Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zoe Amy Gringesied

YazarMesaj
Mnemosyne
Titan
Titan
Mnemosyne

Zoe Amy Gringesied Empty
MesajKonu: Zoe Amy Gringesied   Zoe Amy Gringesied Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 11:08 pm

Şu aralar dersliklere sarmıştım. Zeka ve Strateji dersliği uzun zamandır dikkatimi çekiyordu ama bir türlü gitmeye fırsatım olmuyordu. Ben de zamanımı o dersliğin nasıl bir yer olduğunu düşünerek geçiriyordum. Acaba bulmaca falan mı çözdürüyorlar? Ya da test mi yapıyorlar? Her ne yapıyorlarsa acayip merak ediyordum. Aslında o dersliğe gitmeyeihtiyacım yoktu. Tanrılara şükür zekam iyi bir durumdaydı ama strateji? O sorun olabilirdi işte. O yüzden tüm merakımı ve heyecanımı içime atıp dersliğe doğru yol aldım.

Dersliğe geldiğimde etraf bekleneceği gibi bir sürü bulmaca ve testlerle doluydu ama canlı olana kimse yoktu. Sadece bir masa ve masanın üstünde türlü çeşitli bulmacalar, testler vardı. Nasıl olsa eninde sonunda biri gelir diye masanın yanına gittim ve testleri incelemeye başladım.

Zoe Amy Gringesied
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zoe Amy Gringesied
» Zoe Amy Gringesied