Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

}{ Rosamarie Sea }{

+18
Terra M. Winchester
April Diana Lancaster
Thalia A. Carter
Mitchie Carter
Claire Angel Deeply
Clara Thompson
Stella Fabiano
Cristina Black
Robert Harris
Hector Sentius
A. Anna Bianca Sentius
Dryope Glauce Charon
Cassandra Masen
Cornelia Fackrell
Lucianna Fackrell
Ange Morgan Lamartine
Satellite Morgan
Rose Denise Harris
22 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

}{ Rosamarie Sea }{ Empty
MesajKonu: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 1:59 am

Herkese merhaba! Sonunda kendime bir lejant hazırlayacak zamanı buldum Smile

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Adım: Rosamarie
Soyadım: Sea
Lakabım: Rose
Yaşım: 17
Bildiğim Diller: İngilizce, Fransızca ve İspanyolca
Tanrı Ebeveynim: Poseidon
Rütbeler: Kulübe lideri & Pegasus eğitmeni
Pegasusum: İsmi Daphne, her pegasusu çok severim ama tabii ki onun yeri çok çok özel Smile

Fiziksel Özellikler: Altın sarısı uzun saçlara sahibim, tenim buğday rengi. Kahverengi gözlerim var, boyum 1.80'e yakın.
Kişisel Özellikler: Kesinlikle çıt kırıldım biri değilim, dövüş sanatlarında iyiyim ve çok iyi hançer kullanırım, kılıç konusunda da kendimi geliştiriyorum. Hırslı bir yapım var, istediğimi elde edemediğim pek olmaz. Arkadaş canlısıyımdır ve dostlarıma çok önem veririm, ayrıca pegasusları ve diğer tüm deniz canlılarını da çok severim.

Melez olduğumu öğrenmeden önceki hayatım:
Annemle birlikte deniz kenarındaki iki katlı bir evde yaşıyorduk. Her zaman annemin deniz konusunda takıntılı olduğunu düşünürdüm, bir yere giderken deniz kıyısındaki yolu tercih ederdi, yakınlarımızda deniz yoksa huzursuz olurdu falan... Meğer nedeni benim denizden uzakta korunmasız olmammış. Samwise isimli bir arkadaşım vardı, okulda hep peşimde dolaşırdı ve sinir bozucu biri olmasına rağmen onu çok severdim, sonradan bir satir olduğunu öğrendim. Arada yaşadığım birkaç garip olay dışında normal bir hayatım vardı, tek sorunum kendimi disleksi hastası sanmamdı.

Melez olduğumu öğrendikten sonraki hayatım:

Artık hayatımı ortadan ikiye bölebiliyorum; K.Ö. ve K.S. yani, kamptan önce ve kamptan sonra. Melez olduğumu öğrendikten sonra çok şey değişti. Önce klasik bir reddetme dönemi yaşadım ama kampta tanıştığım -o zamanlar kuzenim olduğunu bilmediğim- arkadaşım Jenny sayesinde çabuk atlattım. Sonra bir de Robyn ile tanıştım tabii Smile Enerjimi harcamak için arenada fazla zaman geçirdim, dışarıda savunmasız olmamak için kendimi geliştirdim, pegasusların gerçekten de var olduğunu öğrendim... Bir de öldüğünü zannettiğim babamın aslında ölümsüz bir Yunan Tanrısı olduğunu!

Sevdiklerim:

*Su
*Pegasuslar
*Dostlarım, arkadaşlarım
*Hilesiz düellolar
*Melez Kampı!
*Mavi renk
*Çikolata
*Robyn I love you
*Kitaplar!

Sevmediklerim:

*Medusa
*Yeraltı
*Kavgacı insanlar
*Böcekler
*Kibirliler
*Satıcılar

İkonlarım: (Lucy, Sere, Sat ve Amanda'ya teşekkürler!)

En son Rosamarie Sea tarafından Ptsi Kas. 29, 2010 8:55 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 1:59 am

İlişkiler:

Jennifer Amy Parker

O benim kamptaki ilk arkadaşım! Biricik dostum ve kuzenim, birtanem yani!!! İkimiz de melez olduğumuzu yakın zamanlarda öğrendik ve karşılıklı desteklerimiz sayesinde o bunalımlı dönemi çabuk atlattık. Ah, birlikte Tartarus'a gittiğimiz zaman Jenn'in beni Kronos'un yanına göndermesinden kıl payı kurtulmuştum ama olsun, çooook seviyorum onu! Zeus'un kızı olmasına rağmen kibirin ne olduğunu bilmez hem Smile

Robert Harris

Robyn kampa geldiğim günden itibaren adeta benim dünyam oldu. Zıt kişilikler olmamıza rağmen çektik birbirimizi, bazen hala kendime 'O Ölüler Tanrısı'nın oğlu!' diyerek hayret ediyorum tabii Razz Ne fark eder ki? Çok çok çokkkk seviyorum onu ve sevgim hiç bitmeyecek I love you

Ne zaman güneş açsa o gücüme güç katar
Bir sözüyle bir nefesiyle canıma can katar
Ne zaman şimşek olsa ondan ödüm kopar
Bakışında nazarında o anda kanım donar

O benim dünyam
Onunla nefes alan ve onunla yok olan
Öylesine güçlü öylesine güzel
Öylesine benim olan...

