Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Her Şey Yenilmez Olmak İçin

2 posters
YazarMesaj
Jimmy Turner
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Jimmy Turner

Her Şey Yenilmez Olmak İçin Empty
MesajKonu: Her Şey Yenilmez Olmak İçin   Her Şey Yenilmez Olmak İçin Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 8:53 pm

Kulübede oturmuş yatağımda Yeraltı Dünyası Haritasına bakıyordum.Styks Nehrini işaretleyip çantama koyduktan sonra portatif zırh yüzüğümü ve yiyecek bir şeyler koydum.Günler süren planlamalar sonunda yenilmez olmaya hazırdım.Styks nehrine girmeyi planlıyordum.Kulübeden çıktım ve ahıra yürümeye başladım.O sırada yanıma Arthur geldi.
-''Jim,bakıyorum hazırlanmışsın.Nereye gidiyorsun ?''.
-''Sessiz ol Arthur,Styks nehrine gidiyorum''.
-''Styks Nehri mi,bu hiç iyi bir fikir değil ahbap.Oraya girersen çıkacağın kesin bir şey değil.Ayrıca Yeraltı Dünyasında!''
-''Hiç uğraşma Art,ben gideceğim.Kimse buna engel olamaz!''
-''O zaman bende geliyorum''.
-''Tamam gel,ama seni uyardım''.

Böylece ahırlara gittik ve pegasuslarımızı aldık.Bir kaç dakika sonra birlikte New York üstüne Los Angeles`e doğru uçuyorduk.Tehlikeye gideceği yeri fısıldadım ve uykuya daldım.

Bir süre sonra uyandım.Tehlike inişe geçmişti.Arthur ve pegasusu tam yanımızda uçuyordu.Arthur uyandığımı görünce konuşmaya başladı;
-Demek uyandın Jim,işte şurada NSÖ Plakçılık!

Pegasuslarımızı bıraktık ve uzaklaşmalarını söyledik.Pegasuslar uzaklaşırken NSÖ Plakçılığın kapısına bakıyordum.''Canlılar Giremez'',''Berduşlar Giremez'' gibi yazılar vardı.Hemen içeri girdik.Hazır cesaretim varken onu kaybedip geri dönmek istemiyordum.
Lobi gri eski mobilyalar ve soluk insanlar ile doluydu.Kenarda da bir masa vardı.Masada uzun,soluk tenli bir adam oturuyordu.Yavaşça masasına gittim.''Yeraltı Dünyasına Girmek İstiyorum''.Adam bana baktı ve gözlerini kıstı;''sanırım paran yoktur ha ?''.Hemen cebimden yirmi drahmi çıkarıp masaya koydum.Adamın gözleri parlıyordu.Şu asansöre gelin dedi elini yanında ki kapıya uzatarak.Kapı yavaşça açıldı,içerisi pusluydu ve berbat kokuyordu.Asansöre bindik,adamda asansöre bindi ve elini salladı.Asansörün kapısı bir anda kapandı ve aşağı inmeye başladık.
Arthur Cocteau
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Arthur Cocteau

MesajKonu: Geri: Her Şey Yenilmez Olmak İçin   Her Şey Yenilmez Olmak İçin Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 9:13 pm

