Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Muhtemelen beni öldürecek.

2 posters
YazarMesaj
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

Muhtemelen beni öldürecek. Empty
MesajKonu: Muhtemelen beni öldürecek.   Muhtemelen beni öldürecek. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 12:38 pm

Uyuyamamıştı Analena. Kalktı mutfağa yöneldi.Abur cubur bölümünden bir paket haribo be çikolata aldı. kimseyi uyandırmamaya çalışarak kulübeden çıktı. Çıkmadan önce çalışma odasından yaptığı son icadı yanına aldı.Hızlı adımlarla Amphitrite kulübesine yürümeye başladı. Pearl muhtemelen onu uyandırdığına sevinmeyecekti. Ama Pearl'ü çok özlemişti. Nedensiz yere hem de. Geceliğiyle çıkmıştı ve üşüyordu. Fenerle aydınlatılmış sokaklardan geçerken gececi melezlerin dikkatini çekti. Birkaç sarhoştan laf bile yedi. Artık koşarcasına yürüyordu. Kapıya vardığında dizlerinin üstüne çöktü.Koltuğunun altına sıkıştırdığı abur cuburları yere bıraktı. Bu aleti daha önce denemeliydi ama zamanı yoktu.Tornavidaya benziyordu ama ucu boru şeklindeydi.Boru şeklinde olan kısmı anahtar deliğine dayadı ve aletin tepesindeki düğmeye bastı. Hadi hadi hadi.. diye düşündü.Kapıdan bir takım tıkırtılar geldikten sonra kapı açıldı. Analy ayağa kalktı ve uyuşmuş dizlerini ovuşturdu.Kapıyı yavaşça itttirdi ve yosun kokulu kulübeye adım attı. Herkes uyuyordu kapıyı yavaşça kapadı ve sessizliği dinledi. Adeta parmak ucunda yürüyerek rastgele bir kapıyı açtı.Pearl'ün dalgalı saçları yastığa dağılmıştı. Uzun boyuyla direk dikkatini çekmişti.Doğru odadayım diye düşündü yavaşça içeri girip kapıyı kapatırken. Boğazındaki kıkırtıyı bastırmak istercesine elini boğazına koydu. Önceki hayatında böyle bir şey olsa değil böyle bir şey yapmak kuralları çiğneyemezdi bile. Ama çok az da olsa artık değişiyordu. Kendini belli durumlarda kısıtlamaması gerektiğini öğrenmişti. Pearl'ün yüzüne baktı. Daha doğrusu yüzünün geri kalanına. Uyku maskesi yüzünün çoğunu kapatıyordu. Elini yanağının altına sokmuştu. O an aklına komik ama muhtemelen aptalca bir hareket geldi. Aptalca hareketlerden hoşlanmazdı ama şimdi eğlenmek istiyordu.
"Peeeaaarl." dedi sesini kalınlaştırarak. Genç kız yatakta hafifçe kıpırdandı.Ve uykusunda mırıldandı.
"Peaaaaaarl." dedi iyice genzinden vererek sesi. Bu arada sesini gittikçe yükseltmiişti. Elini omzunu koyduğundu Pearl yerinden sıçradı.Yataktan o kadar hızlı kalktı ki tökezleyip dizlerinin üstüne düştü. Uyku bandını bir hamlede sıyırdı.
"Manyak mısın kızım sen ?" Analena güldü hem de kahkahalarla.
"Şşşt.Diğerlerini uyandıracaksın." dedi Ama Analy onun saçına dolanmış uyku maskesine bakıp daha çok güldü.

