Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elena Chantelle Mellark

+8
Georgina Orwell
Luna Harrods
Terra M. Winchester
Hope Temple
Pearl Chérie Dior
Thalia A. Carter
Alexia Sophie Russell
Elena Chantelle Mellark
12 posters
YazarMesaj
Elena Chantelle Mellark
Hestia Rahibesi
Hestia Rahibesi
Elena Chantelle Mellark

Elena Chantelle Mellark Empty
MesajKonu: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 3:08 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

DOĞUM TARİHİ
12 Aralık

DOĞDUĞU VE BÜYÜDÜĞÜ ŞEHİR
Londra’da doğmasına rağmen, babasıyla birlikte birçok şehir, ülke gezmiştir. Sonunda Elena’nın pek hoşuna gitmese de New York’a taşınmışlardır, orada kalmışlardır.

TARAF
Tanrılar

TANRI EBEVEYNİ
Athena kızıdır, aynı zamanda Hestia Rahibesi’dir. Hestia kulübesinde kalıyor.

ÖZEL GÜÇ
Henüz özel gücünü keşfetmemiştir.

BİLDİĞİ DİLLER
İngilizce, Fransızca, Antik Yunanca, İtalyanca

SİLAHI
Hestia'nın hediye ettiği yüzüğünü kullanır. Havaya attığında kılıca dönüşür, aynı zamanda yüzüğün -dönüştüğünde kılıcın- üzerindeki oymalar yakınlarda şeytani ruh sezdiğinde mavi ışıkla parlar. Bu nedenle adını μπλε μάτι, yani Mavi Göz koymuştur.

EVCİL HAYVANI
Köpeği Angus. Golden Retriever cinsidir ve 5 yaşındadır.

~Karakter özellikleri:
-Athena’nın kızına yakışır bir şekilde zekidir ve cesurdur Elena. Tehlikelerle yüzleşmekten hiç korkmaz, tam aksine onlarla başa çıkmaya çalışır. Ruhsal olarak güçlüdür. Kolay kolay yıkılmaz ve gardı yüksektir, sabırlıdır. Fiziksel anlamda da güçlüdür, kılıç kullanmakta ve canavarlarla dövüşmekte gayet başarıldır.Kendine bir hedef belirlediğinde o hedefe ulaşmaya çalışır, başladığı bir işi bitirmek için sonuna kadar uğraşır; hiçbir işini yarım bırakmaz. Aynı zamanda çok azimlidir; hırslı değildir. Elena aynı zamanda maceracı ve eğlencelidir. Yeni yerler görmeyi ve değişik deneyimler edinmeyi çok sever ve ne kadar çok şey yaparsa o kadar mutlu olacağına inanır. Her anını dolu dolu yaşar ve iyi yönde değerlendirmeye çalışır. Arkadaşlarına ve ailesine –babasına- çok önem verir, onlara çok sadıktır ve onlar için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Her zaman gülümser, insanlara pozitif yaklaşmanın onları çok etkilediğini bilir.

~Fiziksel özellikleri:
-Deniz mavisi gözleri ve kestane kahverengisi saçları vardır. Gözleri gerektiğinden biraz daha büyüktür fakat bu ona yakışır, ona zihni açık ve şirin bir hava verir, Uzun kirpikleri vardır. Dalgalı saçları omuzlarına kadar iner ve kâkülü vardır. Pek boyunu ölçmese de 1.75 civarı olduğunu düşünür. Kilosuyla hiçbir sorunu yoktur. Elena'nın yere sımsıkı basan ayakları ve dimdik duran omuzları onun cesur ve kendinden emin olduğunun en belirgin göstergelerindendir.

