Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alesha Hillary Down

2 posters
YazarMesaj
Alesha Hilary Down

Alesha Hilary Down

Alesha Hillary Down Empty
MesajKonu: Alesha Hillary Down   Alesha Hillary Down Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 4:24 am

Gözlerimi açtığımda kendimi bir saman yatağının içinde buldum.Fred başımın ucunda bekliyordu ve endişeliydi."Fred!"dedim.Kafasını heyecanla çevirdi ve bana baktı."[b]Sonunda uyandın uyuyan güzel..."dedi."Uyandım ama o gördüğüm şey gerçekmiydi?"diye sordum."Evet,malesef"dedi.Dışarıya doğru yürüdük.Bana olanları bir bir anlattı.
"Çiftlikteydim.Annem ve babam çalışıyordu ancak ben oyun oynuyordum.Küçüktüm.Ormandan gelen bir duman bulunduğum yere doğru yaklaştı ve elinde iki adet keçi bacağı vardı.Korktum.Bana"Annenin canına karşılık bu senin bacağını istiyorum" dedi.Ben öyle çok şaşırdım ki ne yapacağımı bilemedim.Şaşkınlıkla teklifini kabul ettim.O anda bacaklarımız nakil oldu."Ben meraklı bir şekilde sordum"O duman neydi peki?"dedim.Cevap bile veremeden bir duman ormandan yaklaştı.Ne yapacağımı bilemedim.Fred cesurca duruyordu ama ben korkak bir kedi yavrusu gibi onun arkasına saklandım.Duman oraya geldiği anda gözüm karardı...

Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Alesha Hillary Down Empty
MesajKonu: Geri: Alesha Hillary Down   Alesha Hillary Down Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 4:40 am

Üzgünüm Alesha, puanını düşürmek istemediğim için ilk rp'nin puanını geçerli kılıyorum (bu rp'den aldığın puan 40'tı çünkü).

Eğer rp puanını yükseltmek istiyorsan, kurgunu daha iyi tutmalı ve uzunluğa dikkat etmelisin.
http://olimpos.my-rpg.com

Alesha Hillary Down
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alesha Hillary Down
» Alesha Hillary Down