Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şansın Böylesi.

2 posters
YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Şansın Böylesi. Empty
MesajKonu: Şansın Böylesi.   Şansın Böylesi. Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 3:43 am

Gri Kızkardeşlerin taksisinden indiğimizde,kafam yerinde değildi.Başımı tuttum ve Thalia'nın ağacına doğru tırmanmaya başladık.Hope bir şeyler mırıldanıyordu.Zorla da olsa beni New York'a götürmeyi başarmıştı.Hope "Of,bu kamp çok sıkıcı gerçekten.Kışı iple çekiyorum."dedi.Aynı fikirdeydik.Ne kadar eğlenceli geçse de,New York'u kamptan daha çok seviyordum.Tam o sırada,çalılardan bir hışırdama sesi geldi.Hope tek kaşını kaldırarak bana baktı.Muhtemelen rüzgar,diye düşündüm ve yürümeye devam ettik.Ama rüzgar falan değildi.Çalıların arasından o kadar büyük sayılmayacak bir minotor fırladı.Kötü olanıysa arkasında,neredeyse beş katı büyüklüğünde bir minotorun daha olmasıydı. "Her kampa gelişimde saldırıya uğramak zorunda mıyım?"diye bağırdım.Cebimden Death'i çıkardım ve minotora koştum.
Hope Temple
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Hope Temple

Şansın Böylesi. Empty
MesajKonu: Geri: Şansın Böylesi.   Şansın Böylesi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 10:13 am

Yeniden kampta olduğuma biraz seviniyordum, özlemiştim kampımı. Aynı zamanda da üzülüyordum çünkü New York'u bırakalı 2 saat olmamasına rağmen özlemiştim ve içimde bir burukluk vardı. Thalia'nın ağacına yaklaşmıştık. Yaz aylarının son günüydü, her yer yemyeşildi. Çiçeklerin nefis kokusunu içime çekerek girişe doğru tırmanıyorduk. Yeniden evde olmak iyi hissettirse de, New York'taki yetimhanemde olmak kadar iyi gelmiyordu bana. Üstelik bu aralar çok sıkılıyordum kampta. Oliv'i ikna etmem kolay olmamıştı ama sonunda onunla birlikte kaçabilmiştim. Hayıflanarak "Of, bu kamp çok sıkıcı gerçekten. Kışı iple çekiyorum." dedim.
Tam da o sırada bir haşırdama sesi duydum. Düşüncelerimden sıyrıldım, dikkat kesildim ve Oliv'e baktım. Sesi bir daha duymayınca yürümeye devam ettik. Çalıların arkasından sesin sahibi minator çıkınca elimde olmadan gülümsedim. 'Bebek Minatooor!' diye sevesim gelmişti. Çünkü bu minator diğerleriyle tam anlamıyla boy ölçüşemezdi. Arkasından gelen devasa boyutlardaki minatoru görünce gülümsemem dondu kaldı. "Olduuu. Başka?" dedim. Oliv "Her kampa gelişimde saldırıya uğramak zorunda mıyım?" diye bağırdı. Tam 'Bu arkadaşları tanıyor musun?' diye soracakken silahını çıkardı ve koşmaya başladı. Benim koşmama gerek yoktu. Ellerime hemen birer yıldız aldım ve hiç durmadan küçük minatora attım. 4. yıldızda ölmüştü bile. Büyük minatorla savaşan Oliv'e baktım. Aslında gayet iyi gidiyordu ama tabii ki yardıma koşmalıydım. Küpemi kılıca çevirdim dev minatorun eline doğru bir hamle yaptım. Oliv'imle uğraşan minator şaşırdı ve acıyla haykırdı, elini koparmıştım.
http://scythee.tumblr.com
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Şansın Böylesi. Empty
MesajKonu: Geri: Şansın Böylesi.   Şansın Böylesi. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 2:38 am

Büyük minotora saldırırken,bir an bile duraksamadım.Hope'un ise yıldızlarını hazırladığını tahmin edebiliyordum.Minotor ona koştuğumu görünce,üzerime atıldı.Kendimi yana atmasaydım parçalara ayrılabilirdim sanırım.Hope hemen yanıma koştu.Arkama baktığımda,bebek minotorun buharlaştığını gördüm.Bu beni az olsada sevindirmişti.Hope küpesini kılıca dönüştürdü ve minotora savurdu.Ben ise salak gibi durmuş nasıl bir hamle yapsam,diye düşünüyordum.Hope,minotorun elini kestiğinde minotorun inleyişi ve üzerimize gelişi beni kendime getirdi.Hemen kılıcımı minotorun ayağına sapladım.Ayağından kumlar döküldü ama bu pek işe yaramış gibi değildi.Hope minotorun arkasına koştu ve kılıcını sırtına sapladı.Bu son darbesi olmuştu.Minotorun vücüdundan kumlar döküldü ve ortadan yok oldu.Hope sevinmiş gibiydi,ben de öyle... "Bu iş böyle yapılr kızım."dedi göz kırparak.Sağa salim,sınırı geçtik ve kulübelerimize yöneldik.
[center]
-RP BİTMİŞTİR-[/center]

Şansın Böylesi.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yenilginin böylesi
» Rastlantının Böylesi, Tanrıça Hera!