Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çat Kapı Ziyaret

2 posters
YazarMesaj
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

Çat Kapı Ziyaret Empty
MesajKonu: Çat Kapı Ziyaret   Çat Kapı Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 9:35 pm

Kulübemde otura otura canım sıkılmıştı. Biraz düşündükten sonra birilerine ziyarete gitmeyi düşündüm. İlk aklıma gelende Anna oldu. En iyisi ona ziyarete gitmekti. Çat kapı gitmek ne kadar mantıklı bilmiyorum ama böylesi daha eğlenceliydi. Kulübemden çıktım ve Demeter kulübesine giderek kapıyı çaldım. Yirmi saniye kadar bekledikten sonra kapıyı Anna açtı. "Selam, ziyaretine geldim." dedim. Anna gülerek "Hoş geldin!" dedi ve beni içeri davet etti. Salona gidip bir kotuğa oturduktan sonra "Rahatsız etmedim değil mi?" diye sordum. Bu sırada da etrafıma bakınıyordum. Diğer Demeter çocukları yok görünüyordu.
Mirabella LaPiere
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Mirabella LaPiere

Çat Kapı Ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Çat Kapı Ziyaret   Çat Kapı Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 9:50 pm

Kulübemde ki bitkilerle uğraşıyordum, bir açıdan bana eğlenceli gelse de artık klişe bir işmiş gibiydi gözümde. Annemizin hediye ettiği tuhaf bitkiyi bir kenara koyduktan sonra çalan kapıya yöneldim. Aslında birinin gelmesi iyi olmuştu hiç değilse tüm günümü bitkilerin arasında geçirmek zorunluluğunda değildim. Ahşap kapıyı araladığımda gelen kişinin Calvin olduğunu gördüm. “Saçmalama, ormana dönüşmüş kulübede ki bitkileri düzenliyordum sadece. İçeri gelsene” diyerek davet ettim.
    Calvin ile fazla görüşmüşlüğümüz yoktu aslında gelmesi bir açıdan iyi olmuştu. Tüm günü annemizin hediye ettiği konuşan bitkinin dırdırıyla geçirmek pek eğlenceli değildi. Calvin’in etrafı saran bitkilere baktığını görünce direk söze başlamıştım, kulübeye gelen çoğu melez etrafı orman gibi anımsatan bitkilere bakıyordu; “Biliyorum ormanı anımsatıyor, aslında akışında gözüne o kadar da tuhaf görünmüyor.”

Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

Çat Kapı Ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Çat Kapı Ziyaret   Çat Kapı Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 10:02 pm

Demeter kulübesi tıpkı bir ormana benziyordu. Buna çok hayret etmiştim. Anna bunu fark ederek “Biliyorum ormanı anımsatıyor, aslında akışında gözüne o kadar da tuhaf görünmüyor.” dedi. Ben buna asla alışamzdım. Bitkiler çokta bana göre bir şey değildi. Anna'ya "İlginç bir yaşam ortamınız var." dedim. Anna bu lafıma gülmeye başladı. "Öyle." diyerek mutfak olduğunu tahmin ettiğim yere gitti. Bende etrafıma daha da incelemeye başladım. Buradaki bitkilerin çoğunun ne olduğunu bilmiyordum. Anna bir süre sonra elinde kola ve abur cuburlarla geldi. Bana bir kutu kola attıktan sonra abur cuburları masaya koydu ve koltuğa oturdu. Kolamı açtım ve içmeye başladım.
Mirabella LaPiere
Mirabella LaPiere

Çat Kapı Ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Çat Kapı Ziyaret   Çat Kapı Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 10:14 pm

Calvin’i görmek benim için büyük değişiklik olmuştu ama hâlâ çevreyi kuşatan bitkiler arasında olmaktan haz aldığım söylenemezdi. Kardeşlerim geldiğinde bitkilerin bir kısmını bahçeye koyma konusunda ki düşüncelerimi kesin olarak bildirmeye kararlıydım. Calvin’in atıcılıkla ilgili anlattıklarını dinlerken diğer yandan elimde ki kolayı yudumluyordum. “İstersen yarışabiliriz? Demeter kızı olduğuma bakma atıcılıkta iyiyimdir ben de” diyerek söze girişmiştim. Bunu neden söylediğim hakkında bir fikre sahip değildim, belki de kendime olan güvenim artmıştı kim bilir? Ama Calvin’in teklifi kabul ettiği bir gerçekti. Elimde ki kolayı bırakıp Calvin ile birlikte cirit sahasına gitmek üzere kulübeden ayrıldık.

Çat Kapı Ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kapı Çalıyor.
» Kapı Eşiği
» Ziyaret
» Ziyaret?
» Ziyaret