Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşlerim Buraya!!

+31
Quinn Lilian Hebbinckuys
Esméralda Gwen
Clara Thompson
Katherine Nicci Kallias
Jill Violet Temple
Chelsea Cocteau-Evans
Daphne Warringford
Maggie Gladhell
Annie Odair
Apollon
Nina Sayers
Lucas Matthew Price
Lara Croft
Adela Calanthe Lynn
Amphitrite
Terra M. Winchester
Nyks
Andrea Crepsley
Kathie Mitchiel Davies
Darth Vader
Lena H. Bryce
Daphne Briseis Skyros
Veronica Gardyner
Alexis Kwon
Miley Bieber
Mirabella LaPiere
Artemis
Adyali Beckett
Pacely Wandrof
Athena
Satellite Morgan
35 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Sonraki
YazarMesaj
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 07, 2011 9:58 am

ben yazdım,yarında nina yazacak!
öptüm siziiii Very Happy
Nina Sayers
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nina Sayers

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 3:16 am

temizliğe yazdım...
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 3:36 am

Ühü Nina ya, tam gönderecekken yazmışsın, değiştirmek zorunda kaldım ühü ühü. O yüzden biraz anlam bozuklukları falan oldu, kusura bakmayın gardaşlarım.
Lara Croft
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lara Croft

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 4:11 am

ben de birazdan yazacağım hoş bir temizlik olacak bu denetlemede Very Happy
Nina Sayers
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nina Sayers

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 5:26 am

pardon lexü ya Sad
ama çok güzel yazmışsın Very Happy
Lena H. Bryce
Lena H. Bryce

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 3:50 am

pekala,nina yazdı.Lexü de yazdı.
Happ de nina ve lexü deki fak kopukluğu kapamış Very Happy
şimdi pek yazmayan biri yazsın.Olaylar onun açısından da aktarıldın bence..
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 4:35 am

Ben yazdıııııım.Kusura bakmayın çok uzun olmadı ama bu da bi şeydir yani Very Happy
Lena H. Bryce
Lena H. Bryce

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 3:24 am

olsunnn,
saol kardişim I love you
Lara Croft
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lara Croft

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 3:29 am

ben de yazmıştım pek geliştiremedim ama en azından bağlaç görevi yaptım bu da önemli Very Happy
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 6:58 am

Galiba Athena falan çok az yazmış geçeriz heralde dimi Very Happy Razz
Maggie Gladhell
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Maggie Gladhell

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 9:52 pm

Geçeriz ya, ben o kanıdayım.
Gerçi bir kaç kulübenin rpsine göz attım ama öyle bir his var. Razz
Bu arada kardeş yeni ünlünü çok sevdim. *-*
Bana PB'yi anımsatıyor Sarah. Very Happy
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 1:53 am

Lanet olsun tam son postu atarken 'değerlendirmede' mesajı geldi yaa, püff. Sad
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 2:36 am

/flood
Yehuu! Yahoo Kardeşleriim, hepimizi tebrik ediyoruum. So Happy
Lena H. Bryce
Lena H. Bryce

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 3:50 am

birinci olduk!!!!!!
ninaya teşekkürler!!!!!! Very Happy
Maggie Gladhell
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Maggie Gladhell

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 4:09 am

Eveett, ruhlar vede Nina'ya da ayrıyetten teşekkürler efenim. Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 501930
Nutella'lı kurabiye yapıcam. Ehehe. Cool

Not: Mutfağı dağıtmam merak etmeyin. Razz
Lara Croft
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lara Croft

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 5:03 am

birinciyiz evetttttt Yahoo uzun emeklerden sonra sonunda birinci olduk Very Happy Ninaya yardımı için teşekkürler
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 5:36 am

Eveet, Cho senden nutellalı püskevitleer, çikilatalar istereem. So Happy
Nina'ya, ruhlara, yazan herkese teşekkür ettiim. *-*
Annie Odair
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Annie Odair

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 5:55 am

ho ho 1. miyiz Yahoo kusra bakmayın ben fazla giremiyorum bu hafta tüm sınavlar bu hafta biraz çalışayım dimi Very Happy
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 6:13 am

Yeppa !!! Sonunda be birinci olduuk Very Happy cheers
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 6:35 am

Hepinize çoooooook teşekkür ederim kardeşleriiiiiiiiim. I love you
Ve galiba bir sözüm vardı, bütün avcılara temizlikte birinci olmamız durumunda 75 drahmi. Galiba batacağım ama değecek! Very Happy Kulübe sıralamasında üçüncü olduğumuz takdirde 75 daha vardı, kulübe puanlamasından sonra muhtemelen 150 drahmiyi cebe indireceksiniz kardeşlerim. Wink
Sizleri çok seviyorum ve her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorumm. Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 147797
http://www.platis.forummum.net
Lena H. Bryce
Lena H. Bryce

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 8:10 am

asıl sana teşekkürler sat,en iyi kulübe lideri....
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 11:46 am

Sanırım eskiler, onlara her birinci oluşlarında bir hediye vereceğimi biliyorlardı. Şimdi de, uzun zaman sonra aynı şeyi yapıyorum. Hediye vermediklerim üzerlerine alınabilirler. Eğer o kişiye hediye vermediysem, gerçekten kızgınım demektir. Şunu eklemeden de geçemeyeceğim. Size verdiğim hediyeler bir bakıma ganimet yerine geçer, yani onlara iyi bakın. Wink

Satellite Morgan
Sana bir çift küpe hediye ediyorum kızım. Avlanırken, çevredeki her adımı ve sesi duymanı sağlar, aynı zamanda zihninden o sesin şiddetini arttırıp, azaltabilirsin de. Bu sayede tehlike asla seni hazırlıksız yakalayamaz.

