Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gwen James

2 posters
YazarMesaj
Gwen James
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Gwen James

Gwen James  Empty
MesajKonu: Gwen James    Gwen James  Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 9:59 am

Gözlerimi sıkıntıyla açtım bunak teyzem Maria bana bağırıyordu. ''Seni lanet olasıca uykucu kalk ! Sonunda burdan gidebileceksin.' Öfkeyle eşyalarımı topladım.''Tamam tamam geliyoruz'' şarkı söyleyerek kapımdan ayrıldı.Bu gün gideceğimi sanarak mutlu oluyordu.Sırıttım ve içimden geçirdim.''Bırakayımda zavallı teyzem gideceğimi sanarak mutlu olsun.''Duvarıma baktım teyzemin bana her gün verdiği üç-beş kuruşu biriktirip gök atlası almıştım.Sanki birdaha onu göremeyeceğim gibime geldi ve bütün takımyıldızlarına ve gezegenlere ezberlercesine baktım.Teyzem yine öfkeyle hırlayınca eşyalarımı toplamaya başladım.Zaten fazla eşyam yoktu on tane kitabım 3 çeşit giysim ve yanımdan ayırmadığım gümüş kolyem vardı . Kolyemi çantama koydum ve çantama aşağıya indim .Teyzemin söylediğine göre kolye bana annemden hediyeydi ama teyzem annemi sorduğumda sadece ''onu bir kez gördüm ve o zaman küçüktüm hatırlamıyorum'' derdi.

Tam bunları içimden geçirirken teyzem benim elime otobüs parasına bile zor yeten bir miktar para tutuşturup kapıyı kapamıştı.Elimde az miktarda para ve bir çantayla dışarda kalmıştım.Bir kaldırıma oturup ağlamaya başladım nereye gidecektim ? Ne yapacaktım ? Eğer kapıyı çalarsam teyzemin kapıyı açacağını hiç zannetmiyordum.Birden aklımda şimşekler çaktı.Neden en iyi arkadaşım Miley'in evine gitmiyordum ? Sevinçle kaldırımdan kalktım ve en iyi arkadaşımın olan Miley' in evine doğru yürümeye başladım.Kısa bir yürüyüşten sonra Miley 'in evine varmıştım eve daha doğrusu saraya göz gezdirmeye başladım.Kocaman bir yüzme havuzu vardı.Ev beyaz'a boyanmıştı.Bahçede ise nerdeyse bütün dünyanın çiçeklerinden oluşmuş bir kolajdı.Kapının açılmasıyla bir rüyadan uyandım.Miley şaşkın gözleriyle bana bakıyordu üzerinde havalı bir okulun üniforması vardı '' Gwen sen okula gitmedinmi ? '' Utançla kızardım ''Miley halam bana sadece otobüs parası verdi nereye gideceğimi bilmiyorum.'' Şaşkınlıkla bana baktı ''Ama Gwen olmaz böyle ! Hemen anneme söylemeliyim sende benle birlikte gel'' ilk önce itiraz ettim ama ne o ne annesi beni dinledi ve kendimi lüks bir otobüste eteğimi çekiştirip ''eteklerde nefret ediyorum '' derken buldum.

Otobüsten indiğimizde 6 tane öğretmen bizi bekliyordu ''Hoşgeldiniz'' deyip adımızı soruyor ve bizi gurublara ayırıyolardı. Beni gören bir öğretmen daha adımı söylemeden şaşkınlıkla ağzını açtı ve saçma şeyler söyledi ve sonra sanki ''nasılsın'' gibi normal bir sözcük söylemiş gibi adımı sordu bende Zorlukla ''Gwen James efendim '' diyebildim.Beni o ve yetkili olduğu anlaşılan iki öğretmen müdür odasına götürdü ve beni kaydettiler .Annemin ve babamın adlarına sorunca kelimeler boğazıma düğümlenince müdüre anladı ''yani ebeveyninin adı yavrucuğum'' dedi Teyzemin adını nefretle söyledikten sonra beni Miley 'in yanına almalarını rica ettim ve kabul ettiler. Miley'le eşyalarımızı dolaplara yerleştirirken bana okulun çok ünlü olduğunu çok güzel eğitim görüp güzel kızlar olcağımızı anlattı bana ama benim aklımda okul yoktu .O garip öğretmenin söylediği şeyleri düşünüyordum.O gün okulun tanıtılması öğretmenle tanışma ve ders kitaplarını alma gibi işlerle geçti.Gece geldi çattı ve ben gözlerimi yavaşça kapadım.