~Sevdikleri:
-Kılıç kullanmak onun için tutku gibidir ve bu konuda gerçekten yeteneği vardır. Aynı zamanda ok kullanmayı da çok sever.
-Düello yapmaya bayılır; ister oyun olsun, ister gerçek.
-Film izlemeye bayılır. Film izlerken patlamış mısır atıştırmayı da çok sever.
-Tiyatro ve müzik vazgeçilmezleri arasındadır. Sesi olağanüstü denecek kadar güzel değildir, fakat insanların hoşuna giden bir tınısı vardır. Ayrıca gitar ve piyano çalar. İlk başlarda bu tutkusundan dolayı melezler onun Apollon’un kızı sanmışlardır. Fakat bu sanat sevdası insan olan babasından geliyor. En sevdiği müzik grubu The Beatles’tir.
-Resim çizmeyi de tiyatro ve müzik kadar olmasa da sever. Küçüklüğünden beri resim çizen Elena’nın odası büyük küçük, renkli renksiz bir sürü resimle doludur.
-Modayı takip etmese de giyimine önem verir, özellikle kolyeler ve fularları çok sever.
-Tatlıya bayılır. Kızarmış dondurmaya ve sufleye asla hayır diyemez.

~Sevmedikleri:
-Canavarlar.
-Dönen şeylerin içinde bulunmayı hiç sevmez, bayılacak gibi olur ve midesi bulanır.
-İnsanların ukalalık taslamalarından nefret eder. Ayrıca kendini beğenmiş insanları da sevmez. Herkes kendisiyle övünebilir, hatta bu güzel bir şeydir ve insanın kendisine güvendiğini gösterir; ama sürekli diğer insanlardan üstün olduğunu söyleyen –ki olmayan- insanları kaldıramaz.
-Bamyadan nefret eder. O nasıl bir yemektir ya!
-Korku filmleri. Korktuğundan değil; tam aksine bu filmlerde çok güler, bu nedenle sevmiyor. Korku filminin korkutması gerekir, değil mi ama? Gerilim filmleri bu kategoriye girmez; bu filmlere bayılır, çünkü mantıklı kurguları vardır.
-“Seni çok seviyorum,” ya da “aşkım, bir tanem, canım,” gibi kelimeleri çok kullanmayı ve bu kelimelerin çok kullanılmasını sevmez. Bu kadar kullanıldıklarında değerlerini kaybedip basitleştiklerini düşünür.

~Fobileri:
-Ateşten ve yüksekten korkar; fakat yükseklik korkusunu yavaş yavaş yenmektedir.

~Geçmişi:
Liverpool’da doğmasına rağmen Londra’da büyüyen Elena, küçükken birçok ülke gezmiştir. Babası Elena’nın sık sık okuldan atılmasını ülke değiştirme bahanesi olarak görmüştü hep. Küçükken İngiltere’nin diğer şehirlerinde, İrlanda, Fransa, İtalya, Kanada ve sonunda Amerika’da yaşamıştır. Amerika’ya 11 yaşındayken taşındılar ve ondan sonra hep Amerika’da kaldılar. En son 13 yaşında New York’a taşındılar ve bir yıl sonra Elena annesinin bir Yunan Tanrıçası olduğunu öğrendi. O günden sonra New York'ta kaldılar.

~Melez Kampı’ndan Önce:
-Kamptan önce Elena 7. okulundaydı ve pek bir arkadaşı olduğu söylenemezdi. Finnick adında çok yakın bir arkadaşı vardı. Üç-beş kişi dışında samimi diyebileceği pek kişi yoktu. Babasıyla çok iyi anlaşırdı, annesi hakkında da bildiği tek şey trafik kazasında öldüğüydü; fakat daha sonra kendisinin bir yarı-tanrı, annesinin de bir Tanrıça olduğunu öğrendi ve onun gibi melez olan arkadaşı Finnick'le -bunu da sonradan öğrenmişti- Melez Kampı'na geldi.

~Melez Kampı’ndan Sonra:
-Elena kampta Athena’nın kızı olduğunu öğrendikten bir ay sonra Hestia’nın Rahibeleri’ne katıldı. İlk zamanlar pek arkadaşı yoktu, yavaş yavaş kamptaki çocuklarla kaynaştı. Aynı zamanda kılıç kullanımında oldukça büyük bir başarı sergiledi, birçok meleze bu konuda kök söktürür!

