Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Olimpos Rpg Kapatılıyor

+47
Feodora H. Barthelas
Lily Evelyn von Dorff
Kevin Least
Veronica Gardyner
Arutha ConDoin
Summer Katherine Ramsey
Elena Chantelle Mellark
Stella Fabiano
Mirabella LaPiere
Lucianna Fackrell
Kathie Mitchiel Davies
Eryx von Dorff
Nonimus Cryon
Edward Kevin Hawke
Alicia Roxanne Wideen
Hector Sentius
Delilah
Lucifer J. Morgenstern
Peter Karl Bouveir
Claire Angel Deeply
Zack Cliff Burton
Luna Harrods
Nemesis
Pearl Chérie Dior
Aldrick R. Carter
Andrea McIntyre
Lena H. Bryce
Philomela Morgenstern
Adreanna B. von Dorff
Susanne Lois Circova
A. Anna Bianca Sentius
Mnemosyne
Analena Veta Gotzone
Andrea Grace Harvey
Theodor Aquila
Clara Thompson
Alyssa Lauren Franke
Caroline Klein
Carmen Gabriel Boudicca
Claudia Cohen
Elyssa Rhea Least
Liliana Caprice von Dorff
Maja Hallestrøm
Anastasia Ivanov
Gwen Lilith Krawler
C. Scarlett Stanislaus
Athena
51 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Olimpos Rpg Kapatılıyor Empty
MesajKonu: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 6:26 am

Evet, 1. yıl dönümümüzü kutlamamıza bir gün kala sizlere bu duyuruyu yaptığım için üzgünüm fakat, site bu gece kapatılacaktır; Duyrulur.
http://olimpos.my-rpg.com
C. Scarlett Stanislaus
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 6:43 am

ne,nasıl yani? Shocked
Gwen Lilith Krawler
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Gwen Lilith Krawler

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 6:45 am

Gözlerime inanamıyorum!
Anastasia Ivanov
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Anastasia Ivanov

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 6:47 am

Nasıl yani ? Sad
Maja Hallestrøm
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Maja Hallestrøm

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 6:47 am

Belki uzun süredir burada olan bir üye değilim; fakat benden uzun sürelilerin nedenini bilmeye hakkı olduğunu düşünüyorum. Fikirlerine gösterdiğim şey saygısızlık değil; fakat diğer üyelerin hissedeceği şey haksızlık.
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 6:50 am

Ama neden? Nasıl olur? Bu bu bir şaka mı ama? Her şeyi o zaman niye yeniliyoruz ki. Ama ben çok alışmıştım. Shocked En azından sebebini açıklasanız. Sad
Elyssa Rhea Least
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Elyssa Rhea Least

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 6:59 am

Uzun bir süre olmasa da bu siteye çok alıştığımı belirtmek isterim. Hatta en uzun süre online olmaya çalıştığım ve olduğumda rpg sitesi oldu burası. Her neyse. Burada çok iyi kişilerle tanıştım, güvenebileceğim ve sırlarımı anlatabileceğim kişilerle. Lütfen Damla. Ayrıca burası benim RPG'yi tam olarak öğrendiğim site diyebilirim. Belki bundan öncede bir şeyler yazmaya çalışarak kendimi deniyordum, çabalıyordum ama beceremiyordum. Buraya geldikten sonra kendimde olan değişimi farkettim, buradaki karakterlere kendimi yansıttım ve açıkçası bu sitede kendimi buldum. Eğer siteyi kapatırsan, kendimi, karakterimi karanlığa bürünmüş birisi olarak hissedeceğim. Ben burada, dışarıya yansıyan duygularımı yansıttım yapmaya çalıştığım rplerde. Her neyse. Asıl konu biz buraya çok alıştık Damla. Rp'lere, kurallara, üyelere... Herşeye, hepsine çok alıştık ve biliyoruz ki site kapandığında kendimizde fazlasıyla büyük bir eksik hissedeceğiz. Lütfen Damla, bu kararından vazgeç. Eski düzenimize devam edip, sitemizin 1.Yılını kutlayalım haydi. Bizi kırma lütfen.
Claudia Cohen
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Claudia Cohen

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:01 am

Ne kadar hayal kırıklığına uğradığımı kelimelerle anlatmak kifayetsiz. Beni rpg'yle tanıştıran bu sitenin kapatılması haberi diğer bütün üyelerin de düşündüğü gibi şoke edici oldu. Diğer bütün PJO Rpg sitelerine ilham kaynağı haline gelmiş olan bu sitede seninle birlikte birçok üyenin de emeği var Damla. Biz burada bir aile olduk ve bu aile böyle bitmemeli.
Carmen Gabriel Boudicca
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Carmen Gabriel Boudicca

