Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Diana Chesta Lockwood-

2 posters
YazarMesaj
Diana Chesta Lockwood
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Diana Chesta Lockwood

Diana Chesta Lockwood- Empty
MesajKonu: Diana Chesta Lockwood-   Diana Chesta Lockwood- Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 10:44 pm

Her gün olduğu gibi kırmızı deri koltuğumun üzerine yayılmıştım.Önümde iki şişe şarap..Evet hergün böyle oluyor koltuk,koltuk üzerinde 1 senedir kendinden bıkmış olan Diana ve iki şarap şişesi..Bugün tam babamın ölümünden 1 yıl geçti..tam bugün babamı kaybettim..beni fazlasıyla yıkan ölmesi değildi belki de.Ardında bıraktığı onca mektup onca çözümlenmesi gereken olaydı beni yıkan.. Önümde duran babamdan kalma mektubu tekrar tekrar okuyorum.İtiraflarını okuyorum bir bir..Hep soruyorum kendime ''Neden ben kaybettim babamı ? Neden tek ben ? Çoğu kişi ailesiyle yaşarken; neden benim ne annem nede babam var?''.
Okuyorum da ne olacak şimdi ? Önümdeki şişelere uzatıyorum elimi,içiyorum yine..Mektubu alıyorum elime ve tekrar okuyorum..

Diana'm
Umarım iyisindir prensesim..İyi olmalısın!Beni hiç kaybetmediğine inanabilmelisin.Biliyorum,kolay değil.ama yalvarırım bir dene.Beni günlük işlerinden haberdar etmeyi unutma,olur mu ? Nasıl mı ?Benim için günlüğüne bir şeyler karala,fotoğraflarımla konuş,bana öyküler yaz...Kim bilir belki de çok yakında ,en nihayet öykü yazarı olmaya karar verdiğinin müjdesini verirsin bana.Seni en büyük düşünü kovalamaktan alıkoyan sebep ne ki zaten ? Ama her zaman olduğu gibi,seçim yine de senin.Sonuçta benim tek dileğim,senin mutluluğun.
''Mutluluğun,''dedim de,bu mektupta anlatacağım şeyler seni bir süreliğine mutsuz edebilir yavrum.İnan bunu hiç istemezdim.Ama ne yazık ki başka çarem yok.Affet beni.
Diana sevgili yavrum şuan anlatacaklarım seni bir yaşına yani annene kaybettiğin günlere götürebilir ya da kaybettiğini zannettiğin günlere.İşte..işte artık bilmek istediğim bu.Annenin ölmediği ve bizi terk ettiği . Ve zorda kaldım kızım. Anlıyor musun? Doğru dürüst bir işim yokken ikinize birden bakamazdım. Bu yüzden Fransa’da oturan Emma halan diğer kardeşin Katherine'yi yanına aldı. Ve ona kendi kızı gibi baktı...İkinci mektupta başka bir itiraf,açıklama vs ne dersen artık o olacak..Lütfen sakin bir şekilde ve bu mektuptan sonra oku...

Duraksıyorum herzamanki gibi...cesaretimi toparlıyorum ve alıyorum diğer mektubu sakin bir kafayla okumaya çalışıyorum..

Yavrum
Bu ikinci mektubum.Burada sana ikizinden değil sende olan değişiklikler hakkında senin farklılığın hakkında bilgi vereceğim.
Canımıniçi sen mitolojiye fazlasıyla meraklısın bunu biliyorum bunu sana açıklamam çok uzun sürmez diye düşünüyorum.Sen bir melezsin.Bunun ne demek olduğunu benden,herkesten daha iyi biliyorsun.Seni terk eden baban bir Tanrı ikizini alıp eğitmek için kampa götürdü uzun bir yolculuğa çıkmış oldular.Seninde oraya kampa gitmeni istiyorum.Eğitilmeni istiyorum.Umarım bu dediklerimi dikkate alırsın.Seni çok seviyorum.