En son Elena Chantelle Mellark tarafından Salı Ağus. 02, 2011 5:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Elena Chantelle Mellark
Hestia Rahibesi
Hestia Rahibesi
Elena Chantelle Mellark

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 3:08 am

Kafa İnsan
Pearl Chérie Dior
Ayrılmaz İkili
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Pearl, Melez Kampı'ndaki en çılgın insan; bir o kadar da asildir kendisi. Dans etmeyi de sever, bir akşam yemeği dans ederken çarpıştık, üstüme elimdeki bir tabak adak ikimizin üstüne düştü. Razz Tanışmamız biraz garip olsa da çok anlaştık sonraları, kafa insandır kendisi. Onunla takılmayı çok seviyorum!

Luna Stanislaus
Dostum
Luna Melez Kampı'na geldiğinde ve ebeveynini öğrendiğinde onu Poseidon kulübesine götürmüştüm ve kampı gezdirmiştim. Sonraları çok iyi anlaştık, iyi kız valla!

Alexis Sophie Russel
Yakın Arkadaşım
Hypnos kızı olduğundan biraz uykucudur, ama onun dışında son derece renkli bir kişiliği var, onu bu yüzden çok seviyorum ve çok iyi anlaşıyoruz. Büyü Teknikleri Eğitmeni olduğundan özel gücümü geliştirmemde çok yardım ediyor. Smile

Hope Temple
Yakın Arkadaşım
Kendine özgü bir tarzı var, bir kere annesinden gelen bir ukalalık ve kendini beğenmişliği yok, ki bu Afrodit kızlarında pek görülmeyen bir şey denebilir.

Thalia Adelynn Rose
Yakın Arkadaşım
Çok güzel ve şirin bir Afrodit kızı. Bana büyükonuş yeteneğiyle yardım ettiği zamanlar da olmuyor değil!

Christina Pamelia Tyler
Kardeşcağazım
Kardeşim, Athena kızı. Çok çılgın bir kişiliğe sahip, aynı zamanda eğlendirmesini de iyi biliyor.

Terra M. Winchester
Kardeşcağazım
Manevi kardeşim, Phobos kızı ve Hestia Rahibesidir kendisi. Biraz isyankardır, korkulan bir tiptir -babasından biraz da- ama biricik rahibelerden o da, seviyorum yani!

Georgina Orwell
Bir insan bu kadar kendini beğenmiş olabilirdi her halde! Nadir düşmanlarımdan... İnsanların acılarıyla besleniyor resmen, bir de herkesi ezmesi var ya, Deliye döndürüyor beni!

En son Elena Chantelle Mellark tarafından Salı Ağus. 02, 2011 6:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 27 kere değiştirildi
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 3:11 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Beni ekle Elena... Very Happy
Bir de Hestia rahibesi Marcela'yı da ekle, biraz sinir bozucudur ama Rahibeleri önemser ^^
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 5:27 am

ekle bir yere Razz

Spoiler:
Elena Chantelle Mellark
Hestia Rahibesi
Hestia Rahibesi
Elena Chantelle Mellark

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 6:44 am

Kurgularımız ne olsun??
Pearl Chérie Dior
Amphitrite'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Amphitrite'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Pearl Chérie Dior

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 6:57 am

Yavrum, seninle ayrılmaz kafa insan olmak istiyorum. <3
Hope Temple
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Hope Temple

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 7:03 am

Ho ile çok yakın arkadaş olabilirsiniz, özellikleriniz aynı. ^^
http://scythee.tumblr.com
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 8:03 am

Beni pek sevmiyor ol. Ukala olduğumu düşün falan.
Bu arada Georgina'yı da ekle.
Elena Chantelle Mellark
Hestia Rahibesi
Hestia Rahibesi
Elena Chantelle Mellark

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 8:42 am

Pörl, sen istersin de ben kabul etmez miyim Razz

Hope, yakın arkadaş olacağımızı düşünüyorum, hemen ekliyorum Smile

Seni de ekliyorum Nicole, gıcık şey..

