Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İmdat!!! Sanat!!!

2 posters
YazarMesaj
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

İmdat!!! Sanat!!! Empty
MesajKonu: İmdat!!! Sanat!!!   İmdat!!! Sanat!!! Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 6:16 am

Jugy Gugy ile sözleşmiştik. El İşleri Alanın'da buluşacaktık. Gereken malzemelerle El İşleri Alanı'na gittim. O da oradaydı. Hemen işe başladık. Öncelikle birbirimizin resmini çizdik. İlk ben çizdim. Çok güzel olmuştu. Ona gösterdim. Çok beğenmişti. Sıra onda idi. Uzun uğraşlar sonucu bir resim yapmıştı. Resmine bakınca yorumum şu oldu:
_Çöp adam mı? Tam 45 dakika bunun için mi uğraştın?
_Hmmm evet!!!!
Resimden vazgeçip(!) origami yapmaya başladık. O çok güzel bir kuğu, zıplayan bir kurbağa ve bir ev yaptı. Bense sadece şekilsiz kağıtlar yaptım.
_Mükemmel! Bu nedir?
_Bilmem.
Ardından heykel yapmaya başladık.
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

İmdat!!! Sanat!!! Empty
MesajKonu: Geri: İmdat!!! Sanat!!!   İmdat!!! Sanat!!! Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 10:04 pm

Leo ile birlikte el işleri alanına gitti. Bir anlam da bir birimizi değerlendirmek olmuştu. Ben verbat resim yapıyordum Leo çok güzel resimler. Ben orgami de iyydim Leo ise... boşverin. Sonunda ikimizin de iyi olduğu bir şey'e gelmişti sıra. Heykel yapmak. Sanat ve Zanaat sınıfın da verilen ilk ders Heykel tıraşlık ve ikimiz de o dersten mezun olmuştuk...
-"Birlikte çalışıp bir Heykel mi yapalım? Yoksa ayrı ayrı mı?"
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

İmdat!!! Sanat!!! Empty
MesajKonu: Geri: İmdat!!! Sanat!!!   İmdat!!! Sanat!!! Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 10:40 pm

"Ayrı ayrı. Lir heykelleri yapalım. 30 dakika süre ile." Hemen işe başladık. 30 dakika sonra çok güzel heykeller yapmıştık. Mükemmel olmuşlardı. Ardından o bana origami yapmayı öğretmeye çalıştı, bense ona resim çizmeyi öğretmeye çalıştım. Artık basit birkaç şey yapabiliyordum.

Rp bitmiştir!

İmdat!!! Sanat!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İki Apollon Çocuğu da Sanat Yapamayabiliyormuş
» Sanat ve Zanaat Dersi 1 || 30 temmuz~ 6 ağustos.
» Bilgilendime / / Sanat ve Zaanat Becerileri Sınıfı