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:02 am

İlk rpg sitem. İlk defa isim bölümüne ne yazacağım diye düşündiğüm, edebiyatta iyi olmamama rağmen oturup kurgular çıkarttığım sonra buna deli gibi sevindiğim, ilk RPG sitem.
Beni asıl üzende nedenini bilmiyor olmamız.Ben bu aileyi çok sevdim ve burda bu sitede olmak isterim.Çok üzüldüm ve olanlara inanamıyorum. Kocaman büyük bir aileyi parçalamak gibi bir şey bu. Kapatılmasına şiddetle karşı çıkıyorum. Mad Not
Caroline Klein
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Caroline Klein

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:03 am

Hiçbir şey, böylesine emek verilen bir sitenin kapatılmasına değmez. Ben herkesten yeni olabilirim, fakat kısa sürede bir sürü dostluklar kurdum ve burası olmadan günüm geçmemeye başladı. Lütfen, bunu yapma. Ne olursa olsun yapma.
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:06 am

Ka-pa-tı-lı-yor mu? Shocked Şuan şok ve hayal kırıklığı içerisindeyim. Ne diyeceğimi ne yapacağımı bilemedim. Sad Anlatacağım o kadar şey varken susmayı tercih ediyorum. No
C. Scarlett Stanislaus
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:09 am

Biz aileyiz ki.
Buraya site demek hakaret sayılır.
Gerçekten de çok üzüldüm ilk mesajda söylediğim gibi.
Önemli bir nedeni var ki kapanıyor elbet ama gerçekten de berbat bir durum bu.
Ne desem bilemiyorum.Bu siteye o kadar çok alışmış ve sevmiştim ki.
Zaten ilk RPG sitemdi burası.
Umarım hala iletişimde olabiliriz.
Belki tekrar açılır..
Umarım açılır,hatta umarım kapanmaz. Sad
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:11 am

Katılıyorum. İlk geldiğim zamanı hatırlıyorum Damla, facebooktan sitenin sayfasını görüp, acaba bu ne ya diye girmiştim. İsim bölümünü rl'deki isim bölümüyle karıştırıp saçma bir şey yazmıştım. Bütün kulübeler kapalı gözüküyor diye hayata küsmüştüm. Sonra ilk mesajımı gördüm, İlkin'den. Melez Danışmanı olarak bana yardım etmek için. Öyle yardımcı oldu ki, bunu uzun süre sonra iyice anladım. İlk arkadaşım oldu, danışmandan çok. Sonra ilk arkadaşlarım, Ange, Lara (o zaman Emily idi). Giderek daha çok arkadaş edindim, bir sürü iyi dost. Sonra Melez Danışmanı oldum, eğitmen falan. Seninle daha çok konuşmaya başladım işler dolayısıyla ve seninle de arkadaş olduğuma inanıyorum. İlk rpg sitem, gelişmemi de gözümle gördüm. Eğer burası olmasaydı rpg sitelerinden habersiz devam ediyor olurdum, senenin başında tek isteğim olan yazmaktaki seviyemi göremezdim, daha da önemlisi böyle arkadaşlar edinemezdim. İyi arkadaşlar birbirini her yerde bulur gerçi ama site aramızdaki en büyük köprü, ve bu köprü yıkılıyor. Burada kaç tane üye var, Olimpos onların hayatlarında büyük yer kaplıyor. Belki de senin siteye ayıracak vaktin kalmadı, ama bu sitede sağlam üyeler var, hep birlikte burayı ayakta tutabileceğimize inanıyorum. Tabii bu senin kararın ama bu sitenin başkaları için ne kadar önem taşıdığını görmeni sağlamaya çalıştık biz burada.
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:11 am

Sözlerime nasıl başlayacağımı bilemiyorum. Yaptığım onca görevde, onca rol oyununda sözcükleri birer hamur gibi yoğurabilirken burada tek yapabildiğim tek bir söze odaklanmak: olamaz. Tek yaşayabildiğim duygu da inanamamak. Burası ilk rpg sitem... Bana yazmanın nasıl bir şey olduğunu aşıladı. Gerçek hayattaki mükemmellikleri yaşayabileceğimi gösterdi. Kendimi veda etmeye zorluyordum günlerdir, malum sınav Ygs ve Lys için, ama bir türlü yapamamıştım. Yapmayı da düşünmüyordum zaten, çünkü gün içinde testlerden, derslerden yorulduğumda 'Eve gidince Olimpos'a uğrayıp bütün stresini atarsın Ozan, merak etme.' diyerek kendimi avutuyordum. Çünkü burası evimin içindeki evdi. Bana onlarca dost kazandırdı, kardeşim diyebileceğim kişilerle tanıştırdı. Hiç kardeşim olmadığı için de bu benim için çok özel bir duyguydu. Burada aile olduk, ayrılmamız mümkün değil. Aileni bırakamazsın, ailen seni bırakmaz.
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:13 am

