Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevimli Canavarlar ve Ben

YazarMesaj
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

Sevimli Canavarlar ve Ben Empty
MesajKonu: Sevimli Canavarlar ve Ben   Sevimli Canavarlar ve Ben Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 7:16 am

1 saat öncesine kadar herşey mükemmeldi. Yani peşimde canavarlarla, arkama bakmadan kaçmayana dek. Kampta sıkıldığım için New York'ta gezmeye karar verdim. Parkta oturmuş müzik çalarımı dinliyor, kampta yaşadıklarımı düşünüyordum. Birden cebimde birşeylerin oynaşmasıyla yerimden fırladım. Ceplerimi karıştırdıktan sonra içinden çıkanlara baktım. Çiğnenmiş sakız, kalem, kolye, birkaç drahmi, çalan bir cep telofonu, Rain'in bana ödünç verdiği adres defteri. Geriye dönersek, çalan bir cep telefonu! Telefonu açtığımda karşıdan "Seth?"diyen annemin sesi geldi. Hiç birşey demeden telofonu yüzüne kapattım. Kırmızı tuşa basılı tutarak telefonumu kapadım. Lanet olası şey ne zaman açılmıştı ki?! Etrafa bakınarak kamp yolunu tuttum. Umarım başıma birşey gelmezdi.
Tam bir taksi çevirecekken birşeyin üstüme atlamasıyla yeri öptüm. Hızlıca sağa doğru kayıp üstüme atlayan canavarı gördüm. Tek gözlü bir kikloptu -Yok çift gözlü olacaktı Very Happy-. Sersemlemiş halde ayağa kalkıp kiklopun kükreyişini izledim. Nerdeyse 5 metre vardı. Kükreyerek elindeki kılıcı bana salladı. Lanet olası! Birde kılıcımı vardı? Ölümümün bir kiklopun ellerinde olacağını hiç düşünmemiştim. Daha çok Medusa, Kronos yada kızdırdığım tanırlar olabilir diye düşünmüştüm. O an fazla havalarda uçtuğumu anladım. Kiklop kılcını bana doğru savurduğunda yere atladım. Ayağa kalkıp "Şovalyeler!"diye bağırdım. Kalkanımın açılmasını beklerken kaçmaya başladım. Kiklopta beni kovalıyordu. Ölümlüler bazen beni çıldırtıyor! Kaçarken yola atladığım için az daha araba çarpıyordu, üstüne üstlük sürücü arkamdan küfür ederek bağırıyordu. Ara sokaklardan birine sapıp arkama döndüğümde peşimde, sevimli bir kiklopun yanında, birde sevimli mi sevimli bir furia olduğunu gördüm. Hızlı bir refleksle tellerden atlayıp başka bir sokağa girdim. Arkamda hafif bir esinti hissedip kalkanımı kendime siper ettim. Tam zamanında kiklopun darbesini durdurmuştum. Ama Fruia benden önce davrandı ve ben daha neler olduğunu anlamadan beni ısırdı. Sonra gözlerime karanlık bir perde indi.

Sevimli Canavarlar ve Ben
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Canavarlar
» Canavarlar - 2
» Canavarlar
» Canavarlar!!
» Kaçan Canavarlar~56~1