Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Charles Beckendorf

2 posters
YazarMesaj
Theseus Castor
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu

Charles Beckendorf Empty
MesajKonu: Charles Beckendorf   Charles Beckendorf Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 12:20 am

6 senedir melez kampındayım ve buraya nasıl geldiğimi anlatmak istiyorum:

Sadece melez tepesinden aşağıya yuvarlandığımı hatırlıyorum ve çncesi hiç şeyi hatırlamıyorum.Uyandığımda tepemde dönen bir pervane etraftaki yataklarda birkaç yaralı başımda 1 erkek 1 kız melez birde Sentor vardı.Bana hoş geldin dedi adımı falan sordu ondan sonra ona annemi babamı okulumu yaşadıklarımı anlatmamı istedi ama cevap vermedim.Çünkü hatırlamıyordum.''Gerçekten hiç bir şey hatırlamıyorum.En son tepeden aşağıya yuvarlandığımı hatırlıyorum''dedim.Sentor yani adı da Kheiron ''Sen aşağıya düştüğünde peşinde bir mantikor melez tepesinin sınırından geçmeye çalışıyordu.Sanırım Seni o takip etmiş''dedi.Kheiron'a ''Burası neresi neden buradayım '' diye sordum.''Burası melez kampı.Buraya girebildiğine göre sende bir melezsin.Annem yada baban bir tanrı olmalı''dedi.Bu duyduğuma çok şaşırmıştım.Hayatta aklıma böyle birşey gelmezdi.Sonra Kheiron ''Sen geldiğinden beri burası sürekli canavar saldırısına uğradı''dedi.''Geldiğimden beri mi?Ne zamandır buradayım?''dedim.''1 haftadır uyuyorsun'' dedi Kheiron.''Ne 1 haftamı?''.''Evet. Şimdi Hermes kulübesine git ve dinlen.Annesi Ve babası belli olmayanlar annesi veya babası belli olana kadar orada misafir olur'' dedi.Ve başımda duran 2 melez yani Skyler ve Lilly Kolumdan tutarak kalkamama yardım ama kendimi çok yorgun hissediyordum onlar kaldırmasa hayatta kalkamazdım herhalde.Kolumdan destekleyip beni Hermes kulübesine kadar götürdüler.Onlara teşekkür ettim.Lilly Athena , Skyler Apollon kulübesindendi.

Ertesi gün bayrak yarışı vardı.İlk defa katılcaktım.Bizim takım Hermes,Apollon,Demeter,Ares kulübeleriyle anlaşmıştı.Geri kalanlarda Mavi takımdaydı.Bayrak yarışı başladık ve bana bayrak koruma görevi verildi.Elimde sadece bronz bir kılıç vardı.Mavi takımdan doğrudan ormanın içinden çıkarak bana saldırdı.Daha önce hiç kılıç eğitimi almamıştım ama kılıcı harika kullanılıyordum.Çocuk bana kılıcını savurdu eğildim ve kılıcının kabzasına vurarak kılıcını yere devirdim.Çocuk kılıcını almaya çalışıyordu ve almaya çalışırkende kalkanıyla klııç darbelerimi engelliyordu.En sonunda kılıcımla sağ bir darbe indirdim soldan indirdim sağdan bir darbe daha indirdim hızla bir sağ bir sol vururken çocuk yere ve kaçmaya başladı.Ama arkama döndüğümde bayrak yerinde yoktu.Ve Kheiron ''Mavi takım kazandı!'' diye bağırdı.Ares kulübesinden biri yanıma geldi ve ''Hem canavarları kampımıza getiriyorsun bir de bayrağı bile koruyamıyorsun!''dedi.Bana kılıcını savurdu .Baya sinirli gibi duruyordu.Acaba çok fazlamı Canavar saldırısı almıştı.Ama Lilly gelip kulağıma ''Canarvarlarla savaşırken ikizi öldü'' dedi.Ve neden sinirli olduğunu anladım.Benim yüzümden kardeşi ölmüştü.Tam bana kılıcını savuracakken Kafamın üstünde yeşil holografik bir şekil belirdi bu BALYOZ yani Hephaistos'un simgelerinden biriydi.Kheiron bana dönerek ''Belli oldu'' dedi.Ve zihnimde bir ses duydum Sana bir hediyem var dedi o ses.Hephaistos kulübesine yerleştim ve kardeşlerimle tanıştım.Kafamı yastığa koydum.Uyumaya çalışırken elim yastığın altına kaydı ve kalem gibi bir şey elime takıldı.Bu ne diye çektim yastığın altından.Herkes uyuyordu.Ayağa kalktım ve kalem boyutundaki bronzun altındaki düğmeye bastım ve Bir Bronz balyoza dönüştü.Baltoz kabzası hariç çok sıcaktı.Sanki Yanıyormuş gibiydi.Arkadan bir ses duydum bu kardeşlerimden biri olan Kevin'ın sesiydi: ''O babandan bir hediye''
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Charles Beckendorf Empty
MesajKonu: Geri: Charles Beckendorf   Charles Beckendorf Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 5:08 am

Rp puanı: 70.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Charles Beckendorf
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Charles Franklin
» Charles Hilfiger-Görevler.
» Charles Richard King