Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Düşman!

2 posters
YazarMesaj
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

Düşman! Empty
MesajKonu: Düşman!   Düşman! Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 3:37 am

Elimdeki sıcak kahveyi kahvaltı salonunun ortasında, kızın yüzüne dökerken sırıttım. Tamam, çok kötü biri sayılmazdım, ama yine de bir Nyks kızının tüm özelliklerini taşıyordum. Alishia denen şahsiyet ise bu gün şansını fazla zorlamıştı. Her konuda benden daha üstün olduğunu iddia ediyordu, eh, karşılığını da ödemişti. Benden on yaş küçük yaratık sıcak kahvenin yüzüyle buluşmasının etkisiyle küçük bir çığlık atarken, tatmin olmuş bir biçimde kollarımı göğsümde kavuşturdum ve omzunu dürttüm. "Demek her konuda benden daha iyisin, ha? Öğlen, kano gölünde görüşelim tatlım. Can simidini takmayı unutma!" Bu en küçük şeye bile benden daha kötü bir durumda olduğunu görmek, belki ona biraz dersini verirdi! Elimdeki boş karton bardağı Alishia'nın kafasına fırlattım, ve beni izleye kin dolu gözlerini arkamda bırakarak kahvaltı salonundan çıktım. Öğlen olmasını sabırsızlıkla bekliyordum!

En son Adreanna B. von Dorff tarafından Ptsi Ağus. 08, 2011 4:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://melezkampirpg.forumup.web.tr
Alishia Marianna Allen
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Alishia Marianna Allen

Düşman! Empty
MesajKonu: Geri: Düşman!   Düşman! Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 3:44 am

Adreanna'dan nefret ediyordum.Kendini bir şey sanan bu kıza kesinlikle dayanamıyordum.Bu yaptığı bardağı taşıran son damla olmuştu.Ayrıca deniz tanrıçasının kızıyla suyla ilgili bir yerde kavga etmek istiyor olması çok saçmaydı.Ama ondan ormanın ortasında olsamda korkmazdım.Öğlen, kano gölünde görüşelim demişti.Saat 12:00' geliyordu.Üstümü değiştirip temizlendikten sonra kano gölüne doğru ilerlemeye başladım.
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

Düşman! Empty
MesajKonu: Geri: Düşman!   Düşman! Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 3:52 am

Kulübeme doğru yol alırken, birden kızın annesinin Ampithrite olduğunu hatırladım. Kazanma arzum yerini az da olsa endişeye bırakırken, kaşlarım çatıldı. Ya suyla olan ilgisinden dolayı özel güzü falan varsa? Gerçi o henüz ezik bir çaylaktı, muhtemelen suyla ilgili bir gücü falan da yoktu. Kah endişeli, kah rahatlamış bir halde ilerlerken, kulübeme vardığımı fark ettim. Islık çalarak kapıyı açtım, rahat ve doğal hareketlerle odama ilerledim ve kano gölüne gitmek için üstümü değiştim. Hazırlandıktan sonra kulübemden çıktım ve göle yürümeye başladım.

Göle vardığımda, Alishia henüz gelmemişti. Ben de onu beklerken, kullanacağım kanoyu seçtim, ve üstüne oturup ayaklarımı serin ve mükemmel görünen suya sarkıttım. Kısa bir beklemenin ardından, Alishia da gelmişti. Rahat tavrımı bir nebze olsun kaybetmeyerek zarif ve alaycı bir şekilde el salladım ve bücür şeytana seslendim. "Hey, Alishia! Gel de kendine bir kano al, ve yenilmeye hazırlan!"
Alishia Marianna Allen
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Alishia Marianna Allen

Düşman! Empty
MesajKonu: Geri: Düşman!   Düşman! Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 4:04 am

Kano gölüne varmıştım.Adreanna kanoya oturmuş bekliyordu.Geldiğimi görünce ''Hey, Alishia! Gel de kendine bir kano al, ve yenilmeye hazırlan!"diye seslendi.Hadi ama bu kız ne yaptığının farkında mıydı?Belkide suyun üzerinde bütün poseidon ve Amphitrite çocuklarının gücü olduğunu bilmiyordu.Ama poseidon melezlerinin çok daha fazlaydı sanırım ama Amphitrite çocuklarınında küçümsenecek kadar değildi.Ama ne olursa olsun hile yapma niyetinde değildim ben nyks düzenbazlarına benzemem.Düşüncelerimden sıyrılıp kendime bir kano seçtim.Kanoyu suyun üzerine bırakıp üzerine oturdum.İlk önce elimi azıcık suya deydirdim.Bu bile harika hissetmemi sağlamıştı.Adreanna suyla oynaman bittiyse başlayalım artık diye söylendi.Bende ona kötü bir bakış atarak onayladım ve sen başlat dedim
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

Düşman! Empty
MesajKonu: Geri: Düşman!   Düşman! Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 4:22 am

