Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Olimpos Rpg Kapatılıyor

+47
Feodora H. Barthelas
Lily Evelyn von Dorff
Kevin Least
Veronica Gardyner
Arutha ConDoin
Summer Katherine Ramsey
Elena Chantelle Mellark
Stella Fabiano
Mirabella LaPiere
Lucianna Fackrell
Kathie Mitchiel Davies
Eryx von Dorff
Nonimus Cryon
Edward Kevin Hawke
Alicia Roxanne Wideen
Hector Sentius
Delilah
Lucifer J. Morgenstern
Peter Karl Bouveir
Claire Angel Deeply
Zack Cliff Burton
Luna Harrods
Nemesis
Pearl Chérie Dior
Aldrick R. Carter
Andrea McIntyre
Lena H. Bryce
Philomela Morgenstern
Adreanna B. von Dorff
Susanne Lois Circova
A. Anna Bianca Sentius
Mnemosyne
Analena Veta Gotzone
Andrea Grace Harvey
Theodor Aquila
Clara Thompson
Alyssa Lauren Franke
Caroline Klein
Carmen Gabriel Boudicca
Claudia Cohen
Elyssa Rhea Least
Liliana Caprice von Dorff
Maja Hallestrøm
Anastasia Ivanov
Gwen Lilith Krawler
C. Scarlett Stanislaus
Athena
51 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:54 am

Tek çözüm siteyi kapatmak, üzgünüm.
http://olimpos.my-rpg.com
Philomela Morgenstern
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Philomela Morgenstern

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:57 am

Nedenini biliyorum, devredemeyişini anlıyorum, seni anlıyorum ve suçlamıyorum.
Ama tahmin edersin ki herkes gibi bende de bir hayal kırıklığı, yarım kalmış heyecanlarım var. Neredeyse sitenin başından beri buradayım. Artemis'i babam sandığım, yavaş yavaş annelikten liderliğe geçirdiğim günlerim, iki satırlık RP'lerim, Poseidon'u babam ilan ettiğim ve Jenny'den özenerek yazdığım giriş RP'm, gruplaşmalar, kavgalar, gülüşler, lakaplar, tanışmalar, arkadaşlıklar, dostluklar, hoşlaşmalar... Her şeyi burada yaşadım ben. İlk RPG sitem, asla unutmayacağım evet. Geçen gün çok online üye sayısı olan fakat kapatılmış bir RPG sitesi daha görüp oradaki veda konuşmasını okumuştum. O siteye daha önce üye olmamama rağmen, duygulanmıştım. Şimdi neler yaşadığımı herkes tahmin ediyordur. Öyle böyle değil, ağlayacağım. Tek tesellim, hiç kopmayacak güçlü dostluklar edinmiş olmamdır. Daha birçok görev yapmayı, yeni karakterler açmayı planlıyordum. Neyse artık, burayı ben hiç unutmayacağım kimsenin de unutmayacağına eminim. En azından sitede online sayısı düşmeden, şanlı bir şekilde kapanıyor. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Üzüldüm, çok üzüldüm ve de biraz kırıldım. Her neyse, bir gün görüşmek dileğiyle herkes hoşçakalsın. ^^
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:06 am

