Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Olimpos Rpg Kapatılıyor

+47
Feodora H. Barthelas
Lily Evelyn von Dorff
Kevin Least
Veronica Gardyner
Arutha ConDoin
Summer Katherine Ramsey
Elena Chantelle Mellark
Stella Fabiano
Mirabella LaPiere
Lucianna Fackrell
Kathie Mitchiel Davies
Eryx von Dorff
Nonimus Cryon
Edward Kevin Hawke
Alicia Roxanne Wideen
Hector Sentius
Delilah
Lucifer J. Morgenstern
Peter Karl Bouveir
Claire Angel Deeply
Zack Cliff Burton
Luna Harrods
Nemesis
Pearl Chérie Dior
Aldrick R. Carter
Andrea McIntyre
Lena H. Bryce
Philomela Morgenstern
Adreanna B. von Dorff
Susanne Lois Circova
A. Anna Bianca Sentius
Mnemosyne
Analena Veta Gotzone
Andrea Grace Harvey
Theodor Aquila
Clara Thompson
Alyssa Lauren Franke
Caroline Klein
Carmen Gabriel Boudicca
Claudia Cohen
Elyssa Rhea Least
Liliana Caprice von Dorff
Maja Hallestrøm
Anastasia Ivanov
Gwen Lilith Krawler
C. Scarlett Stanislaus
Athena
51 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 10:01 am

Edward Kevin Hawke demiş ki:
Öff be...
İlk önce kardeşlerime veda ediyorum. Hepiniz gerçek kardeşim gibiydiniz Smile
İkinci olarakda grubumdaki kardeşim saydığım adamlara veda ediyorum Smile Unutmayın burası tek site değil Smile Ama başka sitelere giderseniz size son bir emir veriyorum. Kardeşliği yaşatın ! Smile
Üçüncü olarak da burada edindiğim bütün düşmanlara veda ediyorum Smile Belki anlaşamadık ama gitmeden önce beni böyle hatırlamanızı istemedim Smile
Son olarak da burada bana teklif gönderdiğinde , kalbini kırıp reddettiğim kişilerden özür diliyorum Smile

Şaka gibi geliyor ya sitenin kapanması...

Aa, bana veda etme zaten.
http://melezkampirpg.forumup.web.tr
Eryx von Dorff
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Eryx von Dorff

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 10:02 am

Vay be! Koskoca Olimpos Rpg kapatılıyor ha. İlk sitem değildi ama ciddi anlamda rp yaptığım ilk sitemdi. Bu site sayesinde bir sürü arkadaş edindim. Damla sana gelirsek. Kararın çok ani oldu. Senin siten, senin ailen ve senin hayatın. Kararlarında destekliyorum seni. Beni tanımayanlar inaktif keş bir Dionysos çocuğu der belki. Hatta öğretmendim burada, ilk defa birilerine bir şey öğretmenin mutluluğunu yaşamıştım. Siteyi bırakmıştım belki ama çaktırmadan giriyordum arada asla çıkmamıştı aklımdan. Gerçekten üzüldüm. Kimseyi unutmayacağım. Bu sitenin bana kattığı şeyler çok. Bir sürü arkadaş, birkaç düşman. İlk defa kardeşlik duygusunu ciddi bir şekilde tattım. Kendimi ilk defa tek kardeş değil sandım. Güzel anılardı bunlar. Her güzel şeyin bir sonu vardır. Benim için tam anlamıyla bir yıkım oldu. İlk sanırım özel kurgu başladı kamp kapandı dedim. Sonra bakım dedim ve fark ettim ki kapanmış.
Üzücü, herkes için üzücü. Elveda.... Sad

Era Morgan Lawliet / Leonardo di Muerte / Zeus'un Yüce Gardiyanı Galenar / Victor Reznov Temple / Eryx von Dorff (Hatırladığım kadarıyla baştan sonra üyeliklerim.
..)

EDİT: Ayrıca Damla; her girişte bize verdiğin mesajı unutmayacağız.

~ Sınırsız eğlencenin ve eşsiz kurguların sitesi Olimpos Rpg, Eryx von Dorff ve diğer tüm üyelerini çok seviyor! ~
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 10:10 am

Damla'yı Seviyoruk. Hadi beğenin Damla için açtık. Blue 10

Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 10:26 am

Beğendim ben. Smile
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 10:57 am

Sitedeki son gecemde beni ağlama komasına sokmadan rahat etmeyeceksiniz tamam. Hepiniz hoşça kalın, ani kapanış için başta İlkin olmak üzere herkesten tekrar özür dilerim.