Benim rp'yle, rpg'yle tanıştıran, sanal da olsa birçok dostluklar kurmamı sağlayan ve hayalgücümün kapılarını açabildiği kadar açan ilk Rpg sitesi burası. Yazdığım her rp'yle, konuştuğum her üyeyle buraya olan bağım biraz daha artarken şunu söylemek istiyorum ki bunca emeğin nedenini bile bilmeden bir kenara atılmasına göz yumamam. Artık siteye girmediğim tek bir günüm bile yok ve her ne kadar önceden bırakmayı denesem de burası bırakılamayacak kadar güzel oluşturulmuş bir ortam. Bize nedenini açıklama gereğini duymanı umardım en azından ama nedeni ne olursa olsun yine de bu kararına sonuna kadar itiraz etmekten vazgeçmeyeceğimize emin ol. Çünkü Damla, sen siteyi kapatmakla beraber bir aileyi de kapatmış olacaksın ve hiçbir aile böyle bir sonu hak etmiyor.
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:15 am

Şimdi oturup ağlayabilirim. Bu karakter için mükemmel kurgularım vardı. Ama yuvamız elden gidiyor. Nereye kurcez kulübemizi yer altı krallığına mı ?
*
Öhöm öhöm. Eğer ygs içinse bütün bunlar. yani fak yegese derim. Hem sitede olup hem yürütebiliriz sanırım. Ben burdan gitmek hiç istemiyorum ya.
Gwen Lilith Krawler
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Gwen Lilith Krawler

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:16 am

Burası benim en uzun rpg yaptığım site. Başka sitelerde de rpg yapım ama hiçbirine bu kada alışamadım, ve hiçbirnde bu kadar iyi rpg yapamadım. Burada çok iyi arkadaşlarım pek fazla olmasa bile ben yine de bu süteyi seviyorum ve kapanırsa kalbimin büyük bir ksımı koparılmış gibi hissedeceğimi biliyorum.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:24 am

Aileyi yıkan kişi olduğum için üzgünüm ama nedenini zaten hepiniz biliyorsunuz. Smile
Taner'in gitmesi, son yaşanan can sıkıcı olaylar, benim ve birçok üyenin önündeki zorlu sınav...

Zamanı bir yıl ileri saramayacağımıza göre, Olimpos da bu yıl açık kalamayacak. Lütfen anlayış gösterin ve her şeyi kuran kişi olarak bunun benim için hepinizden çok daha zor olduğunu anlamaya çalışın. Siteye son girişimde, kırılmadan, herkesle güzelce vedalaşmak istiyorum.
Mnemosyne
Titan
Titan
Mnemosyne

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:27 am

Bu bir yıl sonra site tekrar açılacak mı demek oluyor?
C. Scarlett Stanislaus
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:27 am

bari 1 yıllığına dondurulsun.
hatta tüm tanrı'çalar yönetim hakkına sahip olsun.
herkesin online olacağına eminim.
lütfen kapanmasın ya Sad
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:29 am

Bir yıl çok uzun bir süre Ezgi. Bir yıl ara verdikten sonra asla eski tadımızı yakalayamayız. Üzgünüm, bu kesin ve son karar. Site bir daha açılmamak üzere kapatılıyor.
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:30 am

Sitenin ilk üyelerindenim. Aynı zamanda rp yi öğrendiğim ve ilk rp sitem burası. Biliyorum bende bazen site eskisi değil deyip siteyi bırakmaya kalkıştım ama bu site kapanmamalı Damla. Buraya çok şey borçluyum ben, güzel dostlukların başlangıç yeri burası. İdil'den her ne kadar nefret etsemde bu sefer ona hak veriyorum. Biz bir aileyiz. Burası bizim için bir rp sitesinden de öte. Sad Kapanmamalı, hemde tam birinci senemizi dolduracakken yapılmamalı bu.
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:31 am

Keşke başka şekilde olsaydı olaylar. Keşke her şey bitmeseydi. Eh ama keşkelerin hayatta pek değeri yok. Yine de bu siteye 1,5 aydır üye olsamda çok alışmıştım. Her sabah uyandığımda bak bugün yine Olimpos'a giricem diyordum. Yapmak gereken rpler var. Sorumluluk almalıyım diyordum.Her şeyin bir sonu var. Ve bu son benim için çok acı oldu. Keşke bir kaç ay önce üye olsaydım.Keşke biraz daha vakit geçirseydim. uff Hepinizi çok özliycem. Yarın sabah uyandığımda tekrar sizi görmemek çok üzücü olucak. Hepinizi çok sevmiştim. Hepinize içten bir hoşçakal diyorum. Umarım tekrar sizinle karşılaşırız bir yerlerde. Very Sad Neutral
Mnemosyne
Titan
Titan
Mnemosyne

