Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Calvin Drake Westin

2 posters
YazarMesaj
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

Calvin Drake Westin Empty
MesajKonu: Calvin Drake Westin   Calvin Drake Westin Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 2:29 am

Bugünlerde herkes ders alıyordu. Bense daha hiçbir dersi almamıştım. Tiffany'de sürekli ders vermekten meşguldü. Doğru dürüst görüşemiyorduk bile. Düşünüp ok atma dersi almaya karar verdim. Amaç hem tembel olmamak hem de Tiffany'e yakın olmaktı. Bunun için dersliklere gidip doğruca ok atma teknikleri sınıfına girdim. İçerisi bayağı kalabalıktı. Etrafı incelemeye başladım. Tiffany ortalıkta görünmüyordu. Anlaşılan bir meleze ders veriyordu. Bir yere geçip oturdum ve Tiffany'i beklemeye başladım. Kısa bir süre sonra içeriye Tiffany girdi. Hemen ayağa kalkıp onun yanına gittim. Tiff beni görünce çok şaşırdı ve "Senin burada ne işin var?" diye sordu. Güldüm ve "Ders almaya geldim." dedim.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Calvin Drake Westin   Calvin Drake Westin Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 2:13 am

Her zamanki ok atma teknikleri sınıfında okçuluk dersi veriyordum. Bu aralar bayağı yoğun olduğum için dinlenmeye de vakit kalmıyordu. Bir Afrodit kızına bir saat kadar ders verdikten sonra bu kadarının yeterli olduğunu düşünerek ara verdim. Sonra sıradaki öğrenciyi almak işçin içeriye gittim. Etrafıma bakındığımda ise Calvin’i gördüm. Bunu hiç beklemiyordum. Calvin hemen benim yanıma geldi. Ona burada ne işi olduğunu sordum. Calvin’in cevabı ise beni daha da hayrete düşürdü. Calvin ders almaya gelmişti. Bu ondan beklenmeyecek bir şeydi. Calvin bu halime güldü ve "Ee, öğretmenim derse başlamıyor muyuz?" diye sordu. "Başlıyoruz. Okçuluk dersi alacaksın değil mi?" diye yanıt verdim. Calvin evet dediğinde onu silahların bulunduğu yere götürdüm. Buradan bir yay-ok takımı seçmemiz gerekiyordu.
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

MesajKonu: Geri: Calvin Drake Westin   Calvin Drake Westin Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 9:44 pm

Tiff beni silahların bulıunduğu yere götürdü. Burada her türlü silah vardı. Büyülenmemek elimde değildi. Özellikle tabancalara bayılmıştım. Ancak Tiff kolumdan çekerek yay-ok takımlarının olduğu tarafa götürdü. Burada bir sürü takım vardı. Bu kadar takımının ne işe yaradığını çok merak ettim ama bunu Tiff'e sormamaya karra verdim. Tiff benden takım seçmemi istedi. Hepsine tek tek baktıktan sonra kırmızı üzerinde siyah desenler olan bir takım seçtim. Seçme işlemi bittiğinden Tiff beni antrenman alanına götürdü. Burası çok geniş bir alandı ve bir sürü hedef tahtası vardı. Tiff beni bir hedef tahtasının karşısına götürdü. Hedef tahtasıylka aramda on adım bile yoktu. Yani buradan atmak çocuk oyuncağı gibi görünüyordu.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Calvin Drake Westin   Calvin Drake Westin Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 9:55 pm

Calvin yay-ok takımını seçtikten sonra onu antrenman alanına götürdüm. Sonra da bir hedef tahtasının karşısına geçtik. İlk önce ona yay-ok takımını nasıl tutacağını ve oku nasıl atacağını gösterecektim. Calvin'den benim tuttuğum gibi takımı tutmasını istedim. Sonra onun yanlışlarını düzeltmeye başladım. "Kolunu bükme. Sol ayak biraz önde dursun." dedim. Calvin dediklerimi aynen uyguluyordu. Pozisyon tamamlanınca ona nasıl nişan alacağını gösterdim. Calvin nişan alınca oku fırlattı. Ok hedef tahtasının son halkasına denk gelmişti. Calvin bunu görünce "Göründüğü kadar kolay değilmiş." dedi. Güldüm ve onun hatalarını göstermeye başladım.

Calvin Drake Westin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Calvin Drake Westin
» Calvin Drake Westin
» Calvin Drake Westin
» Sabrina Westin
» Sabrina Westin