Rüyamda beyaz uzun bir elbise giymiş bir kadınla garip öğretmenin konuştuğunu gördüm.''Efendim bana doğruyu söyleyin gerçekten kızınız mı ? Kadın sinirle bağırdı ''Sana mı söyliyeceğim melez.'Sadece onu koru dedim '' Garip öğretmenim sıkıntıyla kadına baktı ''Tabii efendim benim haddime değil ama onun ne olduğunu bilirsem daha iyi korurum tabii ki söylemek size kalmış ama ... '' öğretmenin cümlesi yarım kalmıştı sanki birisi onu ışınlamıştı . kadın kendi kendi ne konuştu ''Benim kızım seni ilgilendirmez Hakate ' nin oğlu ! bir daha böyle bir terbiyesizlikte bulunusan seni öldürürüm.''Ve zille uyandım .

Miley ve ben sürekli diken üstündeydk öğretmenler her hareketimizde ceza veriyor bağarıyor veya okuldan atmakla tehdit ediyordu.Son cezaya kaldığımızda Miley artık dayanamayacağını kaçacağını söyledi.Bende ona utançla baktım ''Ama Miley ben annenin yüzünü kara çıkartmak istemiyorum'' Miley bana sinirle baktı ''İsterse işkence yapsın ama ben dayanamıyorum ! Sence geldiğimizden beri kaç kere ceza aldık ? 100 101 mi ? Sen gelmesende ben burdan kaçıyorum .'' Miley yalnız başına kaçabilecek bir kız değildi çok kırılgandı.Annesinin yüzünü kara çıkartacak olsam bile Miley'le gelmek zorundaydım.Sıkıntı içinde parmaklarımı kütlettim ''Miley bende geliyorum ama hadi kaçalım dendiğinde de kaçılamazki.'' Kalktım ve perdeyi açtım.Parmakla Nöbetçileri gösterdim. ''Bunları geçmek sence ne kadar zordur ? Plan yapmalıyız yoksa yakalanır tekrar ceza yeriz ''

O hafta sonunu Miley 'le plan yapmakla geçirdik.Bir yerden sürekli açık veriyorduk.Sonunda Miley'le 3.kişiyede ihtiyaç olduğunu anladık.Sürekli bize yardım etmeye çalışan sonra o da yakalanan üst sınıflardaki Meradith adlı kızda hemfikir olduk.Bunu Meradith'e söyleyince düşünmeden kabul etti.Kendisininde öyle sorunlar yaşadığını ve onunda böyle planlar yaptığını anlattı.Son buluşmamızı o cuma yaptık.Planımız şöyleydi ''Meradith yatakhaneden birinin kaçtığını arka kapıdaki nöbetçilere söyliyecekti.Miley ise ön kapıdakilere söyliyecekti .Bende ön kapıda bekleyecek ve ön kapıdan kaçacaktık.Herkes'görevini ezberledikten sonra dağıldık.Miley'le sürekli bunu konuşuyorduk sonunda gece geldi çattı hepimiz Meradith'in çığlığını bekledik.Sonunda çığlığı duyduğumuzda ise kısık sesle gülerek kalktık ve görev yerlerimize dağıldık.

