Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zoe Amy Gringesied

YazarMesaj
Mnemosyne
Titan
Titan
Mnemosyne

Zoe Amy Gringesied Empty
MesajKonu: Zoe Amy Gringesied   Zoe Amy Gringesied Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 6:26 am

Kampı gezip, nasıl bir yer olduğunu keşfetmeye çalışırken, esrarengiz bir şekilde girişinde Büyü Teknikleri Sınıfı yazan bir yere gelmiştim. Büyü Tekniklleri mi? Ne demek oluyordu şimdi bu? Büyü yapmayı mı öğretiyorlardı acaba? Bu fikir bana hala çok saçma geliyordu ama merak işte - giriverdim içeriye! Neden mi o fikir bana saçma geliyordu? Çünkü ben her daim gerçekçi düşünen biriydim. Bir şey gözümün önünde olmadıkça o şeye inandıramazdınız beni.

Bu sınıf bozması yere girdiğimde etrafta nedense kimse yoktu ama bir yerden sesler geliyordu. Sanki içeride birileri vardı da ben göremiyordum. Bu hissi hiç sevmemiştim.

Derken benim arkamdan içeriye şirin bir kız girdi. Onun işe yarar biri olduğunu hiç sanmıyordum.

Zoe Amy Gringesied
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zoe Amy Gringesied
» Zoe Amy Gringesied