Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gülünç kişi:Ben

2 posters
YazarMesaj
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Gülünç kişi:Ben Empty
MesajKonu: Gülünç kişi:Ben   Gülünç kişi:Ben Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 4:55 am

37- Kampın marketinde alışveriş rp'si yazacaksın.
Mekan: Kamp Marketi
Katılacaklar: Sen ve istediğin herkes.
(Açıklama: Baktım görev listesi bu sefer çok ağır oldu, arada rahatlayın istedim )

Kapın marketine doğru yol almıştım. Çok değişik bir heyecan vardı içimde. Hiç kamptan alışveriş yapmamıştım.

İçerisi boş gibiydi.Başım önümde birine çarptım "Ahhh!" dedim acı içinde. "Özür dilerim." dedi benim gibi acı çeken tanıdık bir ses. "Anna!" dedim heyecan içinde. "Efendim cadolozumm." dedi Anna bana. Sonra değişik bir şekilde baktım ve gülmeye başladık.

Çok değişik bir şekilde konuşmuştuk. Aynı eski filmlerdeki gibi...

(Gülünç derecede iğrenç oldu biliyorum Ana sıra sende Very Happy )
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Gülünç kişi:Ben   Gülünç kişi:Ben Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 5:02 am

Alex'le çarpışmıştık ama şu an ikimizde de hasar yoktu."Eee,canım neler yapıyosun burda?"dedim."Hmm sanırım alış-veriş yapıcam ama birlikte yapalım ne dersin seninle alış-veriş yapmak çok zevkli olur"dedi.Bende düşünür gibi yaptım"Hmm,süper olur.O zaman açılın millet Afrodit'in deli kızları geliyooooo!!!"diye bağırdım ikimizde kahkahalarla markete girdik.

(Olsun cadolozum benim Smile )
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Gülünç kişi:Ben   Gülünç kişi:Ben Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 7:41 pm

Markette ikimizde çok titiz bir şekilde alışveriş yapıyorduk. Elime geçirdiğim şeyi evire çevir kontrol ediyordum.

"Sence bunu alalım mı?"
diyerek Anna ya uzattım elimdekini.

"Bu arada bu ne?" dedim.

Bu alışveriş çok eğlenceli olacağa benziyordu.
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Gülünç kişi:Ben   Gülünç kişi:Ben Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 12:10 am

"Hmm,olabilir aslında,şu elbise de çok güzel Alex bence denemelisin!"dedim çok eğleniyordum Alex'i çok seviyordum o benim bi tanecik kardeşimdi.

Alex elbiseyi denedi ve alacağını söyledi ardından elinde bir elbise gördüm "AnnaLynne Johsson bu elbise siz onu almadığınız için ağlıyormuş.Lütfen hemen deneyin ve alın!"dedi güldük sonra bende elbiseyi denedim.Kardeşim gerçekten zevkli biriydi ki bu çoookk normaldi....

(Alex Smile )

Gülünç kişi:Ben
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 5 Kişi
» Kim Bu Kişi ?
» 8 Kişi Lütfen ^^
» Özlediğim kişi: annem
» ~ Sekiz kişi aranmaktaa.