Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sakinleşme Faslı

YazarMesaj
Myron Severus Ellwood
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Myron Severus Ellwood

Sakinleşme Faslı Empty
MesajKonu: Sakinleşme Faslı   Sakinleşme Faslı Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 11:19 am

Kulübede yürütülen temizlik beni fazlasıyla yormuştu. Kamp'a geldiğim günde, kulübeme ilk girdiğim anda temizlikle karşılaşmam geleceğe kötü gözlerle bakmama neden olmuştu. Her ne kadar kardeşim Nick aksini söylese de, önyargılı olmam sayesinde, kulübede eğlenceli vakit geçirebileceğimden emin değildim. Yine de kardeşlerimi kıramayıp dişimi canıma takarak temizlik yapmıştım. Bir diğer nedense bir tür yarışmaya katılacağımızı söylemeleriydi. Başka bir özelliğim olan aşırı hırslılık sayesinde hiç olmadığım kadar titiz olmuştum. Odamı, mutfağı ve bahçeyi düzenlemiştim. Bahçeyi temizlerken gözüme Orman'ın takılması üzerine karşıma ilk çıkan kardeşim olan Cassandra'ya orayı sormuştum. O da kafa dinlemek için harika bir yer olduğunu söyleyince temizlikle işimin bittiğini söylerek Orman'a dalmıştım. Şimdiyse kardeşime hak veriyordum doğrusu, burası tam anlamıyla bir cennetti. Çabuk öfkelenen biri olduğum için buraya sık sık uğrayacağa benziyordum. Sonuçta yepyeni bir yaşama başlamıştım ve değişikliğin iyi bir şey olduğunu düşünenlerden değildim.

Gözüme kestirdiğim bir ağacın altına uzandım. Elimle rastgele bir ot kopardım ve bunu dudaklarımın arasına koydum. Düşüncelerimin akışını hissetmeye çalışıyordum. Sonunda hepsini sıraya soktum ve o anda omuzlarım çöktü. Bütün bir günün yorgunluğu da onlarla birlikte toprağa gömüldü. Biraz sonra uzaktan bir ses duyulmaya başladı. Bu daha çok bir kaval sesine benziyordu. Rahatlatıcıydı. Kendimi müziğin ritmine bıraktım ve hayaller dünyasına daldım. Bunu ilk defa yaptığım için zorlanıyordum, ama iyi geldiğini itiraf etmek zorundaydım. Derken kaval sesi yaklaştı, yaklaştı ve birkaç metre öteme geldiğinde kesildi. Kafamı kaldırıp baktığımda bir Satir'in beni incelediğini fark ettim. Bunun üzerine ben de onu incelemeye koyuldum. İlk dikkatimi çeken yer gözleri olmuştu. Gözlerinde korku vardı. Satir titrek bir sesle "S...Se...Sen Thanatos'un çocuğu musun?" dedi. Buna aşırı derecede öfkelenmiştim. Satir öfkelendiğimi fark edince arkasına bakmadan kaçmaya başladı. Sinirle ayağa kalktım ve geldiğim yoldan kulübeme doğru yürümeye başladım. Eğer Thanatos melezleri onların korkulu rüyasıysa bu böyle kalacaktı. Sadece onlar için değil, keyfimi kaçıran herkes için aynı yöntemi uygulayacağıma dair kendi kendime söz verdim.

Sakinleşme Faslı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaçamak Faslı (58/1)
» Kaçamak Faslı (58/2)