Olimpos için kendime tişört bastıracağım veya bir kolyeye yazdıracağım. Ne bileyim burayı ve sizleri hatırlarım işte. Smile
http://olimpos.my-rpg.com
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 11:07 am

10 yeni mesajım var ve okuyamıyorum Damla, çok tatlısın. Razz

Şimdii, ben vedalardan hoşlanmam ama büyük ihtimalle buradaki sevgili dostlarımın çoğuyla bir daha görüşemeyeceğim.

Athena kulübesi hep bir numaraydı ve site sonsuza kadar açık kalsa, sonsuza kadar öyle kalmaya devam edecekti çünkü biz mükemmeliz taam mı?! Cool Oh be rahatladım.

Tüm kardeşlerim öpücük yağmurları!!! Başta bizi unutup gitmiş olan ama delicesine özlediğim Sere'm, Summ'ım, Andy'm, Helen'im, Dave, Will, Tina, Anastasia, henüz pek tanışamadığım kardeşlerim...
Tintin, sen tam bir zamparasın, hayatımı -en azından Lucy'nin hayatını- kararttın!
Daarling, seninle bir sinema salonunu kapatıp ölümüne LotR izleyeceğiz, unutma.
Maaayy seni yemek yemek ama ham ham yapmak istiyorum.
Saaaaaaat sen var ya sen, off birtanemsin!
Mia'm. Seninle vedalaşamayacağım böğürerek ağlarım yoksa. Damla'nın face'e kaçak girdiğimde yazarım. <3
Eric bozması Robyn. Seninle zaten kopamayız. Ama barımız gittiği için üzüldüm. İçerdük.

Yaa durun vazgeçtim tek tek yazmaktan çünkü çıkmam gerekiyor ve listem daha çok uzun.
Henüz ismi geçmemiş olan biriciklerime toplu olarak gelsin;
Hepiniz benim için özeldiniz ve asla unutulmayacaksınız. Binlerce anılarımız oldu, en kıdemlilerdendim ve burada en çok zaman geçirme fırsatı bulan şanslı üyelerden oldum. Olimpos'un tadına varamamış olanlar için üzüldüğümü söylemek isterim.

Son iki büyük sözde veda geliyorrrr!

Damla sonsuz teşekkürler. İyi ki zamanında sana bu siteyi açman için o kadar dil dökmüşüz. Number one diyorum başka da bir şey demiyorum.

Stell'immmmmm <3<3<3<3<3<3 Sen her zaman benim her şeyim oldun, kimse de asla yerini alamayacak. Aynı üniversiteye gidip orada Olimpos grubu açacağız!

Millet sınavdan sonra girerim anca ama isteyen eklesin;
luciannafackrell@hotmail.com
Mirabella LaPiere
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Mirabella LaPiere

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 11:25 am

Siteye girdiğimde aslında oldukça çok şaşırdım. İki aylık bir uzak kalacaktım heyhat bu iki ayın ebedi bir süre olacağını hiçbir zaman düşünmemiştim. Konuların kapanışını gördüğüm de aslında bu durum karşısında hüzünlendiğimi beyan ederim. Bağlandığı ilk site miydi? Tabii ki hayır, fakat beş yıllık rpg hayatım boyunca arasında bulunduğum zamanda vaktimi en güzel şekilde değerlendirip eğlendiğim sayılı rpg siteleri arasında yer alıyordu benim için. Sadece bir rpg demek belki de yanlış olurdu, Olimpos sayesinde pek çok yeni sima ile tanışıp oldukça keyifli zaman geçirdim. Gerek kurgularda gerek ise geyik açısından oldukça eğlendim. Kimi zamanlar eski simaları görüp “Aa” diye bir tepki verdiğim de oldu. Şu an da aynı tepkiyi vermiş bulunuyorum fakat klişelerden nefret ersem dahil katılıyorum; her güzel şeyin bir sonu vardır ve ebedi değildir. Olimpos için de yakışan bir kapanış oldu. Kimi tıpkı eski sitelere girip baktığım gibi rpglerime ve mesajlarıma bakıp nostalji yapacağım. Belki zilyon tane karakter açmak vardı düşüncem de. Supernatural’dan esinlenip açtığım Atropos’um, Nadya’m, Joanna’m, Bela Talbot esintisi Maggie’m. Eski sitelerin anısını için de barındıran miladi karakterim Anna Maria –Mirabella LaPiere- … Ve diğer karakterlerim. Kimisiyle rpg yapıp kimisinin kurgusunu ise henüz yeni açmış olsam dahil her biriyle burada keyifli zaman geçirdiğimi söyleyebilirim. Ve bunu için bir kez daha teşekkür ediyorum. Ayrıca pm’de ki soru yağmurlarıma sabırla her defasında yanıt verdiği için Damla’ya da minnettar olduğumu belirtmek isterim. Her ne kadar artık toz toplamış eski kitaplar arasından bir hikaye okuyacak olsam dahil, daima kütüphanemde ki kitaplar arasında bulunan Olimpos’un sayfaları arasında kaybolup nostalji yapmakta ayrı bir hoş olacak. Kimi zamanlar yaptığım acemi takımlara bakıp güleceğim kimi zaman ise saçmaladığım rpg’lere. Hoşçakal Olimpos ahalisi.

