Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kapı Çalıyor.

YazarMesaj
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

Kapı Çalıyor. Empty
MesajKonu: Kapı Çalıyor.   Kapı Çalıyor. Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 9:55 pm

Uyandığım zaman Maya kapıdan çıkıyordu.Kapıyı kapattıktan sonra ben de uyandım ve etrafa bakındım.Bugün yapacak hiçbir şeyim yoktu.Ben de kulübelerden birine sürpriz ziyaret yapayım dedim.İlerlerken Hermes ve Hephaistos kulübelerine bakındım dövecek biri var mı diye.Birilerini bulamayınca ben de dövmeye olan tutkumun sürükleyeceği tek yere,Ares kulübesine gittim.Orada elbette kavga etmeyecektim sadece arkadaşlarımla konuşup biraz rahatlayacaktım.

Kulübeye vardığım zaman kapıyı çaldım.Bir süre bekledikten sonra kapıyı tanımadığım biri açtı.Mia'nın açmasını beklerken bir erkek açınca şaşırdım.

"Ares kulübesi değil mi?"
Misafir
Misafir

Kapı Çalıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Kapı Çalıyor.   Kapı Çalıyor. Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 10:06 pm

Uykusuzluğun verdiği sersemlikle kapıyı açtığımda karşımda daha önce tanışmadığım bir kız duruyordu. "Ares kulübesi değil mi?" diye sordu şaşkınlıkla.
"Aa, şey... Evet tabi ki Ares kulübesi." dedim kekeleyerek. Keşke şu kapıyı açmadan önce bir yüzümü yıkayıp kendime gelseymişim. Ya da en azından üstüme doğru düzgün iki parça kıyafet giyseymişim.
"Ee, Mia'ya bakmıştım da?" dedi kız tereddütle.
"Mia henüz uyanmadı, istersen içeri gel. Birkaç dakikaya gelir."
İçeriye gelip salonda şöminenin önündeki koltuğa oturdu. Mia ve ben hariç herkes sabah erkenden çıkmıştı. En uykucu olanlar ikimizdik heralde.
"Bu arada ben Adrian. Kampa yeni geldim." kendimi tanıtmak yeni gelmişti aklıma. Onun cevabını beklerken bakışlarım kol saatime doğru kayıyordu.
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

Kapı Çalıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Kapı Çalıyor.   Kapı Çalıyor. Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 10:13 pm

Yeni kalkmış gibiydi.Onu uyandırmış olabileceğim için biraz üzüldüm ve içeride oturdum.Kulübeleri görmeyeli kalabalıklaşmıştı.5 kişi olmuşlardı herhalde.Ah nerede bizde o kadar kardeş.İki kişiyiz ama birbirimize yeteriz.

Düşüncelere dalmışken Adrian bana kendini tanıttı.Ben de kendimi tanıttım.

"Ben de Mitchie Heinz.Demeter Kulübesinden."

Mia'yı beklerken biraz da konuşmak istiyordum.Aslında sessizimdir ama yine de konuşurum arada.
Misafir
Misafir

Kapı Çalıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Kapı Çalıyor.   Kapı Çalıyor. Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 10:22 pm

"Ben de Mitchie Heinz.Demeter Kulübesinden."
Hmm, demek bir Demeter kızı. Sessizliği bölmek için "Ee, Mia'yla nasıl tanıştınız? Yoksa senin de kafanı tuvalete mi soktu?" dedim gülerek.
"Hayır, kampa geldiğimden beri Mia'nın bana çok yardımı olmuştur." dedi gülümseyerek.
"Haklısın, tamam yenilere karşı biraz acımasız olabilir ama, iyi kalpli bir kızdır Mia." Öyle midir acaba gerçekten?
"Evet, gerçekten öyledir." dedi Mitchie. "Odasından sesler geliyor, Mia uyanmış olmalı." diye devam etti.
"Evet, sanırım. Neyse benim gitmem gerek, sizi de başbaşa bırakayım. Seninle tanıştığımıza çok memnun oldum Mitchie." deyip kulübenin kapısına doğru yürümeye başladım.

(Rp bitmiştir.)

Kapı Çalıyor.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kapı Eşiği
» Çat Kapı Ziyaret