Baban.

Diana diğer odadan gelen köpeği Gasy'e doğru konuştu ''Söyle bana,Gasy'' dedi.''Biliyorsan söyle bütün bunlar ne anlama geliyor.Melezler,Katherine,Babam,Tanrılar ve Tanrıçalar.. neler bunlar kafam almıyor artık.Bir ikizim var ve bir melez.Benimde öyle olduğumu söylüyor annem mektupta.İkizimi bulmamın ve onun yanında kalmamı söylüyor.Ne yapmalıyım gidip aramalı mıyım.? Ah,şaka olmalı ben melez olamam.Haydi lütfen her şey bir rüya olsun!'' Ahmakça bir hareketle kendini çimdikleyen Diana bir anda irkilir ve derin bir iç çekerek bütün gece deri koltuğunda oturur..

2 gün sonra-

Evet bu azap burada bitmeliydi.Gidiyordum.Şarşırdınız biliyorum ama bunu yapmalıyım çünkü ben Diana Chesta Lockwood'um.Fakat nereye gideceğim nerede eğitim göreceğim hakkında hiçbir bilgim yoktu..Yardıma ihtiyacım vardı biliyordum ama kim ? kim bana yardım edebilirdi ?.Telefon defterini kurcalarken 2 sene önceki Mitoloji hakkında fazlasıyla bilgili olan piano öğretmenim Bay Chuck aklıma gelmişti.Sürekli bana ''Sen farklısın bunu biliyorum'' gibi cümleler sarf ediyordu.Aradım aradım aradım..3. arayışımda Bay Chuck telefonu açmıştı.Sesi yorgun,uykuluydu.Aradığıma bir an pişman oldum.''Buyrun'' dedi yorgun ses.''Merhaba Bay Chuck ben Diana''.''Ah,merhaba Diana'cım.Nasılsın?''.''İyi olmaya çalışıyorum''...(Aralarında dertleşmeli bir konuşma geçer.) ''Bay Chuck müsaitseniz sizinle bugün mühim bir konu konuşmak istiyorum.'' sesimin endişeli gözükmemesi için her ne kadar çaba sarf etsemde Bay Chuck anlamıştı.'' Bir şey mi var Diana?''.Sesimi çıkarmadım..''Pekala geliyorum Diana'' dedi ve telefonu kapattı.

Bay Chuck ile aramızda geçen konuşmadan sonra hayatımın değişeceğini düşünmemiştim.Melezler hakkında fazlasıyla bilgiye sahipti.Bana kamplardan bahsetti.Artık sırrımı bildiğine göre kendi sırrını söyleme zamanı gelmişti.''Diana'cım ben melezler kampında eğitimci olarak görevlendirildim.Sana piano öğrettiğim zamanlarda seninde bir melez olduğunun farkına varmıştım fakat daha hazır değildin bunun söylenmesine..Babanın ölümü seni yıkmış olabilir fakat seninde yerine getirmen gereken görevlerin olmalı.Hayatını böyle sürdüremezsin...''.Söylenenlere şaşırmama gerek yoktu aslında.Tahmin etmeliydim bunları,olanları,gariplikleri..Peki şimdi ne olacaktı Bay Chuck ile uzun bir süre konuştuktan sonra gitti ve yalnızdım 'yine' iyice düşündüm.Bay Chuck'ı aradım.Gitmek istediğimi söyledim ve valizimi topladım yola çıkmaya hazırdım artık.
Not:Rp'mi Kayıp Gül kitabına esinlenerek yazdım.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Diana Chesta Lockwood- Empty
MesajKonu: Geri: Diana Chesta Lockwood-   Diana Chesta Lockwood- Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 4:06 am

Rp puanı: 80.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Diana Chesta Lockwood-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Diana Mia Hunter
» Diana Luxemburgen
» Diana Luxemburgen 2
» April Diana Lancaster (2. Rp)
» Yeni Kankam:DİANA(5.Görev)