-Bitti ömür yumağı tam o sırada! İlyada…

Eklemek isteyen olursa: sum41noreason@hotmail.com
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 11:39 am

Ya inanamıyorum, 2 saat geç geldim siteye, şu hale bak, Athena kampı başımıza yıkıyor!!! Gerçekten şaşkınlığa uğradım. Bunun gerçekten son gün olduğunu bilmiyordum, bilseydim daha erken gelirdim, tüh yaa Sad Sad

Hem durun yaa, Lucy ile göreve gidecektim ben daha :'(

Gerçekten duygulandım şu anda. Damlaaaaaaa!!!! Sen ne kadar harika bir insansın yaa. Aynı anda hem yazma yeteneğimizi geliştirdin, hem hayal gücümüze güç kattın, hem de muhteşem arkadaşlıklar kurmamızı sağladın. İnan bana sana çok şey borçluyuz. Her zamanda öyle olacağız Smile Smile

Lucy'mmmmmmmmmm!!!!!!!!
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 11:47 am

Sende hep benim canımdım, ruhumun bir parçasıydın, sensiz gerçekten ne yaparım bilemiyorum Sad Ama bu ayrılık daha çok hırs yaptırdı şimdi bana! Mutlaka geleceğim yanına ve bu Olimpos grubunu kuracağız Very Happy

Tüm herkese teşekkürler Stell'in dostu olduğunuz için ve özellikle sana teşekkür ederim Lucy'm!! Ve ayrıca Damla, sen gerçekten harikasın, umarım sınavın mükemmel geçer ve umarım bu bizler için yarattığın harika dünyanın sana da katkısı olmuştur Smile

Off veda konuşmalarından nefret ediyorum... Ama bir şeyin de farkındayım ki bu bir son değil, yeni bir başlangıç! Gerçek hayatlarımız için diyelim en azından. Sonuçta bu site hepimize bir şeyler kattı arkadaşlar. Ve bir gün büyüyüp gerçek çocuklarınız olduğu zamanda bu onlara anlatabileceğiniz kendi masalınız olacak. Olaylar sizin hayal gücünüzle gelişiyor, her türlü görev sizin uğraşınızla veriliyor ve en önemlisi baş karakter sizsiniz. Bu ömrünüzün sonuna kadar unutamayacağınız hoş bir anı olacak bence. Neyse, sitenin kıdemli bir elemanı olarak son mesajımı uzun tutmak istedim. Hepinize gerçek hayatta başarılar arkadaşlar. Hades'in kızı olduğuma bakmayın, hepinizi çoooooooooookk seviiyorummmm!!!!!
Elena Chantelle Mellark
Hestia Rahibesi
Hestia Rahibesi
Elena Chantelle Mellark

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 12:57 pm

Eryx von Dorff demiş ki:

EDİT: Ayrıca Damla; her girişte bize verdiğin mesajı unutmayacağız.

~ Sınırsız eğlencenin ve eşsiz kurguların sitesi Olimpos Rpg, Eryx von Dorff ve diğer tüm üyelerini çok seviyor! ~[/b]

+597042693792...

