Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gücüm

YazarMesaj
Ted Deeply
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Ted Deeply

Gücüm Empty
MesajKonu: Gücüm   Gücüm Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 7:47 am

Kampta nöbet sırası bendeydi.O yüzden thalia'nın ağacının oraya gittim.Orada beklemeye başladım.Ve sonra beklemeye başladım.Ama kötü bir durum vardı.Gözlüğümü taktım ve ileri bakmaya başladım.Kötü bir durum vardı.732 metre ileride canavarlar vardı.Durumu en yakın canavara ayarlayınca oradakiler gözükmüştü.Hemen ilerlemeye başladılar.Bir çoğu çok hızlıydı hemen yetişmişlerdi.3 tane furia 2 tane yavru kiklop vardı.Birde 10-15 tane kadar cehennem tazısı.Birden tam sınıra girip.Hırlamaya başladılar.İyiki içeri giremiyorlardı.O yüzden dokunmamaya karar verdim.Sanki içeri girseler parçalicak gibilerdiler.Ben genede kılıç ve kalkanımı hazırladım.Zehirli oklarım zaten hazırdı.Ve birden nasıl yaptılarsa içeri girmeyi becerdiler.Önce silahla saldırmaya başladım ama işe yaramıyorlardı.Bu kötü olmuştu.Sonra okları atmaya başladım.Önce furiaları indirdim oklarla bir tanesi için 6 tane ok harcadım.ve bunların gerisi geliyordu arkadan.En kötüsü oldu 2 tane daha kiklop geldi bunları nasıl öldürücektim peki ben.Cehennem tazılarına başladım bu sefer.Bunlar çok kolay ölüyordu.Öldürmeye devam ediyordum.Ama hala gerisi geliyordu arkadan.Daha başka bir sorun vardı.Nereden geldiklerini göremiyordum gözlükle taradım.Ama verdiği sonuç hiç bir yerden gelmiyorlardı oldu.Bunu nasıl başarıcaktım bilmiyordum.Ama artık daha az geliyordu cehennem tazıları hala geliyordu.Onlardan başka gelen başka tür yoktu artık.Bunlar bitmiş sayılırlardı.Şimdi furia'lara başlamıştım 6'şar tane ok atıp duruyordum her seferinde.Artık geriye bir tek kiklop kalmıştı.Bunları beceremiyordum.Hiç bir işe yaramıyordu.Bunların ölüceği yoktu bir yetişkin kiklop olsam bunları anında yok ederdim.Diye düşünürken birden bir şey oldu.Kendimde bir değişim hissettim.Büyüyordum yada onlar küçülüyordu.Sonra konuşmayı denedim ama onun yerine birden kükredim.bu neydi böyle elime bakınca bir insan eli olmadığını fark ettim bu bir kiklop eliydi.Korkudan geri kaçtılar ve gittiler.Sonra eski halime geldim birden.Sonra annemi gördüm "Orada gerçek bir kiklop değildin sadece sis yüzünden öyle oldu evlat ve bu senin gücün." dedi."Harika peki orada onlara vursam ne olurdu. "İşe yaramazdı bu sadece sis.Onlara vurmamışsın gibi gözükür." dedi."Peki bu gücü nasıl kontrol edicem." "Onu bir görevle öğreniceksin.Lotus kumarhanesinde başka bir insan kılığına bürünüp lotus çiçeğini yiyormuş gibi yapıcaksın ama sis'den öyle gözükücek.Görevin bu kağıtta açıklaması var." dedi.Ve gitti.

Gücüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yaramazlık Yaparken Özel Gücüm
» Bir Özel Gücüm Olduğunu Fark Ediyorum