Alexis Kwon
Bir insan olabilirsin ama kamptaki çoğu yarı tanrıdan daha cesur ve güçlüsün. Kararlısın ve özelsin. Sana bileklik hediye ediyorum. Benim tarafımdan kutsanmış bu gümüş ışıltıyla parıldayan bilekliği seveceğine eminim. Kendini korkmuş ya da umutsuz hissettiğin anlarda, sana güç ve cesaret verecek.

Veronica Mars
Sana bir ara radyo vermiştim sanırım. O zaman... O radyoyu her yere taşıyamayacağını düşünerek, sana kendine canavarları çekmeyecek olan bir mp3 çalar hediye ediyorum. Şimdilik seni idare eder sanırım.

Pacely Wandrof
Ah intikam Tanrıçası'nın kızı. Önceden verdiğim hediyeyi hala kullanmamışsın. O zaman sana bir defter hediye ediyorum. Bu deftere en çok nefret ettiğin kişileri yaz. Onları incele ve bana ulaş. İnan bana, o defter sandığından daha çok işine yarayacak.

Lena Hunter
Erkeklerden nefret eden avcım. Hoşuna gider mi bilmiyorum ama sana olan hediyem, bir gün sadece ikimiz gidip erkeklere sataşabiliriz. Hatta onlara meyve fırlatabiliriz. Sana küçük çocuklar gibi eğlenmeyi öneriyorum Lena. İstediğin zaman yapabiliriz bunu.

Happy Erin Collin
Sana yeni bir yay-ok takımı hediye ediyorum Happy. Sıradan bir hediye gibi görünebilir ama bu takım, kaybolduğunda sana yol gösterecek ve ihtiyacın olduğunda benim bunu görmemi sağlayacak. Bence bunun değerini bil.

Annie Odair
Yeni avcılarımdan olduğun için, tam olarak ne isteyeceğini bilemediğim bir gerçek. Ama kızım, seni kesinlikle unutmadım. Bir gün için Olimpos'a davet ediyorum seni. Tanrıların şehrinde 24 saat geçireceksin. Kabul edersen eğer.

Adela Calanthe Lynn
Çekik avcım. Hançer hediye ediyorum. Tehlikede olduğunda, onu düşmanına fırlat. İçindeki zehir anında kişiyi öldürür. Hem insanları, hem mitolojik canlıları. Merak etme, hedefini şaşırmaz.

Andrea Crepsley
Sana da... İstediğin zaman kamptan ayrılma ve istediğin yere gezip dolaşma hakkını veriyorum. 24 saat boyunca serbest olacaksın.

Atalante
Kolye veriyorum. Kolye aynı zamanda, düşündüğün anda istediğin silahın belirmesini sağlıyor.

Chione Tale Gladhell
Sana bir kova dolusu nutella... Demek isterdim ama ne yazık ki diyemiyorum. Razz Bunu da telafi etmek amacı ile ay arabası ile dolaşma hakkı veriyorum. Eğer Apollon kabul ederse, onun ferrarisi ile de gezebilirsin.

Elizabeth A. May
Sana bir pelerin hediye ediyorum. Sadece dolunay olduğu zamanlarda, istediğin zaman geceye karışmanı, avladığın ya da savaştığın kişinin seni görmemesini sağlar.

Valerie Lauren Williams
Sana da Olimpos'ta bir gün geçirme hakkı veriyorum.

Lucas Matthew Price
Sana da ay arabam ile gezme hakkı veriyorum Lucas. Zaten Olimpos'ta kaldığın sürece birçok hediye aldığın için, daha fazlasına gerek kalmadığını düşünüyorum.

Sizleri yeniden tebrik ederim avcılar!
Lara Croft
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lara Croft

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 11:16 pm

Teşekkürler Artemis
Nina Sayers
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nina Sayers

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 11:25 pm

tebrikler avcılar Very Happy
Artemis sizinle gurur duyuyor. Very Happy
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 11:57 pm

Leydiim, çok teşekkür ederim, hediyeme gerçekten de bayıldım. İltifatlarınız için de teşekkür ederim bu arada.*-*
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 12:45 am

Bir şey değil kızlar. Ama şunu unutmayın ben verdiğimi geri almasını da bilirim. Bu yüzden Alexis, o partner bölümüne yazdığını hemen değiştiriyorsun. Wink
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 2:06 am

Leydim kulübede adaletsizlik olduğu sürece partner bölümünü değiştirmeyi düşünmüyorum, kusura bakmayın. Hem ben partner bulmuş değilim ki yani. Rolling Eyes
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 2:25 am

Adaletsizlik mi? Peki o zaman Alexis. Nasıl istiyorsan öyle düşünebilirsin. Ama gözümdeki değerin düştü bunu bil. Sana kaç kere açıklama yapmama rağmen hala bunu düşündüğün için.
Lena H. Bryce
Lena H. Bryce

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 3:18 am

çok teşekkürler tanrıçam Very Happy
çok eğleneciğiz Cool
Lara Croft
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lara Croft

MesajKonu: Geri: Kardeşlerim Buraya!!   Kardeşlerim Buraya!! - Sayfa 17 Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 5:04 am

Lenny yeni ok-yay takımım da var gel göreve çıkalım kaybolursak yön de buluruz Very Happy

Kardeşlerim Buraya!!
17 sayfadaki 25 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Sonraki
 Similar topics
-
»  Tüm Kardeşlerim Buraya :)
» Sevgili kardeşlerim, buraya!
» Kardeşlerim.
» Kardeşlerim!
» Kardeşler buraya!