Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jimmy Turner

2 posters
YazarMesaj
Jimmy Turner
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Jimmy Turner

Jimmy Turner Empty
MesajKonu: Jimmy Turner   Jimmy Turner Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 3:16 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ad-Soyad:Jimmy Turner
Tanrıça Ebeveyn:Hephaistos
Silahım:Mızrak kullanırım.Biraz ağır gelsede bana en uygun silah bu.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kamptan Önce

Kamptan önce annem ile yaşıyordum.Varlıklı olduğumuzdan pek bir sıkıntı çekmedim.Ama yaşamımdan duyduğum büyük bir sıkıntı vardı.Kendimi çok sıradan,çok basit bir hayat yaşadığımdan rahatsız hissediyordum.Adrenalin ve heyecan bana büyük haz veriyordu.Bu nedenle okulun kötü,ele avuca sığmayan çocuklar ile takılmaya başladım.Sık sık illegal işler çevirdik.Bu yaptıklarımdan duyduğum hazın yanında hala bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyordum.Bu nedenle melez kampı benim için harika bir yerdi.

Kamptan Sonra

Kampa geldiğimde bir süre kendime gelemedim.Kamp benim tüm algılarımı,tüm inançlarımı sorgulamama neden oldu.Fakat bir süre sonra babamın Hephaistos olduğunu öğrenince hayatımın bütün gizleri bir bir ortaya döküldü.Kamp aradıklarımı bana sunan fakat bunun için bazı şeyleri kaybetmemi gerektiren bir yerdi.Özellikle annemi özlüyorum.Bir kaç kez annemi görmeye gittim elbette.Fakat burası beni geliştirdi.İçinde olduğum yaşamı ve bana gerçekten kim olduğunu gösterdi.Artık binlerce kez dilediğim adrenalin ve heyecana sahibim.Her gün yeni bir şey öğrenip canavarlar ile savaşıyorum.Yeni teknikler öğrenip içinde olduğum bu dünyayı öğreniyorum.Kampa ilk geldiğimde yaşadığım yabancılık yerini derin yuva sıcaklığına bıraktı.Sonuç olarak kamp hayatımda yaşadığım en harika deneyim.

-Kişisel Özellikler-

Hassas bir yapım vardır fakat bu özelliğimi gizlemeye çalışırım.Şu ana kadar da bu konuda başarılı olduğumu düşünüyorum.Yeni tanıdığım kişilere karşı oldukça çekingenimdir.Fakat iyi tanımış olduğum kişiler karşısında bu durum söz konusu değildir.Çok inatçıyımdır ve fikirlerimin önemsenmemesi gibi bir durum beni çıldırtır.Esprili biri olduğumu da söyleyebilirim.En kötü durumlarda bile insanları yatıştırıp sakinleştirmek için espri yapabilirim.Bana yapılan eleştirilere kesinlikle katlanamam ve üzülürüm ama bunu karşımdakine belli etmem.

-Fiziksel Özellikler-

Saç:Sarı
Göz:Deniz Mavisi
Ten Rengi:Açık Renk
Vücut Yapısı:Atletik
Boy:Uzun

-Sevdiklerim-

-Gitar Çalmak
-Kitap Okumak
-Çikolata Ve Karamel
-Kola
-Bilim Kurgu Filmleri
-Bilgisayar

-Sevmediklerim-

-Eleştiri
-Yalan
-İhanet-Güvensizlik
-Tanrı Ares
-Gökyüzü(küçükken başına gelen bir olay yüzünden)

Steve J. Christensén
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Steve J. Christensén

Jimmy Turner Empty
MesajKonu: Geri: Jimmy Turner   Jimmy Turner Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 3:53 am

ekle beni kardeş ^^

Jimmy Turner
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jimmy Turner
» Jimmy Turner-2
» Jimmy Turner
» Jimmy Turner
» Jimmy Turner Rp`leri