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:32 am

Sitenin kapanıyor olmasını bir türlü kendime yediremiyorum ama senin açından bakınca sen haklısın Damla. Her ne kadar sitenin kapanmamasını çok istesem de, seni anlıyorum.
Susanne Lois Circova
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Susanne Lois Circova

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:33 am

Şimdi konuşmanı okudum Damla. Ben Su bu arada.-Her zaman unutup sorabilirim demiştin.-
Bu bile bir anı. Bazı konularda sana gerçekten hak veriyorum. Özellikle mantıklı düşündüğümde. Ama duygularımı işin içine soktuğumda çığlık çığlığa Hayır ! diye bağırıyorum.
Her güzel şeyin sonu vardır. Evet maalesef bu doğru. Ama içten içe bir tarafım bir çare istiyor. Ve biz olimpos ailesi olarak-özellikle msn'de- ortalığı koparıyoruz diyebilirim. Herkes deli gibi bir çare arıyor. Kimse hayatına giren bu düşün bitmesini istemiyor. Hani güzel bir rüyadan uyanırsın ve keşke bitmeseydi ! dersin ya. Bir süre moralin bozuk gezip,rüyayı düşünürsün. İşte bu öyle.Sende biliyorsun, bizde biliyoruz.

Ama şu an herkes duygularına yön vermiş durumda. Ben, bayan duygusuz, bile bu konuşmayı yaparken duygularımı geri planda tutmakta zorlanıyorum. Konuştuğumuz bazı gecelerde, seni iyi ki tanımışım Damla, bütün siteyi iyi ki tanımışım. Herkese bağlandım nerdeyse. Seni seven ve sayan biri olarak kararına saygı duyuyorum.Daha fazla yazamayacağım çünkü gözlerim yanmaya başladı.

Veda konuşmamı hiç böyle yapacağımı düşünmemiştim ama. Bir parçamı burda bıraktım.Eğer seni bu kadar kararlı görmeseydim,şimdi ayaklarına kapanmış olurdum.

Su.

En son Susanne Lois Circova tarafından Ptsi Ağus. 15, 2011 7:39 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:36 am

Az önce Duygu'ya özel mesajda da dediğim gibi, Böyle sizi hiç hazırlamadan, aniden olduğu için üzgünüm ama baksanıza, siz ben siteyi kapatma kararını isteyerek almışım gibi böyle üzültülü olduğum bir zamanda bile sadece dünyada kendiniz yaşıyormuşsunuz gibi beni suçluyorsunuz. Artık çok yoruldum. Elbette bir şekilde yola devam edebilirdik ama o ışık bir kere söndükten, hiçbir şeyin tadı kalmadıktan sonra anlamı olmazdı. Her zaman tadında bırakmanın taraftarı olmuşumdur, Olimpos macerasını da tadında bırakıyoruz.

Hepinize gerçek hayatlarınızda başarılar, mutluluklar. Dilerim bir daha bir siteye bu kadar bağlanmazsınız, Olimpos'un yaptığı bağımlılık artık hastalık düzeyine gelmişti çoğumuz için.
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:45 am

Peki ne zaman kapanacak tam olarak?
http://melezkampirpg.forumup.web.tr
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:47 am

Bu gece. Site sayfası ve başlıklar silinmeyecek, yani rol oyunlarınıza veya burada tanıştığınız arkadaşlarınıza her zaman ulaşabileceksiniz.
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:47 am

Sen bilirsin tabii Damla. Ama şunu unutma bizler bu site sayesinde çok güzel anılar yaşadık, biliyorum ben senin için her zaman sorunlu bir üye oldum. Eğer seni üzdüysem özür dilerim. Ayrıca rp dünyasıyla tanışmama yardım ettiğin ve bana rp yi öğrettiğin için sana çok teşekkür ediyorum. Bu sitede yaşadıklarımı kolay kolay unutabileceğimi sanmıyorum. Hatta belki yaşlanınca torunlarıma, neyse ben yine saçmalamaya başladım.
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

MesajKonu: Geri: Olimpos Rpg Kapatılıyor   Olimpos Rpg Kapatılıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:52 am

Amaa, adminliği başkası alsa? Burada her şeyden uzaklaşıp rahatlayan bir çok kişi var, ben de dahil. Gerçekten çok üzgünüm, yani öyle aman kapanıyormuş, kötü oldu, neyse kanka nabıyon? tipi bir şey değil, hayal kırıklığı gibi. Yapabileceğiniz hiç mi bir şey yok? Bir çözüm yolu olmalı!
http://melezkampirpg.forumup.web.tr

Olimpos Rpg Kapatılıyor
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Olimpos
» Olimpos TV 1
» Olimpos TV 2
» Olimpos Rpg - Çizim-
» Olimpos RPG İçin Ne Dediler ?