Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Büyü Araştıma Merkezi

3 posters
YazarMesaj
Mantalon Soluric
Hekate'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Mantalon Soluric

Büyü Araştıma Merkezi Empty
MesajKonu: Büyü Araştıma Merkezi   Büyü Araştıma Merkezi Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 1:34 am

Sevgili kardeşlerim. Artık büyüleri araştırabileceğimiz bir merkezimiz var. Bu merkezde gelmiş geçmiş bütün büyüleri ve büyülü nesnelerin her şeyini araştıracağız. Onlar üzerinde deneyler yapacağız. İsteyen her Hekate çocuğu gelebilir. Merkezin güvenliği için yanınızda başka kulübeden sadece bir kişi getirebilirsiniz. Kimsenin zarar görmesini istemeyiz. Wink

Merkeze kiler kapısından büyülü sözler söylenerek girilir. Girdiğinizde büyü kitaplarıyla dolu olan muazzam büyüklükte bir kütüphane görürsünüz. Biraz yürüdükten sonra karşınızda kütüphaneden çıkış, koridora giriş kapısına varırsınız. On metrelik koridoru geçtiğinizde araştırmanın merkezi olan yere gelirsiniz. Burada her çeşit alet, deney malzemesi bulunur. Bu bölümde kilitli bir kapı vardır. O kapı, araştırma merkezinin yönetim yerine açılır. Yönetim yerinde güvenliğe dair her şey bulunur: Kameraları gösteren ekran, alarm düğmesi... Araştırma merkezinin en iyi özelliklerinden birisi anahtar kullanılmamasıdır. Büyülü sözlerle kapıları açabilirsiniz. Büyülü sözler sadece Hekate çocukları tarafından bilinir. Yönetim merkezinin büyülü sözlerini sadece ben Leeory ve Nemia biliyoruz. İyi rpler Smile

En son Mantalon Soluric tarafından Cuma Tem. 29, 2011 4:49 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

MesajKonu: Geri: Büyü Araştıma Merkezi   Büyü Araştıma Merkezi Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 3:58 am

Güzel kardeşim o sözleri hemen bana da söylerseniz sevinirim Very Happy
Mantalon Soluric
Mantalon Soluric

MesajKonu: Geri: Büyü Araştıma Merkezi   Büyü Araştıma Merkezi Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 4:50 am

Ekledim kardeşim Wink
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

MesajKonu: Geri: Büyü Araştıma Merkezi   Büyü Araştıma Merkezi Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 8:22 pm

Kardeşleer benimde şu sözler hakkında bir bilgim olsa?
Mantalon Soluric
Mantalon Soluric

MesajKonu: Geri: Büyü Araştıma Merkezi   Büyü Araştıma Merkezi Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 9:48 pm

Belirli bir söz yok kardeşim. Tek bildiğimiz şey bu sözleri bildiğimiz Wink Rp'de sihirli sözcükleri söyledim demen yeterli oluyor.
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

MesajKonu: Geri: Büyü Araştıma Merkezi   Büyü Araştıma Merkezi Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 11:23 pm

Hadi be. Ben de böyle ahım şahım havalı bir şey bekliyordum ya. Very Happy
Neyse, şu faciada ben de olmalıyım. Very Happy

Büyü Araştıma Merkezi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Drahmi İletim Merkezi
» Düellolar/Soru-Cevap Merkezi
» Büyü Teknikleri
» Büyü Teknikleri -_-
» Büyü Dersi