Lucianna Fackrell

Lucyyy!! Çılgın kız, içi içine sığmayan psikopat ve tatlı, biricik arkadaşım. Ondaki sınır tanımaz hayal gücü başka kimsede yok! Ahh, dört kahraman görevimiz geldi yine aklıma. Kalipso falan, ne eğlenmiştik! Bir de arada Olimpos'u kurtarmıştık Razz

Stella Fabiano

Canım arkadaşım, deli dolu Hades kızı Smile Tabii Robyn ile sürekli birbirlerini yiyip durdukları için, genelde arada kalan kişi oluyorum ama olsun. Stell ve Lucy, ayrılmaz ikililer. Nereden tanıştım ben onlarla yahu?! Very Happy

Cornelia Scarlett

Biricik kardeşim Smile O gelmeden önce kulübede yalnızlıktan kafayı yiyecektim! Ama yemedim Razz (!) Çok seviyorum onu ve tanrılar ve genleri olmaması umurumda değil, öz kardeşim o benim!

Serena Melanie Holls

Sere'm, biricik dostum I love you Aynı zamanda Hoover Barajı yakınlarındaki üniversitede, aynı bölümde okuduğum kişi Smile Zeka kısmı hariç onu kendime de benzetiyorum, tanıdığım en mükemmel insanlardan biri kesinlikle Smile

Annalynne Johnsson

Anna, güzel ve tatlı Afrodit kızı Smile Aynı zamanda -bunu söylemesem olmaz!- erkek arkadaşımın kardeşinin kız arkadaşı Razz Ve inanın bana, görüp görebileceğiniz en iyi savaşçı Afrodit çocuğu. Çok seviliyor Smile

Hector Sentius

Hec de kamptaki ilk arkadaşlarımdan biri Smile Onunla birçok macera yaşadık, Nereus'un limanında suya düşüp hepimizi gülme krizine soktuğu anı da hiç unutmayacağım!

Ange Spike Russo

Ange tanıdığım ilk Apollon kızı Smile Dostluğuna güvenebileceğim nadir kişilerden biri! Birlikte o zamanlar kayıp olan Stell ve Lucy'yi aramaya çıkmıştık, Siren Körfezi'ndeki halimiz hala dün gibi aklımda!

Aleda Beth Hwang

Hermes kızı Aleda. Kampa gelir gelmez tanışmıştım onunla ve aramızda sağlam bir arkadaşlık başlamıştı Smile Daha da sağlamlaşmasını istiyorummm!

Satellite Morgan

Lider avcı Sat, çok sevdiğim bir arkadaşım Smile Onun nasıl bir durumda olursa olsun hep azimli olduğunu biliyorum ve onu çok seviyorum!

Hermia Cocteau

Savaşçı kız Mia! Kurgu gereği düellolar falan bayılmıyoruz birbirimize ama rp-out onu çok seviyorum. Ve tuvalete kafa sokma işi de çok hoşuma gidiyor, dost canlısı imajımı bozmak istemediğim için katılamıyorum ona Razz

Jessica Adams

Güzel Persephone kızı ve kulübe lideri Jess ile ileride çok iyi arkadaş olacağımıza eminim! Smile

Dryope Glauce Charon

Diğer Persephone kızı Glau da yakın dostlarımdan biri olacak gibi Smile Onun sert karakterinin altında çok neşeli ve hayat enerjisiyle dolu bir kız olduğunu biliyorum!

Amanda Sylise

Güzel bir Ares kızı, kardeşim Lia'nın kamptaki en yakın arkadaşı ve pegasuslara ilgi duyuyor. Aynı zamanda Robyn ile ben onun en favori çftiymişiz. Tabii ki onu çok seviyorum! Aslında başlarda süslenme meraklısı biri olduğunu düşünmüştüm ama sonradan içindeki savaşçı kişiliği gördüm! Razz

Cristina Black

Crist, tatlı Apollon kızı! Onu çok seviyorum, birlikte yaşadığımız canavarlar denizi macerası da hala aklımda!!!

Maya Marie Collins

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Maya güzel bir Demeter kızı. Smile Onunla henüz rp yapamadık ama en kısa zamanda yapmak istiyorum. Tanıdığım kadarıyla deli dolu biri, ona Meraklı Mayahat lakabını takmışlar. Razz

Claire Angel Deeply

Claire çok güzel ve tatlı bir Afrodit kızı. Henüz birlikte tehlikeli bir maceraya atılma fırsatımız olmadı ama en kısa zamanda bunu yapacağımızdan eminim.

