Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba Kev...

2 posters
YazarMesaj
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Merhaba Kev... Empty
MesajKonu: Merhaba Kev...   Merhaba Kev... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:11 pm

8- Bir arkadaş edinip kulübesine ziyarete gideceksin.
Mekan: Arkadaşının kulübesi
Katılacaklar: Sen ve arkadaşın.

Yeni tanıştığım arkadaşım Kev'i ziyaret edecektim.Her zaman ki gibi işlerimi yaptım ve kulübeden dışarı çıktım.Yavaş yavaş Apollon kulübesine doğru yürümeye başladım.

Heyecenlı değildim.Çünkü bu ilk tanışmam değildi.Belki Kev ile iyi anlaşırız.Belki de anlaşamayız.Yavaşça kylübeye doğru ilerliyordum.

Yolda gördüğüm arkadaşlarıma selam vererek ilerledim ve kulübeye vardım.Kev beni güler yüzlü bir biçimde karşıları ve kulübesine davet etti

(Kev Top Sende Merhaba Kev... Icon_biggrin )
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Merhaba Kev... Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba Kev...   Merhaba Kev... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:18 pm

İçeriye girdik

-Çok şanslısın sen gelmeden önce temizliği yapmıştım yoksa burada oturacak yeri zor bulurdun dedim.

Sanırım söylediğim komik gelmişti güldü

-Bu arada sen okçuluk sahasında hedefi vuramıyınca güldüğüm için özür dilerim. dedim

O zaman komik elmişti ama benim hedef tahtamın ortasındaki oku delip kendi okuyla delip geçince o kadar da komik gelmemişti özür dileyecektim ama diyemeden uzaklaşmıştı
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Merhaba Kev... Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba Kev...   Merhaba Kev... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:18 am

Kev'in okçuluk alanında bana gülmesine çok sinirlenmiştim.O sinirle hedefi tam onikiden nasıl vurduğumu bilmiyordum.Kev'e dönerek:

"Önemli değil Kev" dedim.

Kev mutlu olmuş gibi sırıtıyordu.Kulübeye göz gözdirdim bizim kulübemizden çok daha topluydu.Kev'in iki kız kardeşi vardı.Bizse Rob ile sürekli ortalığı dağıtıyorduk.Bir süre kulübede göz gezdirdim ve Kev'e dönerek:

"Eee ne yapıyoruz" dedim.

Kev bir süre düşündü ve bana dönerek:

"Bilmem" dedi.

Sanırım ne yapacağımızı bilmiyorduk.İkimizde karasızdık ve bür süre düşünecektik.
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Merhaba Kev... Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba Kev...   Merhaba Kev... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:39 am

İşte bu kararsızlık anı en sevmediğim anlardandı ne yapacağını bilmediğin veya yapacak birşey kalmadığı an çok sıkıcı olurdu hep düşünürdünüz.Bir an içinde babamdan buraya bir televizyon almasını istemeliydim.Ah şimdi hatırlamıştım Poseidon kulubesinin arkasında nasıl bir havuz varsa bizimde hareketli hedef tahtalaramız vardı

-Hey istersen sanle arka tarafda biraz okçuluk çalışabiliriz?
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Merhaba Kev... Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba Kev...   Merhaba Kev... Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 6:31 am

Bu teklif benim hem hoşuma gitmiş hemde gitmemişti.Kev'e bana gülmesi için ikinci bir şans vermiş gibi oluyordum.Teklifi reddedecektim ama Kev çok ısırar etti ve onu kırmadım.

Belki bu benim içinde iyi olur.Çok oyalanmadan arka bahçeye gittik.Kev ok ve yayı eline aldı ve tam 5 okun 2'sini tam hedefe isabet ettirdi.Sıra bana gelmişti.O sırada aklıma Kev'in bana gülmesi geldi ve oku nasıl olduysa yine tam hadefe attım.

Kev beni tebrik etti.İlk atışta hedefi bulmuştum ama diğerlerinde berbat oldu.Diğerlerinin biri bile hedefe gelmedi.Sinirden neredeyse yanardağ gibi patlayacaktım.Yüzüm kıpkırmızı oldu.

Kev'e döndüğümde kahkahlar atmaya başlamıştı.Sinirlendim ama bu kez çok daha fazla...Tsunamiyi açtım ve Kev'i kovalamaya başladım.Okçuluk alanına doğru koştu ama ben girmedim oradan nefret ediyordum.

Tsunami'yi kapadım ve kulübeme geri döndüm.Sanırım Kev başına benim gibi büyük bir belayı almıştı az önce.

Merhaba Kev...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhaba ?!
» Merhaba :}
» Merhaba!
» Merhaba
» Merhaba :D