En son Analena Veta Gotzone tarafından C.tesi Ağus. 13, 2011 2:34 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Pearl Chérie Dior
Amphitrite'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Pearl Chérie Dior

MesajKonu: Geri: Muhtemelen beni öldürecek.   Muhtemelen beni öldürecek. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 10:06 am

Ahhh. Her daim o çok sevdiği rüyalardan birini görüyordu genç kız. Bu sefer çok daha farklıydı; ama şu ana kadar hiç olmadığı bir şey olup deniz kızı olmuştu. Ciddi anlamda deniz kızı nasıl olunur bilmek zordu; ancak suyun ona verdiği his rüyada olsa bile bambaşkaydı. Canı o kadar çok diplere batmak istemişti ki, sonunda denizkızı olduğunun bilincinde dibe doğru gidiyordu. Gitti, gitti, gitti... Dipte ne olduğunu göremiyordu; ama hiç durmak istemiyordu. Durmadan yüzmek dibe doğru batmak istiyordu. Sonra aniden kuyruğunun yok olduğunu fark etti. Kuyruğunun bulunduğu yerde şimdi iki tane ayak vardı. Nefes alabiliyordu; ama farklıydı. Ayakları deniz tabanına değer değmez. Etrafında gökten zembille inen bir ışık gibi bir şey çevresini sardı. Çok saçma olduğunu düşünüyordu rüyasında. Evet, bu kız o kadar garip kız.

Genellikle lucid rüya görürdü zaten. "Peeeaaarl." diye biri sesleniyordu ona; ama kim sesleniyordu? "Peaaaaaarl." diye yeniledi ses kendini. Derinden geliyordu ve oldukça garipti. Omzunda bir şeyler hissedince genç kız birden artık rüyada olmadığını fark etti. Genç kız yataktan aniden sıçradı. Kafası neredeyse tavana çarpacaktı. Gözündeki göz bandı yüzünden etrfaının hala karanlık olduğunu fark edip çıkardı. "Manyak mısın kızım sen ?" diye bağırdı aniden. Çünkü karşısında duran kızın durum gidiciydi. Tamam, kendisi de koca bir MANYAK olabilirdi; ancak kimseyi uykusundan uyandırmazdı. Yoksa uyandırır mıydı? Eveet, tamam kabul ediyorum uyandırırdı. Analena'nın kahkahası üzerine onu susturmaya çalıştı genç kız. Kardeşlerinin öksürüklerini işitebiliyordu çünkü.

"Şşşt.Diğerlerini uyandıracaksın." diye fısıldadı genç kız. Saçına dolanan uyku maskesini çıkarmaya çalışıyordu. Yani, neden saçlarını açık bırakıp yatmıştı ki? Her zamanki gibi topuz yapsa ne olurdu? Şimdi göz bandı saçlarının içine daha da gömülmüştü. "Bakma öyleeee. Yardım et." diye fısıldadı genç kız. Yani saçında yaşanan kargaşa hiç de hoş değildi. "Tamam tamam, şimdi bir dakika ben şunu inceleyim. Çıkabilecek yerleri ve dolaşı-" Pearl, genç kızın sözünü aniden kesti. "Tamam, işte o geometri falan filan, üçgen-dörtgen-sekizgen çıkar şunu kafamdan." dedi ve gülmeye başladı.
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

MesajKonu: Geri: Muhtemelen beni öldürecek.   Muhtemelen beni öldürecek. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 2:31 am

Analena gülmemeye çalışıyordu ama omuzları şiddetle sallanıyordu."Bakma öyleeee. Yardım et." diye fısıldadı. Lena genç kızın duruma acıdı. Ama içinde yükselen kahkaha'yı tutamıyordu.Bu duyguyu özlemişti.Hemde çok.Pearl'in yanında daha çok insan gibi davranabiliyordu.Pearl kolunu hızla dürtünce düşüncelerinden sıyrıldı. Pearl sayesinde saçına daha dolanmış zavallı maskeye baktı. Gülmemek için dudaklarını ısırdı."Tamam tamam, şimdi bir dakika ben şunu inceleyim. Çıkabilecek yerleri ve dolaşı-" "Tamam, işte o geometri falan filan, üçgen-dörtgen-sekizgen çıkar şunu kafamdan." dedi ve manyak gibi gülmeye başladı. Analena istediği şeyi görmüştü. Maskeyi iki hamlede kızın saçlarından kurtardı.
"Ta daa." dedi zaferle maskeyi havada sallayarak.Pearl zarif ellerini çırptı ve daha çok gülmeye başladı.

