Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rosamarie Sea

2 posters
YazarMesaj
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

Rosamarie Sea Empty
MesajKonu: Rosamarie Sea   Rosamarie Sea Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 3:37 am

36- Bir yetenekte kendini geliştirmek için ders alacaksın.
Mekan: Ok Atma Teknikleri Sınıfı.

Katılacaklar: Rose & Tanrı Apollon.

Arenada kılıç antrenmanı yapmaktan sıkılarak, kendime yeni bir uğraş bulmak istedim. Kampta dolaşırken, ok atma teknikleriyle ilgili ders veren sınıf dikkatimi çekti ve içeri girdim. Bir Poseidon kızı olarak, kılıç ve hançer kullanmakta çok iyiydim ama okçulukta asla parlak olamamıştım. Belki, biraz teknik öğrenmem işe yarayabilirdi.

"Merhaba! Okçuluk öğretmenine bakmıştım?!" demem üzerine, odada ok çantasını düzenleyen öğretmen yüzünü bana döndü ve şok oldum: öğretmenim Tanrı Apollon'dan başkası değildi! Geri dönüp gitmeyi de aklımdan geçirdim ama Tanrı benden hızlı davranarak konuşmaya başladı...
Apollon.

Apollon.

Rosamarie Sea Empty
MesajKonu: Geri: Rosamarie Sea   Rosamarie Sea Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 3:16 am

Ah bir Poseidon kızı.Merakının ok atma olması beni çok mutlu etmişti.
"Gel bakalım Rose, bir ara beni unuttunuz sandım.Hadi bakalım al bir ok ve yay çalışalım"dedim.Hırslıydı.Özgüveni onu yanıltmıyordu.
"Dik dur Poseidon kızı dik bir çınar kadar dik dur yada bir kılıç balığı gibi"dediklerimi uyguluyor ve hareketleri sorguluyordu.Ok atma konusunda iyiydi ama geliştirmeli ve dahada hırslanmalıydı.
"Şimdi ise yayı ger ama mesafeyi göze al hafif yada öldürücü sen seç o düşmanın mı dostun mu iyi seç kızım"dedim.Yayı gerip attı sert bir atıştı.Gittikçe yoruluyordu...

Rosamarie Sea
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» }{ Rosamarie Sea }{
» Rosamarie * Görevler
» Amphitrite'in İncileri Özel Görevi / Rosamarie-Cornelia-Tom