Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba

2 posters
YazarMesaj
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Merhaba  Empty
MesajKonu: Merhaba    Merhaba  Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 3:06 am

Dışarıdan Hephaistos kulubesi çok sade görünüyordu ama kapı açılıp içeri girince kulubenin bir teknoloji harikası olduğunu anladım.Satir yardımcım olduğunu söyleyen Fysis kulubeye doğru seslendi ''Hephaistos kulubesi bu yeni kardeşiniz Perseus Grace!''
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

Merhaba  Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba    Merhaba  Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 3:25 am

Hızla kapıda olan bir Satir ve bir Melez'e doğru baktım. Satir "Bu sizin yeni kardeşiniz!" diye bağırıyordu. Umursamaz tavırlar ile onlara doğru bakmaya başladım. Daha sonra arkamı dönüp "Ed ve Elena gelmedi. Ben varım sadece küçük kardeş." diye söylendim. Yeni kardeş yanıma gelip "Merhaba. Ben Perseus." dedi. "Ben de Hephaistos'un kör oğlu." dedim ve gülmeye başladım. Sanırım ciddiye almıştı bunu. "Şaka yaptık canım. Ben Alex. Hephaistos'un Oğluyum. Yeni bir kardeşi bekliyordu Ed. O yüzden hazırda bir odan var." dedim. Odasını işaret parmağı ile işaret ettim. İçeri girdi ve biraz gülmeye başladı. Odası gayet de güzeldi. "Bir sorunun olursa söyle bana küçük kardeş." dedim ve kulübenin kapısına doğru yöneldim.
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Merhaba  Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba    Merhaba  Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 3:37 am

Odam gayet rahat ve güzeldi.Kendi evimdeki odamdan bile iyiydi.Türlü türlü alet edevat ve çeşitli eşyalar vardı hepsini kendime yakın hissediyordum sanki hemen alıp birşeyler yapmalıymışım gibi ama yapmadım.Odaya yanımda olan birkaç ufak tefek eşyaları koydum.Sonra odadan dışarı çıktım kardeşim Alex'e seslendim.Dışarıdan sesi geldi''Buradayım''.Dışarı çıktım kulube eskisindende güzel görünüyordu ve kapısında ''Hoşgeldiniz'' yazısı vardı.Alex'e döndüm,nefes nefeseydi.Sordum:''Burada temizlik falan mı oldu bu kapıda Hoşgeldin yazısı Ed ve Elena için mi?
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

Merhaba  Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba    Merhaba  Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 4:10 am

Bu melezin öğrenmesi gereken çok şey vardı. "Ayda bir Temizlik Denetimi olur. Onun için oldu bu. Kardeşlerim gelince eminim onlar ile de tanışman iyi olur. Onlar da çok yakındır kardeşlerine." dedim. Yeni evini gerçekten çok sevmiş gözüküyordu. Bu yeni değişiklikleri görünce de heyecanlanma yaşamış görünüyordu. "Her ayda bir böyle göreceksin kulübemizi. Fazla şaşırma bence." dedim. Kafasını onaylarcasına aşağı yukarı hafifçe indirdikten sonra gülerek kulübenin dışını izlemeye başladı. En güzel hali bana göre şimdiki hali idi. Elena ve Ed'in temizliği de güzeldi ancak insanın yaptığı şeyler ona daha iyi geliyordu. İçeri hızla girdim. Soğuk hava hakimdi çevreye ama ben yarım kollu zırhım ve belimin her iki yanında biri bulunan kılıçlarım duruyordu. Perseus'a daha iyi bir isim veya lakap bulmamız gerekti. Perseus'a sürprizimizi açıklamaya başladım. "Bak Pers. Biz Ed, Ben ve Sen olmak üzere 3 erkek kardeşiz. Elena kız kardeştir. Ona işkence yaparız biz Ed ile. Onu olabildiğince sinirlendir. Eğer seni dövmeye kalkarsa benim veya Ed'in yanına gel. Bize bişey yapamaz." dedim ve gülmeye başladım. Yeni evini eski evinden daha çok sevmesini sağlayacaktım.
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Merhaba  Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba    Merhaba  Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 4:19 am

Bir kız kardeş.Şaşırmıştım ve aklımda güçlü hephoistos çocuğu kolları ile beni döven bir kız kardeş geldi.Eğlenceli olabilirdi tabi aşırıya kaçmazsa.Düşünceler arasında yüzerken midemin guruldadığını duydum.Karnım acıkmıştı Alex'e döndüm''Burada yemek nerde,nasıl ne zaman yenir ? ''.Cümleyi kurduktan sonra kendime güldüm cidden saçma bir soru olmuştu bu ama ne yapabilirdim ki burası hakkında hiçbir şey bilmiyordum
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

Merhaba  Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba    Merhaba  Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 6:04 am

"Burda istediğin zaman yemek yersin. Aç kalmazsın hiç. Yalnız abur cuburlar yasak. Ben ve Hermes Çocukları arada sırada kaçak yiyecek sokarız. Onun dışında kimse getiremez buraya abur cuburları." dedim. Sorusuna cevap verişimin üstüne biraz sustu. Saçma cümleleri ile nasıl biri olduğunu şimdiden anlamış gibi idim. Canayakın ama saf, cesur ama yüreksizdi. Bunlar bize yetersiz gelirdi. Kılıcını sırtında görünce "Bir eğitim alsan çok iyi olur. Ayrıca o kılıcı biraz işlesen gayet iyi olur. Demirci Çocuklarıyız biz." dedim ve belimdeki Frostmourne'yi çıkardım. Gayet iyi bir kılıç örneği olmuştu. "Nasıl? Kılıç böyle olur!" dedim.
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Merhaba  Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba    Merhaba  Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 6:17 am

''vay o kılıç çok şık duruyor.süper birşey ben kendime öyle bir kılıcı nasıl yapabilir?'' diye sordum.Hayatım boyunca kılıçlara fazladan ilgi duymuştum ama hiçbir yerde annemin şirketinde bile bulamıyordum bana uyan bir kılıç.Belki burada bulabilirdim bana uyan kılıcı belkide kendim yapardım o kılıcı bilemiyorum.Şimdi daha önemli işlerim vardı yemeğe katılmalıydım Alex'e döndüm ''iyi geceler ben yemeğe gidiyorum'' homurdanırcasına''tamam tamam afiyet olsun'' dedi ''anladığım kadarıyla ciddi bir tipti onun yanında boş ve aptalca konuşmasam iyi olur'' diye düşündüm yemeğe doğru giderken

Merhaba
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhaba :}
» Merhaba!
» Merhaba Kev...
» Merhaba :D
» Merhaba :D