Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Minik Bir Alış-veriş

YazarMesaj
Steve J. Christensén
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Steve J. Christensén

Minik Bir Alış-veriş Empty
MesajKonu: Minik Bir Alış-veriş   Minik Bir Alış-veriş Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 8:09 am

Dioynsos kulübesi bu gece boştu. Eryx ile güzel bir gece geçirmeyi planlıyorduk. Arka arkaya film izleyip playstation3 de deliler gibi eğlenecektik. Ee bu eğlence de yanında cips-kola olmadığı zaman bir şeye benzemezdi. Ben ısmarlıyordum. Markete doğru yürümeye başladım. İlk kez giricektim içeri. İçerisi oldukça güzel dizayn edilmişti. Hele kapıyı açar açmaz o sıcak çikolata kokusu insanı adeta büyülüyordu. İçerde dolaşmaya başladım. Sihirli eşyaların yanında New York'ta herhangi bir markete girdiğinizde bulabileceğiniz şeyler de vardı. Eryx de ben de tam bir İce Tea hastasıydık. 4 tane 2.5 litre Ice Tea'yi bir poşete koydum. Ardından cipsleri seçmeye başladım. Her türlüsünü almıştım neredeyse. Bunların yanına çikolatalar şekerler elime geçen her şeyi poşete atmıştım. Bu gece harcamaktan kaçınmayacaktık. Her şeyi ödedikten sonra Sihirli bir kasaya 100 drahmi bıraktım. Ardından kulübenin yolunu tuttum. Müthiş bir gece bizi bekliyordu

Minik Bir Alış-veriş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Minik Minik Cücecikler.
» Alis'in odası (Görev RP'si)
» minik bir istek
» Kızıma minik tüyolar ...
» Minik Naiad Arıyor