Damla öncelikle sana en içten ve samimi teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Bu siteyi kurman ve benim bu siteyle tanışmam hayatıma inkar edemeyeceğim birçok şey kattı. Hayalgücümün sınırlarını zorlayarak ufacık bir kurgu oluşturduğumda sevinçten havalara uçtuğum zamanları bilirim ben. Çoğu yakın arkadaşlarım da bilir ki günlük hayatımda bu site dışında konuştum başka bir konu bile yoktu. Hayatım artık neredeyse Olimpos olmuştu, bilgisayara bağlı yaşıyordum bile denebilir. Bundan çoğu zaman rahatsızlık duydum, çoğu zaman bırakmak; bu siteden kopmak istedim ama bu gerçekten düşündüğümden çok daha zor bir karardı. Her seferinde kararımdan döndüm, zaten siteyi bırakamayacağımı da biliyordum. Öncelikle Damla, sen hepimiz için birer abla oldun bu sitede. Sanalda hayalini bile kuramayacağım arkadaşlıklar, dostluklar edindim ben. Sabahlara kadar toplu msn'de süren sohbetlerden mi başlasam yoksa topluca yaptığımız rp'lerden mi? Hepsi benim için ayrı bir zevk ayrı bir tat olmuştu. Her ne kadar kabullenmek istemesem de çok haklısın Damla, gerçekten de çok haklısın. Ben bir derslik rp'si yazmayı bile gözümde büyütüp bir sorun haline getirirken sen bu koca siteyi tek başına sırtladın. Belki de bu site için uykusuz geçirdiğin gecelerin, günlerin oldu. Tahmin ediyorum ki siteyi kapatma kararı en çok seni üzdü, yaraladı. Ama haklı olduğunu kimse inkar edemez bence. Birçok öneri var siteyi başkasına devretmen gibi, ama bunu yapmayacak olmanı bence herkes anlayışla karşılamalı. Bu site senin çocuğun haline gelmişken başkasına devretmen ne kadar can yakıcı tahmin bile edemiyorum zaten. Sitenin kapanması cidden beni yıktı ama yapılabilecek bir şey yok. Belki de herkes için en iyisi bu olacak. Sana tekrar çok teşekkürler Damla, yaptığın her şey için çok ama çok teşekkürler. Seni bir abla gibi sevdiğimi can-ı gönülden söylüyorum. Umarım hayatında her şey istediğin gibi olur. Bu sitede tanıştığım herkesi ve bu siteyi çok ama çok arayacağım. Herkesin eline, emeğine sağlık. Ne olursa olsun bağlantımızı kesmemek dileğiyle, görüşmek üzere.
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:12 am

Sitenin kapanmasına üzüldüm; fakat burada suçlanacak kimse yok. Damla kararında son derece haklı. Bu benim ilk rpg sitem ve rp ile ilgili her şeyi burada öğrendim denebilir. Burada aynı zamanda çok iyi dostlar da edindim. Fakat her güzel şeyin bir sonu vardır. Siteyi ve sizleri hiç unutmayacağım. Bana kattıklarınız sonsuz. Hepinizi çok seviyorum ve iletişimimi koparmak istemiyorum. İsteyenler eklesin lütfen msn adresini.

oykusim@gmail.com
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:18 am

Ben de üçüncüye yazıyorum ama msn adresim; melisvuslattunc@hotmail.com isteyeb herkes eklesin, lütfen bağlarımızı koparmayalım.

Bir de bir önerim var, şu an online olamayıp kardeşlerine veda etmek isteyenler için Kulübe başlıkları bir iki gün daha açık tutulsa? Bir problem çıkmayacaksa tabii.
http://melezkampirpg.forumup.web.tr
Andrea McIntyre
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Andrea McIntyre

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:19 am

Buraya geleli 1 hafta olduğu halde o kadar alıştım ki!
Canım sıkıldığı zamanlarda sıkıntım burda geçiyor, kardeşlerimle arkadaşlarımla falan çok iyi anlaştım.
:'( keşke burayı daha önce bulsaydım keşke kapanmak zorunda olmasaydı :'(
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:21 am

Elbette. Kulübe başlıklarınız birkaç gün açık bırakılabilir, son bir veda mesajı yazmanız için bu bölüm de.