Eklenmek için;
İki adet ikonla birlikte hakkımdaki düşünceleriniz ve kurgumuzun nasıl olmasını istediğiniz Smile

En son Rose Denise Sea tarafından Paz Nis. 03, 2011 7:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 12 kere değiştirildi
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 4:00 am

İlk ben yazacağım Very Happy
Lejantın harika olmuş,kurgumuz için de teşekkür ederim Rose Wink
http://www.platis.forummum.net
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 4:05 am

Çok teşekkürler Sat Smile Ne demek Smile Bu arada ben de sana önceden hazırladığın simli imzalar için tekrar teşekkür ederim, bak lejantıma onları koydum hep Smile
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 4:16 am

Gördüm,şimdi de ben teşekkür ederim Smile
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 4:17 am

Hayııır en son ben teşekkür edeceğim Razz Robyn'in ikonları için Wink
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 4:19 am

Beğendiğin için teşekkür ederim Very Happy
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 4:23 am

Off Very Happy Bu kadar kibar olduğun için teşekkür ederim Razz
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 4:32 am

Tamam,bir şey kalmadı Very Happy
Önemli değil Razz
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 4:36 am

Rose lejantın süper olmuş Very Happy

bu arada Teşekkürler... Smile
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 4:47 am

Konuyu kapattığın için teşekkürler Sat Very Happy

Sağ ol Ange, beğenmene sevindim Smile
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 4:52 am

senin olacak ve beğenilmeyecek.. Very Happy

En son Ange Spike Russo tarafından Cuma Ekim 29, 2010 12:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 7:11 am

Lejantın süper olmuş Rose, beni de eklediğin için teşekkür ederim Smile Seni çok seviyoruuuuum <3
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 8:38 am

Rose lejantın ve kurgumuz çok güzel olmuş, ayrıca beni eklediğin için de sağol kardeşim (:
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 6:40 pm

Rose beni de eklersen sevinirim kurguyu zaten bnm lejantta söylemiştin Very Happy

http://camelot.hareketforum.org/
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 12:27 am

# [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

# Eğer bilgiye ihtiyacın olursa...
Spoiler:
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 1:12 am

Roseeee!!!!Lejant süper,sen süper ve dostluğumuzda süper Smile Seni çoookk seviyorum Smile
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 2:25 am

Rose lejantın çok güzel Kimseye yazmadım ama sana yazacağım....
Bende Sizin Nereus Limanında Bana kahkahalar atarak gülmenizi unutmayacağım...
Bir de Rob'u suya itmeni Very Happy
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 2:26 am

Hec Nereus Limanı'nda suya mı düştü??? Shocked
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 2:28 am

Kaçak melezler Görevine Bak Aşkım Görürsün Very Happy
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 2:28 am

Tamam aşkım Very Happy
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 2:31 am

Grup İki
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 2:32 am

Very Happy Aşkım kötü düşmüşsün Very Happy (Özür dilerim kendimi tutamıyorum :S)
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 2:34 am

Sorun değil aynısını onlarda yapmıştı Smile
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 11:11 am

*Teşekkürler Ange'imm Smile
*Ben de seni çooo...k seviyorum Lucy!
*Seni eklemeyeceğim de kimi ekleyeceğim biricik kardeşim, Liaaaa'mmm <3
*Tamam Jess, ekliyorum birazdan Smile
*Lejantıma yazdığın için teşekkürler Dryope, seni de ekliyorum.
*Annaa! Ne demek, yerim seni ben.
*Teşekkürler Hec, bir ara da ikon yollarsan süper olacak Very Happy

Ehh, geç oldu ama geldim sonunda Razz

Başka kimler yazıyor? Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 3:40 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]#[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kardeşin kamptaki en yakın olduğum kişi. Haliyle kardeşi olduğun için senide çok seviyorum. Pegasuslar için bir ara senden ders almayı düşünüyorum. Birde Robyn ve sen favori çiftimsiniz Smile
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 9:13 am

Neeee???? " Birde Robyn ve sen favori çiftimsiniz" Sad
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 12:11 am

Ben de seni çok seveceğim anlaşılan Amanda, ekliyorum hemen ilişkilerime :*
Bu arada kendi adıma da Robyn adına da teşekkür ederim. Smile

Anna'm kıskanma, Hec ve sen de benim favori çiftimsiniz Razz
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 1:12 am

Canım Rose'um beniiimm!!! Very Happy
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

MesajKonu: Geri: }{ Rosamarie Sea }{   }{ Rosamarie Sea }{ Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 11:21 am

Ben hala biricik sevgilimin lejantına yazmamışım!
Seni çok seviyorum. I love you
Bana icon hazırlattığın ve hakkımda yazdığın şeyler -ve şarkı- için de teşekkürler.
Bu arada aklımda yeni, güzel bir kurgu var, pm atacağım sana.

Amanda, sağ ol. Anna ve Hec, Rose ve benden sonra en iyi çift sizsiniz bence de. Razz Razz

}{ Rosamarie Sea }{
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Rosamarie Sea
» Rosamarie * Görevler
» Amphitrite'in İncileri Özel Görevi / Rosamarie-Cornelia-Tom