Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bahşedilen Görev / Zellana/Rochelle/Adyali ~

2 posters
YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Bahşedilen Görev / Zellana/Rochelle/Adyali ~ Empty
MesajKonu: Bahşedilen Görev / Zellana/Rochelle/Adyali ~   Bahşedilen Görev / Zellana/Rochelle/Adyali ~ Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 9:05 pm

'' Yaptığın doğru bir şey miydi pekii?'' diye bağırıyordu annem kulağımın dibinde. Mahçup değildim. Olmıyacaktım. '' Evet. Babam ile ilgili şeyleri bilmeme gerek var. O günlükte babam senden bol,bol bahsetmiş sevgili anneciğim. Ya da çok bilmiş mi desem ? '' dedim küstah,küstah. Deniz dolu gözlerini alevler ele geçirmiş gibiydi adeta. '' Bu ne ukalalık ? Baban öldüğünden beri bana böyle davranıyorsun. Benim bir suçum yok demiştim. Bunu sende çok iyi biliyorsun. Sadece bir suçlu arıyorsun ve onunda benim olmamı istiyorsun. Ama böyle birşey olmıyacak kızım. Senin babanın katili Zeus. Bunu çok iyi bilirsun zaten. Kabullenemiyorsun sadece.'' dedi bağırıken. Elimi yumruk yaparak sıktım. O kadar sinirliydim ki ! '' Pekii. Babamın katili Zeus ise sen neden engel olmadın. Ya da Posedion. O seni kırmazdı. Yani o kadar kötü değil. Dimi?'' dedim gözlerim dolarken. Bana sarıldı ve '' Yapman gerekeni biliyorsun. İhtiyar denizci Nereus'a gitmelisin. Bunu sana görev olarak bahşediyorum kızım. Neler sorucağını ne yapman gerektiğini biliyorsun.'' dedi.'' Ayrıca yanına bir Zeus çocuğu almalısın. Zeus ile aranız belli. Yanında çocuğu varken pek fazla bir şey olamaz sanırsam.'' dedi. Söylene söylene gittim plajdan. Yok Zeusmuşş. Yok çocuğuymuş ! Kulübeme gidip çantamı hazırladım. Gerekli malzemelerimi koydum. Kimi alıcaktım peki. Aralarında en samimi olduğum Adyali idi. Onlada pek iyi anlaştığımız söylenemezdi ama onu alabilirdim tek. Zeus kulübesine doğru ilerledim ve kapıyı çaldım. Şansıma kapıyı Adyali açtı. Kardeşleri '' Bu kızın burada ne işi var?'' dercesine baktılar. Adyali beni gördüğüne pek mutlu gibi değildi. Zaten iyi değildi aramız. Söze çabuk girmeye çalışırken ona olanları anlattım. Biraz düşündü ve '' Hayır! Olmaz.'' dedi. '' Nasıl olmaz? Lütfen. Bak iyi anlaşmıyoruz ama bir defalığına olse bile bana yardım et. Senşe gitmekten pek memnun değilim ama mecburum anladın mı?'' dedim sinirle. '' İyi , pekii. Ama yanıma birini alırım.'' dedi. '' İyi , peki. Ama çabuk ol. 2 saatimiz var.'' dedim.
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

Bahşedilen Görev / Zellana/Rochelle/Adyali ~ Empty
MesajKonu: Geri: Bahşedilen Görev / Zellana/Rochelle/Adyali ~   Bahşedilen Görev / Zellana/Rochelle/Adyali ~ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 12:24 am

Kulübedeki oturma odasında tembel tembel oturup kırbacımla oynuyordum. Arada sırada minik hortumlar oluşup etrafı dağıtınca Drake ve Marcus'tan azar işitiyordum. Klasik bir Adya günüydü yani. O sırada kapı çaldı. Kardeşlerimden uzaklaşmak için bir bahane buldum diye sevinerek kapıyı açtım. Karşımda Amphitrite kızı olan Zellana duruyordu. Pek de gizlemeye çalışmayarak yüzümü buruşturdum. Onu pek sevdiğim söylenemezdi. Marc'ın ayrıldıklarında onun arkasından söylediği şeylerin de azıcık etkisi vardı ama, bunun haricinde de ona karşı bir antipati duyuyordum. Fazla kokoş geliyordu bana. Tabii bunu söylemeyecektim, onun alınmaması için değil, sadece onun kardeşi olan en iyi dostumu üzmemek için. Söylediklerinin ancak son kısmına kafa yormuştum. Yanıma birini alabilirdim! Bu eğlenceli olacaktı. Kimi alabilirdim? Kitty, Lite, Lexi... Bir sürü ihtimal vardı. Şu ana kadar pek göreve çıkmadığım ama anlaşabildiğim birini almak istedim yanıma. Beraber Zell'i gıcık edebilirdik belki. Şeytanü gülümsememi takınıp odama gittiğim sırada Drake önüme geçti. ''Nereye gidiyorsun ufaklık?'' Bir yolculuğa çıktığımı nasıl anlayabilmişti ki? ''Dur bakalım. Zellana sana ne dedi?'' Şimdi korumacı ağabeyimle hiç uğraşamazdım. ''Hiç bir şey. Bir rahat bırak beni Drake. Ufak bir göreve çıkıyorum.'' Drake'in çekilmeye hiç niyeti yoktu. Birazdan ne göreviymiş diye soracaktı ve bunun hakkında hiç bir fikrim yoktu. Kırbacımı elime aldım ve bir atışta Drake'e doladım. Drake sinirle ondan kurtulmaya çalışırken odama girip birkaç eşyamız hazırladım. Bir ara bir çocuktan zorla aldığım kılıcı yanıma aldım. Çantama da birkaç parça ambrosia, biraz şeker ve cep telefonumu tıktım. Odamdan çıkarken kısa bir süre Drake'e baktım. ''Üzgünüm!'' diyerek sert bir hareketle kırbacımı çekerek ondan aldım ve kulübeden çıktım. Eve gelince bunu fena ödeyecektim, biliyordum ama buna değecekti. Kırbacımı çantama koyup telefonumu çıkardım ve hangi canavarları çekeceğine aldırmadan açtım. Hızlı aramadan ikiyi tuşladım. ''Alo? Roc, benimle bir Amphitrite kızını gıcık etmeye gelmek ister misin?''

Bahşedilen Görev / Zellana/Rochelle/Adyali ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zellana ile Görev Kardeşliği ~~
» Rochelle Soluric ~~
» Adyali Beckett
» Adyali Zenobia Carter
» Rp Bölümleri*Adyali'nin Odası