Teşekkür ederim arkadaşlar, buraya emek vermiş olan yüzlerce kişi, sizleri hiçbir zaman unutmayacağım. Hele bazılarınızla bağımı hiçbir zaman koparmaya niyetim yok, gerçek hayatta da başınıza ekşiyebilirim hazırlıklı olun. Smile
http://olimpos.my-rpg.com
Aldrick R. Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Aldrick R. Carter

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:23 am

Seni anlıyorum Damla, sadece bu kararına çok üzüldüm. Umarım burada kurduğun aile, yaptığın kurgular kadar hayatta başarılı olursun Smile
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:27 am

Başlıklar için çok teşekkürler, vedalaşmam gereken kişiler kaldı, ama online değiller ve msn'lerini bilmiyorum.
Biraz klişe olacak ama umarım, hepiniz, ama hepiniz çok çok mutlu olursunuz. Sizleri çok özleyeceğim.
http://melezkampirpg.forumup.web.tr
Pearl Chérie Dior
Amphitrite'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Amphitrite'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Pearl Chérie Dior

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:31 am

Benimkini de ekleyin arkadaşlar... Kısa süre de olsa bu sitede epey vaktimi harcadım. Kafamı diğer sitenin sorumluluklarından uzaklaştırıp farklı şeyler denememe yardım ettiği için de teşekkür ederim. Bu benim ilk rpg sitem değil. Bir çoğunuzun ilki. Şimdi düşünüyorum kendiminki kapansa... Ayy delirirdim muhtemelen. Neyse hepinizi çok seviyorum... Öpücüx

Pearl.Cherie.Dior@hotmail.com eklersiiz canlarım... <3
Nemesis
Tanrıça
Tanrıça
Nemesis

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:32 am

İlk sitem değildi belki, ama bana çok değişik kurgular, değişik karakter geliştirme yöntemleri öğreten ve birçok yeni arkadaş - kardeş - kazandıran bir siteydi. Benim için de gerçekten üzücü oldu kapatılması. Ama seni anlıyorum Damla'cım. İnşallah hayatında çok başarılı olursun. Aramızdaki bağı hiçbir zaman koparmamak dileğiyle Smile

Ben de henüz tanışamadıklarım için msn adresimi bırakayım, görüşmelerimizi sürdürelim.

cutie_mrv@hotmail.com
Luna Harrods
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Luna Harrods

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:39 am

Bize bu aile ortamını yaşattığın için sana minnettarım Damla. Sonsuz kere teşekkürlerimi sunuyorum buradan sana. Seni anlayabiliyorum Damla.

Umarım burada edindiğim dostlarla bağım asla kopmaz. İlk rplerimi burada yaptım ben. Sitenin benim için yeri çok ayrı. İlk göz ağrım burası

senaerdic@hotmail.com eklemek isteyenler için.
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:46 am

Evet! Tanıştığım vetanışmadığım herekese bu kurguyu benimle paylaştıkları için teşekkür ederim! Hepinize hayatınızda başarılar dilerim! Damla bize katlandığın için çok sağol ve sınavfa başarılar Smile

*Zack,Lucas,Lucifer,Vendetta,Apollo*
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:46 am

bilge-_-ozan-_-cicek@hotmail.com
Ekleyin efendim, yazmayı unutmuşum.
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:48 am

bende unutmuşum; ilkcansahin@hotmail.com

bu arada tüm the avengers üyelerine teşekkür ederim!
Caroline Klein
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Caroline Klein

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:55 am

Bu siteye ilk geldiğimde, yıllar önce bıraktığım rp'ye, yeni bir başlangıç yapmıştım. Herşey o kadar hızla ve güzel bir şekilde gelişti ki, ben bile anlamadan buraya tutuklu kaldım. Okulda Fransızca derslerinde görüp, nefret ettiğim mitolojiyi bana burası sevdirdi. Fakat her güzel şeyin bir sonu olur demişler, bu güzel rüya da burada bitecekmiş demek ki. Buradan edindiğim dostlarımla elbette görüşeceğim, ve asla unutmayacağım. Herkese sonsuz teşekkürler. Hayallerimizi gerçekleştiremediklerimize de.. Bazı şeyler başlamasa da, ben bitirmeyeceğim. Beckendorf'um, başta sen varsın. Evet sana böyle hitap ediyorum yine de. Güzel kurgularımız başlamadan, bitti seninle. Marcus, seninle 50 post yapacaktık hatırlıyor musun ? Olsun, biz yine görüşüyoruz seninle. Önemli olan da bu. Hades ve Athena Kulübesi'ndeki kardeşlerim, siz benim daima kardeşim gibisiniz. Olimpos artık olmasa bile.. Ve son olarak, Athena. Herşey için teşekkürler. Unutulmaz anılar yaşamamı sağlayan bu güzel site için, emeklerin için teşekkürler. İsteyen eklesin:

Görüşmek üzere, umuyorum.