Bu arada herkes bir kurgu bulursa sevinirim, benim hayal gücüm şu anda buna izin vermiyo da Laughing
Luna Harrods
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Luna Harrods

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2011 6:17 am

beni de ekleeee Very Happy
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2011 6:33 am

Düşman olalım. Kişiliğimi öğrenmek için lejantıma bakabilirsin. Zaten galiba beni pek sevmezsin.
Elena Chantelle Mellark
Hestia Rahibesi
Hestia Rahibesi
Elena Chantelle Mellark

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2011 8:53 am

Seni de ekledim Luna Smile

Seni de hemen ekliyorum Georgina, pis düşman Mad
C. Scarlett Stanislaus
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2011 9:04 am

güzel bir şeye eklee Razz

Elena Chantelle Mellark
Hestia Rahibesi
Hestia Rahibesi
Elena Chantelle Mellark

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2011 9:11 am

Lejantın yok sanırım? Karakterine bakıcaktım da ona göre bir şeyler yazıcaktım Very Happy
C. Scarlett Stanislaus
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2011 9:19 am

bu benim 2. karakterim zaten Very Happy ilki Thalia (=

buna güzel olduğu kadar zeki falan yazarsın Razz (güzel olduğunuz kadar küstahsınız da asdsasaas) Very Happy
Elena Chantelle Mellark
Hestia Rahibesi
Hestia Rahibesi
Elena Chantelle Mellark

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 9:01 am

Tamam, herkesi ekledim!
Christina, sen ünlünü değiştirmişsin bana icon gönderir misin eskisi duruyor hala Razz
Terra M. Winchester
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 8:14 am

Yerimi ve iconumu değiştirirsen çok mutlu olucam!

Clementine Althea Holland
Hestia Rahibesi
Hestia Rahibesi
Clementine Althea Holland

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 4:17 pm

Manevi kardeşiz ki bizz lol!
Elena Chantelle Mellark
Hestia Rahibesi
Hestia Rahibesi
Elena Chantelle Mellark

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 7:24 am

Ehehehe evet! <3 Bir manevi daha gelmişş! Very Happy

Bu arada görüyorum ki arkadaş olduğum çoğu kişi -herkes- büyüyenler grubunda ve benden 10 yaş büyük biri ne bileyim yakın arkadaş biraz garip kaçıyor, büyüklerden bir şeyler olabilir mesela "beni koruyan kollayan", "ablam-abim gibi sevdiğim", "saydığım" gibi şeyler Very Happy
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 8:27 am

Lethe Nehrine düştükten sonra umursamaz, istemeden etrafındaki insanları kıran, spor delisi, kıskanç, somurtkan, ara sıra gülümseyen biri oldu. Genede hafısazında ki bazı anılar sayesinde hala değer verdiği kişileri ayırıp, onlara iyi ve korumacı davranıyor. Tanımadığı kişilere karşı mesafeli ama tanıdığı kişilere karşı elinden geldiğince yakın davranıyor. Beyzbol nedeniyle çoğu zaman hırslı ve bencil olabiliyor. Tanrı ve Tanrıçalara karşı istem dışı öfke, nefret ve üstünlük hissediyor.

Buna göre eklersin Very Happy
Elena Chantelle Mellark
Hestia Rahibesi
Hestia Rahibesi
Elena Chantelle Mellark

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 5:21 am

Tabii, lejantına da baktım, gördüğüm kadarıyla seninle pek anlaşamayabiliriz. düşmanlara ekleyeyim mi? Very Happy
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 5:31 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Öncelikle, ünlünü gerçekten çok beğeniyorum. Dost olabiliriz bence, hemde yakınından. Razz Rp de yaparız umarım en yakın zamanda.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Elena Chantelle Mellark
Hestia Rahibesi
Hestia Rahibesi
Elena Chantelle Mellark

MesajKonu: Geri: Elena Chantelle Mellark   Elena Chantelle Mellark Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 5:48 am

Tabii! Çok isterim, şu anda lejantı ve ilişkileri düzenliyordum zaten, seni de eklerim Very Happy Tanışma kurgumuz nasıl olsun peki?

Elena Chantelle Mellark
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elena Chantelle Mellark*
» Elena Chantelle Mellark | Görevler
» Elena C. Mellark*
» Başlangıç | Elena C. Mellark
» Kamptaki İlk Gecem | Elena C. Mellark