"Dur tahmin edeyim geceden kalmasın değil mi ?" Pearl nefes almak için durduğunda "O kadar belli oluyor mu ?" Analena kızın çökmüş yüz hatlarına baktı ve kafasını evet anlamında salladı. "Harika. dedi Pearl surat asarak. "Ama ben sana ne getirdim." dedi Lena abur cuburları bıraktığı yerden almaya giderken. Haribo'yu alıp havaya salladığında Pearl'ün suratındaki ifade görülmeye değerdi.

"Pijama partisi !" dediği yumuruğunu havaya kaldırarak.
Pearl Chérie Dior
Pearl Chérie Dior

MesajKonu: Geri: Muhtemelen beni öldürecek.   Muhtemelen beni öldürecek. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 3:58 am

Saçlarına dolanan uyku bandından kurtulamayınca pes edercesine ellerini iki yana açtı genç kız. Analena, sonunda saçlarını incelemeyi bitirdi ve aniden genç kızın kafasından uyku bandını çekip çıkardı. Evet, terzi kendi söküğünü dikemezmiş diyoruz burada. "Ta daa." diye bağırıp maskesini elinde salladığını görünce Pearl, deli gibi ellerini çırpmaya kafasını sağa sola oynatmaya başladı. Gece gece, bol bol kıkırdıyordu. "Dur tahmin edeyim geceden kalmasın değil mi ?" diye sordu ve ellerini beline koydu Ann. Evet, içmişti; ama azıcık. Çok değil. Tamam, evet iki şişe kırmızı şarabın dibini görmüştü; ama yani şimdi uyurken kaldırdığında melezin kafası daha da bir hoş oluyordu. "O kadar belli oluyor mu ?" diye sordu Pearl. Yani, genellikle içki onu çok etki etmezdi; ama göz altı morluklarını etki ederdi. Ann, başını evet anlamında sallayınca "Harika." diye mırıldandı genç kız surat asarak. Yani, ertesi gün oluşacak olan göz altı morluklarıyla zaman geçirmekten kimse hoşlanmazdı.

"Ama ben sana ne getirdim." dedi Ann ve uzaklaştı bir şey arıyora benziyordu. Pearl de, onun ne aradığına bakmak istercesine yatağında yükseldi. Ann, birden poşetten Haribo çıkarınca genç kızın gözleri iri iri açıldı. Haribo haaa? Hem de Altın Ayıcıklar... "Pijama partisi !" diye bağırdı kız yumruğunu havaya kaldırarak. Artık kardeşlerinin uyanıp uyanmaması da umurunda değildi. İsterlerse onlarda gelebilirdi; ama jelibonlardan asla vermezdi. Yatağından hızlıca kalktı. Önce dengesini bulamadı ve tekledi. O son bardağı içmemeliydim diye düşündü genç kız. Kendine gelince köşede duran müzik setinin yanına gitti ve düğmeye bastı. Hobaaaa. Cıstaka cıstakaaa. Dum tıs dum tıs... Müzik kulağına girerken kopmaya dünden hazır olduğu belliydi. Takla atarak yatağının üzerine çıktı ve depinmeye başladı. Disco discooo. Yatağını iki kişilik ve ekstra güçlü ısmarlattığı için şanslıydı. Zorluk çekmeden tepinebiliyordu. Kırılma ihtimali de azdı. "Hadi sen de gel. Orada kendi kendine jelibonları yeme. Bana da getirrr!" diye bağırdı genç kız yatağın tepesinden.
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

MesajKonu: Geri: Muhtemelen beni öldürecek.   Muhtemelen beni öldürecek. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 5:03 am

Tökezleyerek yataktan kalktı Pearl. Müzik setinin düğmesine bastı.Gürültülü bir disko müziği kulağını doldurdu. Pearl kalçalarını bir iki kere salladı ardından takla atarak yatağa çıktı. Analena köşede durmuş haribo paketini açmaya uğraşıyordu. Paketi açtığında dört beş tanesini ağzına tıktı.