En son Caroline Klein tarafından Çarş. Ağus. 17, 2011 9:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mnemosyne
Titan
Titan
Mnemosyne

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:56 am

Her ne kadar bu site şimdiye kadar üye olduğum en iyi rpg sitesi olsa da Damla da haklı. Sınavları var, kesin aile tarafından azar işitiyordu derslerine çalış falan diye -benim ailem şimdi bile kızıyor bana halbu ki daha lise bire geçtim, o zaman kim bilir ne biçim sıkıştırrılar- Sitey bu kadar uzun süre ayakta tutabilmiş olması bile büyük başarı. Olimpos Rpg'yi hiçbir zaman unutmayacağım!

-Terra,Nyks,Georgina,Mnemosyne,Gwen-

Msn adresimi isteyen ekleyebilir.

(ezgi-melodi@hotmail.com)
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:57 am

Keşke siteyi kapatmasaydın Damla, keşke kapatmak zorunda kalmasaydın.. Bu site benim de ilk rpg sitem. İlk göz ağrım. Hep benim için farklı oldu. Hep daha değerliydi. Burada bir sürü güzel şeyler paylaştık birlikte. Bir sürü çok iyi arkadaşlar edindim. Bir sürü heyecan yaşadım. Daha yaşamak istediklerimde vardı. Ben daha evlenecektim, çoluk çocuğa karışacaktım. Ama şimdi hiçbir önemi yok. Bu sitenin bana kattığı şeyler sayamayacak kadar çok. Ne kadar bazen kavga etsekte benim için hep bir dost oldun Damla, hep te öyle kalacaksın. Taner'in gitmesine çok üzüldüğüm gibi şimdi sitenin kapanmasınada çok üzülüyorum. Ama yapacak bir şeyin olmadığı içinde malesef elimden bir şey gelmiyor. Sitenin eskilerinden değilim belki ama yinede çok iyi arkadaşlıklar edindim. Seni çok iyi anlıyorum Damla. O yüzden seni suçlamıyorum. Suçlayamam da. Sen bize katlandın. Bu siteyi buralara kadar getirdin. Bize bu zevki yaşattın. Bunun için çok teşekkürler... Olimpos halkı... Çok iyi deneyimlerimiz oldu. Umarım burada edindiğim arkadaşlarımla hep haberleşirim.

Eklemek isteyenlere busssrraaa_@hotmail.com

En son Claire Angel Deeply tarafından Ptsi Ağus. 15, 2011 8:59 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aldrick R. Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Aldrick R. Carter

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:57 am

aklıma gelmişken ;

osmanoz1998@hotmail.com Smile
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:58 am

.........................................
Şu anda donmuş bir vaziyette yazılanları okuyorum. Böyle bir şey olamaz sanırım. Şok oldum. Arkadaşa mesaj atarken mesajlaşmanın durdurulmuş olduğunu gördüm. Sohbete girip sorayım dedim. Ama Sabit başlıkla yerle bir oldum. Ama Damla'nın kararını sorgulamıyorum. Sanırım bu site gitgide gerçek hayatımıza da giriyor. Bu site açıldığında da Patron oydu. Kapanırken de kararını saygıyla karşılamam gerek.
Tüm ailenin tanışmasına vesile olduğun için teşekkürler Damla.
Lucifer J. Morgenstern
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Lucifer J. Morgenstern