Gülerek ve kalbimiz gümbür gümbür atarak otoyala koşturduk arkamızda şişman nöbetçiler vardı gülerek onlarıda arkamızda bıraktık ve emin olduğumuz yerde kendimizi durdurarak kenarda oturduk.Miley zafer çığlıkları atıyor Meradith mutluluktan ağlıyordu.Sinirle ikisinede bağırdım''kesin sesinizi !'' sus pus oldular.''Ama Gwen seviniyoruz sevinemezmiyiz ?'' dedi Miley yarı öfkeyle bende sabırla ona baktım ''Miley peşimize takılmış bizi arayan nöbetçilere ve kötü kişilere yerimizi belli etmek istemeyiz heralde arkadaşım'' dişlerimi sıkmaktan dişlerim acımıştı.Meradith utançla saçını geriye attı.''Gwen haklı kesin peşimizde bir öğretmen vardır heralde '' Miley'le aynı anda öğretmenmi ? diye çığlık attık tam o sırada bir atın üstünde garip öğretmeni gördüm.Hemen eşyalarımızı oraya bırakarak koşturmaya başladık ama at bize hemen yetişti.Meradith''Ama bay lohan gibi bişey söyledi o sırada aklımın bir köşesi ''demek ki soyadı lohan'mış'' diye düşünüyordu.Birden bay lohan'ın atının kanatları çıktı ve üçümüzü birden sırtına alıp uçmaya başladı.

Gözlerimi açtığımda kendimi yunan hastahanesinde gibi hissetim.Çevremde benim yaşlarımda yaralı olan ama zırhlar giyen 10-11 çocuk vardı.Yanıma baktığımda Meradith ve Miley'in uyuyor olduğunu gördüm.İçimden umarım kötü bir yerde değilizdir diye geçiriyordum tam o sırada bay lohan geldi.Ona öfkeye baktım.''bizi nereye getirdin ?'' bana normal bişey sormuşum gibi baktı ''Melez Kampına en güvenli olacağın yere.'' Merakla ona baktım ''Melez nesi ? '' ilk önce büyük bi off çekti. Sonra ''Melez kampı bak Gwen yunan tanrıları gerçek melez demekte onların çocukları sende melez oluyorsun onun için burda eğitileceksin sen ve arkadaşlarının kampı gezmesi için görevli gönderirim''dedi ve gitti.On beş dakika sonra benim yaşlarımda bir kız geldi ve dostane bir şekilde elini uzattı ''Ben Emily Ares kızı sana ve arkadaşkarına kampı gezdireceğim'' dedi .Tam o sırada Miley ve Meradith uyanmıştı.

Meradith' melezliği anlatırken bayıldı ve çığlık attı olayı sindirdikten sonra ancak kampı gezmeye başlayabildik.Emily bize tanrıları anlattı.Aslında herşey çok hoşuma gitmişti.Bir oyun gibiydi sanki.Yarın ilk babasını öğrenen Miley oldu Miley' in babası Apollondu.Hemen Apollon çocukları onun etrafını sardılar.Kamp ateşinin etrafında otururken Meradith'in annesi belirlendi.Meradith'in annesi Demeterdi.Demeter çocukları ona nasıl bitkilere bakacağını nasıl bitkilerle konuşacağını falan öğretiyorlardı.Bende aylak aylak ok atmayı kılıç kulanmayı falan öğreniyordum.Açıkçası herşeyde iyiydim bay Lohan annemin kim olcağını kestiremiyordu.İki hafta sonra tam ok atarken üstümde antik yunanca yazılar belirdi.O an sadece bana sanki belaymışım gibi bakan bay Lohan'a baktım

Lohan yutkundu ''ey olimpos'un kızı, Artemis ' in manevi kızı Gwen melez prenses'' herkes bana ve yanındaki kişiye baktı ve önümde eğildiler.Ne yapacağımı bilmiyordum.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Gwen James  Empty
MesajKonu: Geri: Gwen James    Gwen James  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 1:50 am

Rp puanı: 70.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Gwen James
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» James Black
» Esmeralda Gwen
» Kevin James
» Ronald James Colman
» James Cobain