Ben de kapanmasını istemem, ama Damla'nın söylediği nedenler de kabul edilemez gibi değil ki. Ona da hak veriyorum ve bu kararını saygıyla karşılıyorum.
Biz onun hep baş edilemez gıcık melezleri olduk Razz

Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 3:10 pm

Her ne kadar henüz sitenin kapatılıyor olmasını tam olarak kabullenemesem de, sanırım artık veda etme vakti geldi. Bu site benim için çok özeldi ve bundan sonra da öyle olarak kalacak çünkü burası benim için bir ilk. Rp yazmanın inceliklerini öğrenmenin yanı sırada dostluk, kardeşlik, sevgi gibi kavramları da yaşadım burada. Siteye ilk geldiğimde öylesine sıcak karşılanmıştım ki, alışmam neredeyse hiç zamanımı almadı. Fakat buradan kopmanın o kadar kolay olacağını söyleyemem. Tabii bunun için adminimizi de suçlamıyorum çünkü onun sorumluluğun ne kadar üst seviyede olduğunun farkındayım. Onun yerinde ben olsaydım bir siteyi bu kadar güzel idare edebilir miydim bilmiyorum. Tek bildiğim şey bu sitenin ve üyelerinin benim için oldukça özel olduğu.

Kulübemizin lideri, Lucy'nin bana öyle çok yardımı dokundu ki, ona bir teşekkür borçluyum. Yalnızca yardım da değildi bu; Her zaman yanımdaydı ve hep bana destek oldu. O, bu sitedeki unutmayacağım üyelerin arasında adını ilk sıraya yazdırdı.

Sonra Satellite, Clara, Kathie, Alexis ve Lena'yla da çok iyi vakit geçirdim. Onlar da bana yardımcı olan kişiler arasındaydılar ve onlar da unutmayacağım üyeler arasında yer alıyor.

Kardeşlerimi de es geçemem tabii. Lucy, -her ne kadar şu an aramızda olmasa da-Sere, Helen, Andy, Will, Dave, Anastasia, Analena, Scarlett ve henüz tanışmaya fırsat bulamadığım diğer kardeşlerim... Sizi gerçekten kardeşlerim gibi gördüğümü bilmenizi isterim çünkü aramızda öyle bir sevgi bağı olduğuna inanıyorum. Ayrıca ortam da öylesine sıcak ki...

Her neyse, sanırım mesajımın sonunda teşekkür etmem gereken biri daha var.

Her zaman farklı ve eğlenceli kurgularla, bize yeni bir dünyanın kapılarını açan Damla'ya da benim böyle bir siteyle, böyle arkadaşlarla tanışmama vesile olduğu için teşekkürlerimi sunuyorum. Smile

Bu arada isteyen olursa bana da iros_12_21@hotmail.com adresinden ulaşabilir.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Arutha ConDoin
Dionysos'un Çocuğu
Dionysos'un Çocuğu
Arutha ConDoin

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 5:48 pm

Nasıl anlatsam bilemiyorum,elimi attığım bütün sitelerin çöküşünü görüyorum.Kendimi Judas gibi hissetmeye başladım.Rp aleminde ilk sitem değil.En koyu ortamı bulduğum yer değil,fakat ilk Olimpos Rpg'em ve mustimin,stellin,afroditin,serenin,damlanın ve daha nicelerinin.Başından kalkmadığım o bilgisayarda yegane zaman geçirmeye layık arkadaşlarımdınız hepiniz.Hepinizi seviyorum,merak etmeyin tamamen kopan olamaz sıkı ilişkilerde.Sd'nin üzerinden daha 1 yıl geçmedi,oradaki bütün kişilerle iletişim içindeyim.Eski günleri yad ederken gözleriniz dolacak.Vay be!Ne güzeldi bak diyeceksiniz.O toplu yaptığınız rpler hele hele çok ağlatacak sizleri fakat unutmayın ;

Elbet bir gün buluşacağız,bu böyle yarım kalmayacak
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:52 pm

Olimpos ailesi;
Sitedeki ilk üyeliğim 'Anna Maria Perrez' idi. İlk Athena kızıydım Smile Athena kulübesinde biraz kaldıktan sonra Hekate kulübesinin açılmasını önerdim ve oraya geçtim. Uzun süre Anna Maria olarak kaldım. Bir gün geldi, sitenin üstüne çizgi çekmem gerekti. Veronica Mars olarak geri döndüm ardından. Veronica Mars üyeliği altında çok iyi arkadaşlıklar edindim. Her şey çok güzeldi. Fakat yine bir gün geldi ( Smile ) babam rpglerde zaman harcamanın aptallık olduğuna karar verdi ve yasak getirdi. Ben de mecbur dizimi kırıp oturdum. Kısa süre önce ise Veronica Gardyner oldum. Bu üyeliğimle buraya yazmaya hakkım olmadığını düşünüyorum ama şu anda tek aktif üyeliğim bu.