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 9:00 am

Lideri olduğum Nyks kulübesine

Yaşayanı olduğum Hades kulübesine

Tek erkeği olduğum Artemis kulübesine

Babaları olduğum Apollon kulübesine

En garip ve en cool küçük tanrısı olduğum küçük tanrılar mahellesine

Teşekkürler ^^

Karım Helen'e kızım'a ve oğlum'a teşekkürler Razz
Elyssa Rhea Least
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Elyssa Rhea Least

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 9:00 am

Benimde şimdi aklıma geldi, eklemek isteyen varsa buyurabilir.
kirmizi-sarap@hotmail.com
- Evet şimdi söylemeliyim. O meşhur kırmızı-şarap adlı nickli üye benim.
Peter Karl Bouveir
Peter Karl Bouveir

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 9:03 am

Delilah
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Delilah

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 9:08 am

Bu site beni bıraktığım onca rpg'den sonra kendine bağlayan tek yer olmuştu. İlk üyelerden değilim ama birçok kişiden daha eskiyim. Veda konuşmalarında da hiçbir zaman iyi olamadım sadece, burada iyi anlaştığım insanlar, anlaşamadığım kişiler. Hiçbirini unutmayacağım. Çünkü gerçekten harika dostluklar edindiğimi söyleyebilirim. Burada yaşadığım her şey hoş bir anı olarak... Of. Size iyi olmadığımı söylemiştim değil mi? Ama açtığımda yaşadığım şoktan sonra pek de düzgün şeyler yazmamı bekleyemezsiniz benden. Ben msn'imi öyle herkesle paylaşan biri değilimdir. Ama isteyenler şunu ekleyebilir. Zaten sanalda tanıdıklarım için açmıştım.
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 9:11 am

Burası benim ilk Rp sitemdi.Sanırım son olacak.Hiçbir Rp sitesine buraya olduğu kadar bağlanmadım.Hiçbir sitede bu kadar iyi dostlar bulamadım.Görüşmek üzere Sad Smile
C. Scarlett Stanislaus
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 9:17 am

ben de yazayım msnimi o zaman idylle.hsm@hotmail.com Very Happy
Alicia Roxanne Wideen
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Alicia Roxanne Wideen

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 9:36 am

Ne diyeceğimi bilemiyorum. Maalesef henüz gördüm ve gerçekten çok üzüldüm. İlk Rpg sitemdi. Çok güzel günler yaşamıştım, şimdi kapanacağı için çok üzülüyorum. Hala şoktayım! Ama yine de karara saygı duyuyorum. Eklemek isteyen olursa buyursun; damlaaa_97@hotmail.com
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 9:48 am

Öff be...
İlk önce kardeşlerime veda ediyorum. Hepiniz gerçek kardeşim gibiydiniz Smile
İkinci olarakda grubumdaki kardeşim saydığım adamlara veda ediyorum Smile Unutmayın burası tek site değil Smile Ama başka sitelere giderseniz size son bir emir veriyorum. Kardeşliği yaşatın ! Smile
Üçüncü olarak da burada edindiğim bütün düşmanlara veda ediyorum Smile Belki anlaşamadık ama gitmeden önce beni böyle hatırlamanızı istemedim Smile
Son olarak da burada bana teklif gönderdiğinde , kalbini kırıp reddettiğim kişilerden özür diliyorum Smile

Şaka gibi geliyor ya sitenin kapanması...
Nonimus Cryon
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Nonimus Cryon

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 9:51 am

Bu sitede tanıştığım ve rp yaptığım herkese teşekkür ederim. Eklemek isteyen olursa ekleyebilir. o.memisoglu@hotmail.com

Mantalon/Krios/Riodon/Morpheus
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 9:54 am

isilmorgil@hotmail.com ekleyin delinizi de. Smile

Olimpos Rpg Kapatılıyor
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Olimpos
» Olimpos TV 1
» Olimpos TV 2
» Olimpos Rpg - Çizim-
» Olimpos RPG İçin Ne Dediler ?