Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alesha Hillary Down

2 posters
YazarMesaj
Alesha Hilary Down

Alesha Hilary Down

Alesha Hillary Down Empty
MesajKonu: Alesha Hillary Down   Alesha Hillary Down Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 1:52 am

Zilin çalmasını bekliyordum.Ayaklarımı yere vuruyor,gözlerim bir saate bir tathaya kayıyıordu."Evet"diyordum içimden birkaç dakika...Sonra özgürüm.
Özgürlük çanları çalmaya başladı ve bir oh çekerek çantamı aldım.Kafeteryaya doğru ilerlemeye başladım.Çay içmek istiyordum.
"Bir çay alabilir miyim?"dedim ve çayım gelince yavaş yavaş yudumlamaya başladım.Çay bana özlediğim şeyleri hatırlatıyordu.Babam,Los Angels,evim,güzel bahçem ve en önemlisi hiç görmediğim annem.

Zaman ne kadar hızlı geçiyordu.Ben bunca şeyi ağır ağır düşünürken çayım bitmişti."Teşekkürler."dedim ve dışarı çıktım.Trafik,trafik ve trafik.Ne güzel de kirletiyordu Dünya'yı.Güzelim bahçeler,parlayan yıldızlar,çiçekler...Rezil olmuştu bu gezegen.

Mecbur olarak bir taksiye bindim ve "Issız bir yerlere gidelim."Güzel yerler görmek istiyordum.Yeşil renklerin olduğu bir yerleri görüp rahatlayacaktım.Varmıydı yeşil bir yerler?
New York'dan çıkmamıştık fakat evler seyrekleşmeye başladı.Long Island'a doğru gidiyorduk.Kulaklıklarımı taktım ve Never Say Never'ı dinlemeye başladım.

Gittikçe karşımıza çilek tarlaları çıktığında inmeye karar verdim."Duralım lütfen."dedim ve parayı verip arabdan indim.
Burası harika bir yerdi.Yeşilin tüm tonları var gibiydi.Doğa kokuyordu bura."Keşke hep burada kalsam."dedim içimden.Fakat bu koku bir yerden geliyor gibiydi.

Kokuyu takip etmeye çalıştım.İlerledikçe koku daha güzel oluyordu.Sanki tüm güzelliklerin içinde olduğu bir tarla vardı.
Bir tepeyi aşıyordum.Bir ağaçlığı geçtim ve orada birinin olduğunu gördüm.Benim geldiğimi görünce o şeytani göz tabiri gözleri ile okulun ayısı Elizabeth bana döndü.

"Vay,vay,vay.Demek Alesha akıllısı burada."dedi ve bana birşey fırlattı.Başta bronz bir asa gibiydi.Sonra bir kılıç oldu ve elime geldi."Buna ihtiyacın olacak Alesha!"dedi ve korkunç bir çığlık attı.Bununla beraber elinde kırbacı olan korkunç bir yaratığa dönüştü.Daha da boğuk bir sesle "Benimle savaş.Kim olduğunu görelim!"dedi ve yarasa kanatlarını açarak üzerime doğru uçuşa geçti.

Ani bir refleks ile kılıcı savurdum.Gözlerimi kapatmış ve hızlı hızlı nefes alıyordum.Elizabeth'in yerine toz,kum,kül tarzı bir şey olmuştu."Hah!"dedim mutlu bir şekilde.Kılıcımın parlaklığına baktım.

O ağaçlıktan ayrıldım ve bir tepeyi tırmanmaya başladım.Bir çam ağacını aştıktan sonra bir çiftlik evi gördüm.

Etrafta değişik yaratıklar vardı.Keçi ile insan karışımı gibi mesala.Hepsinin üzerindeki tişörtte Melez Kampı yazıyordu.

SON...

Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Alesha Hillary Down Empty
MesajKonu: Geri: Alesha Hillary Down   Alesha Hillary Down Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 2:28 am

Yeni rp puanı: 75, tebrikler.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Alesha Hillary Down
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alesha Hillary Down
» Alesha Hillary Down