Olimpos kısa sürede kocaman bir efsane olmayı başaran yegane sitelerden. Damla olağanüstü bir iş başardı. Smile Sitedeki herkesi ayrı ayrı özleyip, hatırlayacağım.
Hepinize hayatta başarılar Smile
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 10:42 pm

Sanırım veda konuşması sırası ben de.

Olimpos RPG benim için ilklerin sitesi oldu. Role Play'in ne olduğunu bilmeden bu siteye üye olmuştum. İlk role playimi buraya bıraktıktan 7 ay geçmiş. Bu 7 aylık sürede birçok şey öğrendim herkesten. Ali'den yardımseverliği, Osman'dan herzaman gülümsemeyi, Damla'dan kendine güvenmeyi... Ve birçok kişi daha.

Veda etmek çok zor ama bunun geleceğin aşikardı. Olimpos RPG'yi asla unutmayacağım. O benim için ilklerin sitesiydi ve her zaman kalbimde yer alacak.
Lily Evelyn von Dorff
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Lily Evelyn von Dorff

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 10:59 pm

Ben de veda etmek istedim. Hala inanamıyorum. Olimpos Rpg benim için de ilklerin sitesi olmuştu. Şimdi ayrılmak gerçekten çok zor... Burada kurduğum dostluklar da çok özeldi benim için. Tanıştığım tanışamadığım herkese veda ediyorum. Buradaki hiçbir şeyi de unutmayacağımı söylemek isterim. Hayatımın büyük bir kısmını kaplıyordu burası. Veda sözcüğünü kullanmak bile çok zor. Hepiniz kendinize iyi bakın, hayatınızda başarılar. Benimle iletişim kurmak isteyen olursa ekleyebilir; damlaaa_97@hotmail.com
- Alicia Roxanne & Lily Evelyn
Feodora H. Barthelas
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Feodora H. Barthelas

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 12:25 am

Damla'nın rpg fikrini bir PJO sitesinde görmüştüm. Hayatımda RPG'nin adını duymamıştım. Onunla arkadaş oldum ve siteyi açana kadar süreli sorular sordum açıktıktan sonrada bu durum değişmedi. Başlık açmayı öğrenmem 2 günü aldı...
İlk karakterim Hermia değildi başka bir karakter açmıştım ama adını sevmeyerek onu damlaya kapattırdım. Sonra da Hermia'yı açtım. Hiçbir zaman Ares olmak istemedim bu yüzden sanırım sürekli damlayı strese soktum. Bir ara iki site arasında kalıp bir çok işimi aksatarak sevgili Lucy'i kendime küstürdüm. Ama tabi sonra Olimposun vazgeçilmez olduğunu anladım. Sanırım bunun dışında kötü bir anım yok burada. Smile

Herkesi ayrı ayrı özlesemde en baştan beri hep yanımda olanları çok seviyorum;
Lucy, bende senle vedalaşamam sitenin kapanması arkadaş kalmamıza engel olamaz. Damla'nın face'ne girsen Very Happy
Marc, canım abim seni sitede özleyeceğim ama benden kurtulamazsın. Smile
Sen bana hep yardım ettin stell. Seni çok özleyeceğim.
Miiii sana söylecek çok şeyim var. Bunu buluşunca söylicem Smile
Luna sitenin son günlerinde kaynaşmamız kötü oldu, biraz daha erken davransaydık ne rpler yazardık.
Sat<3 her şeyimsin, saçmalıklarımı iyimserlikle karşıladın hep Smile
Katanalı çocuk iyi bir arkadaş olduğun için teşekkür ederim.
Kuzen Chelsea seni çoooook seviyorum. Sakın benimle olan bağlarını ayırayım deme <3
İlk kardeşimsin stev beni o yalnızlıktan kurtardın. Smile
Leo, Hurdakafa, Voltajı düşük ve metalböcek sen ve sana taktığım lakaplar ben şimdi kimle kavga edeceğim. Very Happy
Edward(yon) bir sürü yarım kalan rp'miz vardı. Özür dilerim.