Asansör inanılmaz sallanıyordu.Nasıl olmuştu da Jim`i takip etmiştim.Ama o benim arkadaşımdı ve onu yalnız bırakmam bir seçenek değildi.Asansör neyse ki az sonra durdu ve kapı açıldı.Önümüzde bir göl ve kıyıda bekleyen bir kayık vardı.Adam önden gitti ve kayığa bindi.Bizde kayığa atladık.Kayık hareket ettiğinde bacaklarım titriyordu.Bir Ares çocuğu olmama rağmen burayı görünce delice korkmuştum.Jim`e baktım.Hiç korkmuş görünmüyordu.Bir süre sonra puslar arasında kıyı göründü.Kayık kıyıya yaklaşınca adam konuştu;''benim işim bu kadar gerisi size kalmış''.Jimmy ve ben kayıktan indik ve yürümeye başladık.Jimmy çantasından bir harita çıkardı.''ilk gideceğimiz yer kolay ölüm,oradan kısaca Styks Nehrine gidilebilecek tenha bir kestirme patika var''.Böylece kolay ölüm denen Kerberusun beklediği ve önünde uzun bir sıra olan bir alana geldik.Kerberus çok büyük görünüyordu.Yanından fark edilmeden sessizce geçmeliydik.Arkasından patikaya doğru sessizce ilerlemeye başladık.Yerde bir dala bastım ve gözlerimi sımsıkı kapattım.Acaba Kerberus fark etmiş miydi.Maalesef kerberus bize döndü ve üstümüze atıldı.Jim önüme atladı ve Kerberus`un ayağına bir kaç büyük ateş topu gönderdi ve kaçmam için bağırdı.Kerberus sızlanırken hemen patikaya atladım.Jimmy de arkamdan koşuyordu.Patikada koşarken uzaktan Styks nehrini gördüm.Simsiyahtı ve parlıyordu.Jimmy gülümsedi ve ''başlayalım'' dedi.
Jimmy Turner
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Jimmy Turner

MesajKonu: Geri: Her Şey Yenilmez Olmak İçin   Her Şey Yenilmez Olmak İçin Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 9:31 pm

Sonunda beklediğim an gelmişti.Artık Styks nehrine girip yenilmez olabilirdim.Fakat ilk önce hazırlığımı tamamlamalıydım.Çantamdan uzun büyük bir zincir ve ucuna takılmış bir kazık çıkardım.Kazığı toprağa soktum.Arthur anlamamış bir ifadeyle bana baktı,''hazırlıklı olmak lazım'' dedim gülümseyerek.Kazığı iyice soktuğumdan emin olduktan sonra zinciri en ucundan tuttum ve gözlerimi kapadım.İçimden saymaya başladım; 1-2-3! Stkys Nehrine atladım ve kendimi buz gibi bir suyun içinde buldum.Gözlerimi açtım her yer simsiyahtı.Tamamım nehrin içindeydi.Bir anda kendimi çok güçlü hissetmeye başladım.Sanki yeniden doğmuş gibiydim.Kilometrelerce koşup bir orduyla savaşabilecek derece iyi hissediyordum kendimi.Zincir ile yukarı tırmanmaya başladım,görev tamamlanmıştı.Yukarı çıktığımda Arthur şok olmuş bir şekilde bana bakıyordu,''se...sen ba...baş...başardın mı ?'' diye sordu.''Evet,kendimi inanılmaz iyi hissediyorum''.''Tamam'' dedi Arthur artık gitmek istiyordu.Tam yürümeye başlayacaktım ki etrafımı bir siyahlık sardı.Siyahlık dindiğinde kendimi simsiyah bir taht odasında buldum.Karşımda Hades vardı;''Yine mi sen melez,demek Styks`e girdin ha ?''.''Evet'' dedim.Hades somurtkan bir ifadeyle konuşmaya başladı; ''Bak melez,Styks nehrine girenler sadece yenilmez olmazlar ayrıca bir güce sahip olurlar.Eğer Yunan öykülerine bakarsan bunu görebilirsin.Sana bir madalyon vereceğim.Bu madalyon`un eğer çalışmasını sağlayabilirsen güç senin olur.''Konuşması bittiği anda tekrar etrafımı bir siyahlık kapladı.Siyahlık geçtiğinde kendimi kamp meydanında buldum.Arthur yanımdaydı.Böylece yenilmez olmuştum ve eğer madalyonun sırrını çözebilirsem bir güce sahip olacaktım.Ama şimdi istediğim şey gidip biraz uyumaktı.Böylece Hephaistos kulübesinde doğru yürümeye başladım.

Her Şey Yenilmez Olmak İçin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benim için müjde..! Sizin için bilemem :)
» Üye Olmak İçin...
» Yüzük İçin.
» Leo ve Zack için...
» Hermia için