Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eğleniyoruz Ama Eğleniyoruz Biz !

YazarMesaj
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

Eğleniyoruz Ama Eğleniyoruz Biz ! Empty
MesajKonu: Eğleniyoruz Ama Eğleniyoruz Biz !   Eğleniyoruz Ama Eğleniyoruz Biz ! Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 8:04 am

Bugün yemekten sonra, kamp müdiresi Athena bütün herkesi amfitiyatroya toplamıştı. Her hafta yapılan eğlenceler artık Kevin’a hiç zevk vermiyordu. 10 yıldır kamptaydı ve bu eğlenceleri her zaman o ayarlamıştı. Bu seferde eğlenceyi Dionysos kulübesi, daha doğrusu Kevin, hazırlamıştı. Büyük bir sürpriz olmayacaktı. Yine birkaç kişi şarkı söyleyecekti. Oyunlar oynanacaktı. Kevin yine sunucuydu. Kampta eğlence var denince, akla sunucu olarak Kevin gelirdi. Bütün kamp amfitiyatroda yerini alınca Kevin konuşmaya başlamıştı. Sunuculuk sırasında yanında şarabı vardı. Şarabı içtikçe eğlenmeye başlamıştı. Marcus’un söylediğinden sonra eğleneceklerine emindi. Yutkunduktan sonra “ Evet, sıra son sürprizimize geldi. Karşınızda, The Carters!”

Arkadaşlarını dinlerken yanına Elyssa gelmişti. Beraber The Carters’ı dinliyorlardı. Kevin Elyssa’nın kulağına doğru “ Seni Seviyorum. “ diye fısıldamıştı. Elyssa’nın “ Ben de seni seviyorum. “ diye fısıldaması Kevin için günün en eğlenceli anıydı. The Carters’ın konseri bittikten sonra Kevin “ Eh, evet teşekkürler The Carters. Bu günlük bu kadar. Öbür hafta görüşmek üzere ! “ diye bağırdıktan sonra alkışları dinlemek için sakin bir yere gitmişti. Şarabının son kadehini Elyssa’yla içmek çok mutlu etmişti Kevin’ı.

Eğleniyoruz Ama Eğleniyoruz Biz !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eğleniyoruz (!)
» Eğleniyoruz (!) -2-