Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yer yarılsa beni bulur

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Yer yarılsa beni bulur Empty
MesajKonu: Yer yarılsa beni bulur   Yer yarılsa beni bulur Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 9:09 am

Bir gün Aria'nın kulubesindeydim.Yatağına Yunan ateşi koyuyordum.Birden bir ses:
___ Bana bulaşma Leo
Bu Aria'ydı. Bir anda şaşkınlıktan yunan ateşini patlattım.Tabi yanlışlıkla.Aşağı düşüyordum. Aria
___ Leo ne oldu düşüyormusun.Hahaha.Neyse.Sen bir yolunu bulup çıkarsın.
___Burdan çıkınca sen bittin.Cadı!!!!!
Son sürat düşerken birden boğulmaya başladım.Şansıma antık yunanca küfür edip yüzmeye çalışyım.Ama bu su değildi yanıyordum.Birden gözlerim kapandı.Kendimi bir rüyada buldum. Kano gölünde Aria'yla yarış yapıyorduk.Ama birden rüyam bitti.
Karşımda topuğundan yaralanmış bir adam vardı. Bu Aşil' di
___ Geçmiş olsun.Sen buradan kurtulan 4 kişiden birisin.Ama geri dönsen iyi olur.Cehennem tazıları buralarda.
Hala şoktaydım.Demin bir şaka yapıyordum.Şimdiyse Styks Irmağındaydım. Birden önüme 3 cehennem tazısı geçti. Birden bir hamlede birini toz etmiştim. Artık yenilmezdim. Havada kılıç sallıyor, hepsini parçalıyordum.Hızımda artmıştı.Ama kötü bir haberde geldi.Furialar tepemde uçuşuyordu.Zıplayıp onları havada 2 ye böldüm.2 metre zıplamıştım.Sonra bir tünelden koşmaya başladım.Ardarda canavarlar geliyordu.Hepsinide kolaylıkla halldediyordum. Bir furia'ya çıkış nereye diye sordum.
___ Seni salak melez.Buraya nasıl geldin.
___Sana yolu söyle dedim.Yoksa seni 2 ye bölerim.
Sonunda çıkmıştım ama daha işim bitmemişti.Bir kükreme:
___Nerede şu salak melez.
Bu hadesti.Şimdi ortalık karışmıştı. Biraz öne çıkarak
___ Meraba amca.Ben buraya yanlışlıkla geldimde.Bir çıkış yolu yokmu.
Adam yere bir sopayla vurdu yer patladı.O delikten yine çıkmıştım.Aşağı bir şey attım.Yunan ateşi. Sonrada kulubeme döndüm.

Yer yarılsa beni bulur
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yer yarılsa beni bulur
» Yer yarılsa beni bulur
» Yer yarılsa beni bulur
» Yer yarılsa beni bulur
» Tanrı Beni Affetsin :)