Adını unuttuğum biri varsa özür dilerim. Sitede herkesin ayrı bir yeri var. Sonuçta ilkler unutulmaz bu benim ilk rpg sitem ve bu yüzden Damlaya binlerde teşekkürler...

En son Feodora H. Barthelas tarafından Salı Ağus. 16, 2011 12:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Feodora H. Barthelas
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Feodora H. Barthelas

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 12:27 am

Maja Hallestrøm
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Maja Hallestrøm

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 1:40 am

Eksik kalmayayım dedim: pettyferfan@windowslive.com
Helen Grace Burton
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Helen Grace Burton

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 1:52 am

Bizi Olimpos'la tanıştıran sevgili Mia olmuştu. Kardeşim Isabelle (Eda)ve benim ilk rpg sitemizdi. Hiç unutmuyorum ilk geldiğimde Blake Lively'i alıp koymuştum resmime. Eda
ne kadar Blake'in ünlüsünün birinde olduğunu ve alamayacağımı söylese de olmaz öyle şey diyerek koymuştum. O sırada Blake'i kullanan kimdiyse özür dilerim Very Happy Her neyse konudan sapmayayım, neredeyse bir yıldır Blake'i kullanabildiğim ve tam hayalimdeki gibi bir karakter yaratabildiğim, yaratmama olanak sağladığın için teşekkür ederim Olimpos.
Benim için Second Life gibi bir yer oldu burası. O kadar benimsedim ki gece yatmadan önce bile burası hakkında planlar yapar oldum. Gerçek dünyanın sıkıcılığından, monotonluğundan burası sayesinde birazcık olsa da kaçabildim. Ortak şeylerden hoşlandığımız birçok insanla tanıştım. 'Gerçek hayatta kardeş olsak bu kadar benzeriz' diye düşündüğüm kardeşlerim oldu. En önemlisi çok sevdiğim mitolojinin gerçek olabileceğine inandırdı beni burası. Söyleyecek çok sözüm var zihnimde, ama kelimelere dökmekte zorlanıyorum. Kısaca böylesine harika bir site kurduğun, ve bizlere de burada yer verdiğin için çok teşekkürler Damla. Buranın bir parçası olmak çok güzeldi. Herkese tek tek teşekkür ediyorum.
Kardeşlerim, Lucy, Andy, Summ, Will, Dave, Anastasia, Scarlett, Analena... Artık burada olmasa da kalbimizde olan Sere. Ve tanışamadığım diğer bütün kardeşler. Hepinizi çok seviyorum. Hepiniz bence gerçek bir Athena çocuğusunuz. Razz Son olarak durum genellemesi yaparsak, temizlikte birinci geldiğimiz ve birinci olarak bitirdiğimiz için ayrı bir gururluyum. Very Happy Yaşa Athena Kulübesi! cheers

Adresim profilimde var. Ekleyin, iletişimi koparmayalım. Smile
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 2:31 am

kowaimidori@hotmail.com
Eklerseniz çok sevinirim, her ne kadar site kapanıyor olsa da ne hiçbirinizi unutmayı, ne de kendimi unutturmayı düşünüyorum. Smile
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 4:01 am

Daha fazla bir şey yazmadan isteyen herkesin ekleyebileceğinimsn adresimi vereyim dedim. Nasıl olsa bu site benim hayatım olmuştu ve bir çok sağlam arkadaşlığı da ben burada edinmiştim.

sena-evanescence@hotmail.com veya chelseateens@hotmail.com

(İlk adrese daha sık giriyorum.)
Rinascita Faora Kimberley
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Rinascita Faora Kimberley

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 9:07 pm

ama...ama... Ben daha yeni başlamıştım yaaa :'(
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 8:12 am

Aa, yanlış zamanda geldim beybi. Çok yanlış zamanda ^^

Olimpos Rpg Kapatılıyor
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Olimpos
» Olimpos TV 1
» Olimpos TV 2
» Olimpos Rpg - Çizim-
» Olimpos RPG İçin Ne Dediler ?