"Hadi sen de gel. Orada kendi kendine jelibonları yeme. Bana da getirrr!" diye bağırdı. Sırıttı. Ağzı jelibonlarla dolu olduğu için iğrenç olduğunu düşünüyordu. Bunun yerine Pearl güldü ve "Hey ben kime diyorum ama gel buraya !" dedi zıplamaya devam ederek. Analena yatağa çıktığında Pearl hışımla elinden paketi aldı ve bir avuç jelibonu ağzına tıktı. "Iğğ iğrençsin Chér" dedi Analena iğrenmeyerek. "Seni de gördük An. Mm Nefis." dedi Pearl ağzındakileri hızla çiğnerken. Analena zıplamaya başladı. Yatağın yayları çok iyiydi. Öyle fazla zayıf değildi. Ama resmen uçuyordu. Aklına yayların yaptığı açı geldi."Buldum buldum !" dedi bağırarak.
"Ne ?" dedi Pearl ağzına vişneli ayıyı atarak.

"Kampın en büyük trambolinini yapacağım."
Pearl düşünür gibi kaşlarını kaldırdı. "Biliyor musun. Umm. Bence bu fena fikir değil." dedi. Elindeki dibi gözüken jelibon paketini komodinin üstüne koydu."Bak şimdi kızım taklamı izle. Azıcık açıl bakayım." Analena ona alan bıraktı. Pearl bir zıpladı iki zıpladı ve takla attı.Analena her hareketini aklına kazımıştı. Ardından ben mükemmelim pozlarını takındı. Yaptığı hareketler Lena'yı gülme krizine soktu. "Ben iki takla atarım. İn yataktan."
"Hadi canım ordan." dedi Pearl yataktan inerken. "Bahse var mısın ? Yemeğine" dedi Analy. Pearl biraz düşündü. Ardından kaybetsem ne olacak kız kıza yemek işte dercesine omuz silkti.
"Tamam Veta hadi yap bakayım." dedi.Analy açıları ayarladı. Üst üste atmak için fazla alçaktı tavan. Bu yüzden ikincisinde komodinden destek alacaktı. Analena bir kaç kere zıpladı ardından bir takla attı. Aşağı inerken ayaklarını komodine koydu ve dizlerini sabitledi ve kendini geriye doğru atarak bir takla daha attı.Hesaba katmadığı bir şey vardı. Doğruca Pearl'ün şaşkın bakmakta olan suratına doğru uçuyordu. Ona çaptı ve ikisi yere düştüler.Kol ve bacak yığınında kendi bacaklarını bulamadı. " Bir dahakine. Ahh sanırım totomu kırdım.Uff.. An bir dahakine sen bir şeyler denerken ben kampın öbür ucunda duracağım. Gerçi sen oraya bile uçabilirsin ya." dedi.

Analena kendini yana attı ve acıyan omzunu ovuşturdu. Yan gözle Pearl'e baktı. Pearl yere kapanmıştı. Yüzünü göremiyordu.Omuzları sarsılıyordu. "Chér ağlıyor musun ?" dedi Lena elini Pearl'ün omzuna koyarak. Omuzları sarsılırken bir takım seslerde geliyordu.Pearl sırt üstü döndüğünde Analena onun gülmekten kıpkırmızı olan suratını gördü. Pearl Lena'nın şaşkına dönen suratına baktı ve kahkayı patlattı. Lena Pearl'ün karnının üstüne yatarak gülmeye başladı. Uykusu geliyordu. Umarım Pearl'ün üstünde uyuya kalmam diye düşündü gülerken.

Muhtemelen beni öldürecek.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Artemis Beni Bekler.
» Yer yarılsa beni bulur
» Yer yarılsa beni bulur
» Yer yarılsa beni bulur
» Yer yarılsa beni bulur