"Suyla oynaman bittiyse artık başlayalım." Kız sürekli ellerini suda gezdiriyordu, canım sıkılmaya başlamıştı. Bu sözüm üzerine elini sudan çekti ve kendini bir şey sanan bir bakışla onayladı. "Sen başlat." Kıza otuz iki dişimle gülümsedim, ve cevabı yapıştırmakta gecikmedim. "Sen Amphitrite kızıysan benim de yılların çalışmasının verdiği kas gücüm var hayatım. Bence beni çok hafife alma." On yıldır kamptaydım, sonuçta bir çaylaktan daha yetenekli ve güçlüydüm. "Üç deyince. Bir... İki... Üç!" Saymayı bitirmemle yerimizden fırladık. Kürekleri olabilecek en hızlı şekilde çekmeme rağmen, pek efor sarf etmiyordum. Daha ilk yirmi saniye içinde, arkamda kanoyu idare etmeye çalışan bir Alishia bırakarak ilerlemiştim. Ben hızlı hareketlerle kürek çekerken, o da sonunda dengesini kurmuş gibiydi. O çırpı kollarının elverdiği en büyük güçle küreklere asılıyordu, aslında fena sayılmazdı. Gülümsedim. Bir pislik yapmayı planlıyordum. Kanomu durdurdum ve bana yetişmesini bekledim. Kanosu yavaşça benimkine doğru süzülürken, bakışlarındaki garipsemeyi fark edebiliyordum. Yine de küreklere asılmaya devam etti, ve bir süre sonra yanıma geldi. Hafifçe öne geçmesine izin verdikten sonra, en masum yüz ifademi çaktım. "Bu yapacağım için üzgünüm demek isterdim, ama değilim. Hak ediyorsun." O sözlerime anlam vermeye çalışırken, kanomun küreklerine asıldım, ve gücümün yettiği en büyük hızla, Alishia'nın kanosuna çarptım. Suya düşüp ölmesini umuyordum, yoksa onu kendi kılıcımla doğrayacaktım. Ve bilmesini isterdim ki, bu çok daha acılı olurdu.
Alishia Marianna Allen
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Alishia Marianna Allen

Düşman! Empty
MesajKonu: Geri: Düşman!   Düşman! Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 4:37 am

"Bu yapacağım için üzgünüm demek isterdim, ama değilim. Hak ediyorsun."dedikten sonra kanoma vurdu ve suya düştüm.Adreanna dahil herşeyi unutup bir düşünceye odaklandım.Annem bir keresinde sizinde poseidon çocukları kadar su üzerinde yeteneğiniz var.Onlar deniz tanrısının çocuğuysa sizde deniz tanrıçasının çocuğusununuz.Evet hadi bakalım anne bakalım neler olacak diye düşündüm.Kardeşim Ryan'ı suyu kontrol ederken görmüştüm.Nasıl yaptını keşke sorsaydım çünkü tam olarak ne yapacağımdan emin değildim.Bu arada bir şey farkettim önemli bir şey''boğulmuyordum''.Suyun üzerine çıktım ve konoyu düzeltip üstüne oturdum.Üstüm kupkuruydu.Adreanna şaşkınlık içinde bana bakıyordu.Ama kendini toparlayıp sadece bir şakaydı diye konuşmaya başladı.
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

Düşman! Empty
MesajKonu: Geri: Düşman!   Düşman! Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 4:46 am

"Sadece bir şakaydı." Bıraktım, şaka olduğunu sansın. Çıkınca ona yapacaklarım için temkinli olmaması gerekiyordu, onu gafil avlamalıydım. "Hadi, bu kadar yarışma yeter. Dışarı çıkalım, bir şeyler falan içeriz. Ne dersin? Kız gülümsedi. Benim masum (!) cazibemden etkilenmeyen az kişi vardı. "Tamamdır." Küreklerimizi çekerek kıyıya ulaştık. Kanolarımızdan inip, karaya çıktık. Alishia'nın da inmesini bekledim, daha sonra tek elimi belime koyup, diğer elimle bilekliğimi kılıca dönüştürdüm. "Alishia Marianna Allen, sen ve beceriksiz kılıcını düelloya davet ediyorum. Gel ve benimle orada hesaplaş."
Alishia Marianna Allen
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Alishia Marianna Allen

Düşman! Empty
MesajKonu: Geri: Düşman!   Düşman! Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 4:58 am

Yaptığının şaka olduğuyla ilgili söylediklerini keyifle dinledim.Durumu kurtarmaya çalıştığı çok belliydi.
''Hadi, bu kadar yarışma yeter. Dışarı çıkalım, bir şeyler falan içeriz. Ne dersin?''diye sordu.Gülümseyerek tamamdır dedim.Bu kıza hiç ama hiç güvenmiyordum.Bunun altından bir şey çıkacağına emindim.Karaya çıktığımızda ''Alishia Marianna Allen, sen ve beceriksiz kılıcını düelloya davet ediyorum. Gel ve benimle orada hesaplaş."dedi.Tatlı tatlı gülümseyerek Adrin istesem senin işini göldede halledebilirdim ama seni yenmemin ''adil ''olmasını istiyorum.Düelloyu kabul ediyorum.Zamanını söyle ve kuralları.Ben suyu kullanamazsam sende gölgeleri yada karanlığı kullanamazsın dedim ve Adreanna'nın cevabını bekledim.Adreanna her şey serbest zamanı sana bildiririm dedi.Bende tamam diyerek kulübeme doğru ilelemeye başladım.

(Adreanna'nın ekleyeceği yoksa)
-RP BİTMİŞTİR-

Düşman!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Düşman Toprakları.
» Düşman İşgalinde Bir Bölge