiyordum. Ama hayır desede benim için fark etmezdi. Sonunda cevap vermesi için Sere'ye baktım.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Yakın dostlar karşılaşırsa...   Yakın dostlar karşılaşırsa... Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 6:19 am

‘‘Hey tabiki de!’’ dedim büyük bir sevinçle. Sonra kaşımdan birini yukarı kaldırdım ve şaka ile karışık bir şeyler saçmaladım. ‘‘Hem bakalım kampa yeni gelen çocuklar yakışıklı mıymış? Son dedikodular neymiş? Tanrım, Aphrodite kızları ile takıla takıla onlar gibi oldum’’ Büyük bir kahkaha kopardım ve elimi Lia’nın omzuna attım. Daha fazla çene çalmadan adımlarımızı kulübelere doğru hızlandırdık.

(Lia'nın ekleyeceği birşey yoksa rp bitmiştir.)

Yakın dostlar karşılaşırsa...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yakın bir akrabamla 'tekrar' tanışıyorum...
» Yeni dostlar.
» Hadi ama!Dostlar