Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sana da Merhaba!

2 posters
YazarMesaj
Verfilius Heres Subduce
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Verfilius Heres Subduce

Sana da Merhaba! Empty
MesajKonu: Sana da Merhaba!   Sana da Merhaba! Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 1:40 am

Gezmek, arkadaş edinmek ve buranın büyüsüne tekrar kapılmak, Heres'in amacı bunlardı ama hiç biri gerçekleşmedi.Meraklı bakışlarıyla kano gölüne giden yola bakıyordu, acaba kanolar Kenya tarzı klasik kanolar mıydı? Grenadin'de de kano yarışları olurdu ama sadece önemli yarışlara onur konuğu olarak katılırlardı.Sonunda bir sürü melezin kahkahalar attığı, nemflerin şarkı söylediği ve bir sürü kanonun gölde yüzdüğü bir yere vardı.Kanolar temiz,koyu kahverenginde idi, yaklaşık üç kişilikti ve paralel iki tane kürek yeri ve bunların hizasında birleşik oturacak yer vardı.Sahilin kenarına gitti ve çoğu turuncu kamp t-shirti giymiş melezlere geniş bir gülümsemeyle baktı.Sonra kendisininde farklı bir şey giymediğini görüp kanoları izlemek için göle yakın bir banka doğru ilerledi.Tam kanolarla aynı renkte olan bir banka oturacak iken bankta sarı saçlı ten rengi pembe karışımı bir gömlek ile mavi bir kot pantolon giymiş bir çocuk vardı.Heres öfke ile ona bir bakış attı ama çocuk uyuyordu, sinirlice homurdandı "Seni şapşal, salak!" Heres iyice sinirlenmişti ve çocuktan amaçsız bir intikam alma peşindeydi.Sinirle sağ eliyle çocuğun sağ kolunu iyice kavrayıp salladı ama nafile çocuk hala horluyordu.Öfkeden kudurmuş gibiydi tek çare olarak bitkileri kullanacaktı.Sinsice gülümsedi ve mırıldandı "Sivilce çıkartan mı yoksa kaşındıran bir sarmaşık mı?" Sonunda karar verdi ama bu kararı beyninin sağ tarafı vermişti kaşındırıcı sarmaşık kullanacaktı.Yavaşça elini titretti ve sarı sarmaşığın çıkmasını bekledi sonra sarmaşık banka ulaşıp çocuğun lavicert ayakkabısı ile mavi kot pantolonunun arasından bacağına sıyrıldı.Çocuk hareketlenmeye başlamıştı Heres bundan sebepsiz bir haz duyuyordu.Sonunda çocuk bir çığlıkla uyanıp sarmaşığı parçaladı ve yere attı.Heres buna iyice sinirlenmişti öfkeli gözlerle sarmaşığa bakıp onu papatyaya çevirdi ama çocuk onuda ezdi.Tam Heres bağıracak iken çocuk hışımla çıkıştı "Seni aptal çocuk, ne yaptığını sanıyorsun." Heres ise büyük sinirle cevap verdi "Üzgünüm sizi uyandırdım "Ayı Yogi'nin erkek kardeşi." aptal şey!"diye bağırdı.Çocuğun gözleri sanki alev saçıyordu, Heres'te de durum farklı değildi.
Richard Jaden Russell
Herakles Savaşçısı/Kulübe Lideri
Herakles Savaşçısı/Kulübe Lideri
Richard Jaden Russell

Sana da Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Sana da Merhaba!   Sana da Merhaba! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 11:48 pm

Kano gölündeki güzel manzaraya karşı uyumak kadar güzel bir şey yoktur. Tabii salağın biri sizi uyandırmaya çalışmaz ise. Kulübede uyumaktan sıkılıp kano gölüne gidip bir banka oturdum. Manzara güzeldi ve etraf da sakindi. Yani tam uyuma havası vardı ve ben bunu kaçırmak istemiyordum. Banka uzandıktan birkaç saniye sonra uykuya dalmıştım. Biraz dinlenip sonra tekrar uyuyacaktım sanırım.

Saydam ve değişken rüyalarda gezinirken dış dünyadan gelen hışırtıları duydum. Gitgide yakınlaşıyorlardı fakat bozuntuya vermedim. Muhtemelen rüzgar esince çıkan yaprak hışırtısıydı. Sesler artık dibime bir anda birkaç sarmaşık ayaklarıma dolandığında hızla sıçrayıp yerimden kalktım. Karşımda kampta yalnız birkaç kere gördüğüm melezlerden biri duruyordu. İsmini seçemesem de onun hakkında bir iki şey duymuştum. Sarmaşıkları parçaladım ve çocuğun nafile yere attığı birkaç çiçeği de ezdikten sonra karşısına çıktım. Sinirden resmen kuduruyordum. Bu ne laubalilikti böyle?! Rahatça uyuyamayacak mıydık yani? "Seni aptal çocuk, ne yaptığını sanıyorsun?!" Karşımdaki çocuk benim kadar sinirli olmasa da garip bir ego ile bana bağırmaya başladı. "Üzgünüm sizi uyandırdım. Ayı Yogi'nin erkek kardeşi. Aptal şey!" Söyledikleri artık bardağı taşıran son damla oluyordu. Ayağa kalkıp çocuğun yanına gittim ve kolayca onu yakasından tutup havaya kaldırdım. "Haydi, bunları bir daha söyle bakalım! Ah, hatırladım. Sen Daphne'nin kardeşi olan şu küçük ve narin çocuksun değil mi? Bir de İngiliz kraliyet ailesinden miydin? Ah, üzgünüm dük bey, son saygı kırıntılarımı da şimdi bu göle gömeceğim!" Çocuğu sertçe yere atıp üzerine çıktım. Demek bu çocuğun burnu bu kadar kalkıktı ha? "Burnun çok havalarda sanırım. Onu düzeltmekten başlasak iyi olacak." Ona çok büyük bir zarar vermeyecektim; fakat yine de bir ders alması gerekiyordu. Burnuna kırılmayacak; fakat aşırı derecede acıtacak şekilde bir yumruk attım. Çocuktan boğuk bir inilti yükseldi. "Ah, kusura bakmayın majesteleri. Bu estetik ameliyatınız oldu. Bir de duş ister misiniz?" Çocuğun deminki halinden eser yoktu. Kafasını hızlıca iki yana salladı. "Ah, hayır ama. Rica ediyorum, duş almak önemlidir." Çocuğu yakasından tuttuğum gibi tek hamlede kaldırdım ve göle doğru fırlattım. "Bir de kafanızı yıkamamı ister misiniz? Evet, bence istersiniz." Ben de denize girdim ve çocuğun kafasını tutup suyun altına soktum. Çocuk boşuna debeleniyor ve etrafa yumruklar savuruyordu. Birkaç saniye daha tutup ölmemesi için suyun üzerine çıkardım. Çocuk daha şok etkisinden çıkamadan yüzünde bir yumruk patladı. "Özür dilerim, bu da kendinize gelmeniz içindi. Buraya gel bücür, sana yapacak çok şeyim var. Beni uyandırmak ne demek göreceksin." Çocuğu sürükleyerek gölden dışarı çıkardım.

Sana da Merhaba!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sana da Merhaba Hera
» Merhaba :}
» Merhaba!
» Merhaba
» Merhaba Kev...