Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Taraf Değiştirme

YazarMesaj
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Taraf Değiştirme Empty
MesajKonu: Taraf Değiştirme   Taraf Değiştirme Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 6:47 am

Tartarus'un derinliklerine Titan Kronos hapsedillmişti.Kendisi büyük bir yenilgi almış.Kendi çocukları tarafından Tartarus'a gönderilmiştir.Bende Titan Kronos'a bir teklif sunacaktım.Bunun için yola çıktım.

Pegasusum olan Lightning Tricorn'u aldım.Ona bir tane naneli şeker verdim.Beraberce Manhattan'a gittik.Manhattan'da yeraltına bir giriş vardı.O girişi bulmam gerekiyordu.En mantıklı yerler orman ve metroydu.İlk olarak metroya gittim.Metro yeraltından geçiyordu.Burada olma ihtimai vardı.Atımı bir gökdelenin üstüne bıraktım ve atladım.Manyaktım ben hiç gökdelenden atlanır mı ?Kolyeme dokundum ve kalkanım çıktı.Kalkanımın gölge güçünü kendime aktarmam gerekiyordu yoksa ölecektim.İstedeğim oldu ve gölge şeklinde yere indim.Metro istasyonuna gittim.İnsanlar bana bakmazken raylara atladım.Elektirk çarpma olasılığı vardı.Duvardaki küçük yolu tercih etttim.Küçük bir delik dışında hiçbir şey göremedim.Delik sonsuza kadar gidiyordu.Deliği büyültmek için kılıcımla deliği parçaladım.Sonrada içine girdim.Uzun bir süre boyunca emekliyerek gittim.Sonra ye alanı büyüğünce yürüdüm.Kılıcım elimde olalarak gidiyordum.Her türlü ihtimale karşı.Galiba yeraltına varmıştım.Ölü biçimindeki yaratılar ortalıkta dolaşıyordu.Burası Asphodel Tarlaları'ydı.Ölülere çarpmadan gittim.Burası ne iyi ne de kötü olanların yeriydi.Milyonlarca ölü vardı.Bir ara yola saptım.Burda hiç ölü yoktu.Zemin taşlarla dolmuştu.Burası Tartarus'tu.

Yürüdükçe hava soğuyordu.Etrafa yayılan güçü hissediyordum.Metalik bir ses bana şöye dedi:
Burada ne arıyorsun melez.Bela mı ölüm mü?Yoksa gerçek yolu bulup bana mı geldin ?
Bu ses Kronos' aitti.Ne söyleyeceğimi düşündüm ve yanıt verdim.
Lordum!Ben Nyks'ın oğlu Lelouch vi Britannia:Sana bir teklifim var.
Titan kahkaha ile güldü.Gülerken bile ciddiydi.
Neymiş teklifin genç melez?
Teklifim şu:Ben sana hizmet edeceğim.Sende bana ölümsüzlük güçü vereceksin.
Yani ölümsüz olmak istiyorsun genç melez.
Evet Lordum.
Sana güç vereceğim ama benimde şartım var melez.Benim ordumun komutanı olacaksın ve benim dirilmeme yardım edeceksin.

Bu benim için bir zevktir lordum.
O zaman yeminini et!Bende seni ölümsüz yapıyım.
Yeminimi ettim.Titan beni güç ile donattı.Ne yapacağımı bilmiyordum.Şunu biliyordum ki ilk başta ölmemiş olan kardeşimi öldürecektim.O kimi kandırıyordu.Bir melez öldüğü zaman toz olmazki.Bedeni orda kalır.Bana oyun falan oynayamıyacak.Artık güç bendeydi.(sonu He-man gibi oldu Very Happy)Ve bir ordunun komutanıydım...
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Taraf Değiştirme Empty
MesajKonu: Geri: Taraf Değiştirme   Taraf Değiştirme Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:35 am

edit...

Taraf Değiştirme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Taraf da Lady'nin*
» Thalia Adelynn Rose -değiştirme-