Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Styks Irmağı.

2 posters
YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Styks Irmağı. Empty
MesajKonu: Styks Irmağı.   Styks Irmağı. Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 2:37 am

Birisinin peşinden asla koşmazdım.Ama bu ciddi bir meseleydi. "Fenix,dur lütfen.Bir dinler misin?"dedim peşinden koşarken.Sonunda durdu ve umursamaz hareketlerle "Evet? Bak Hanna beni vazgeçirmeye çalışma."dedi.Beynim zonkluyordu.Sinirlenmiştim."Evet,seni vazgeçirmeye çalışacağım.Bu çok tehlikeli.Ne yaptığını bilmiyorsun bile!"dedim bağırarak.Bir kaç melez bize baktı.Yaklaştı ve "Keşke sana bunu hiç söylemeseydim.Salaklık bende !"dedi.Hiç bir şey diyemedim.Tek bildiğim şey, yakın dostum Fenix'i yalnız bırakamazdım.Arkasından yürüdüm ve "Pekala,ben de geliyorum."dedim.Fenix olduğu yerde kaldı ve bana baktı.Şaşırmış gibiydi."Ne var? Seni oraya yalnız göndereceğimi mi sandın?"dedim.Birlikte Thalia'nın ağacına doğru tırmanmaya başladık.Anayola kadar hiç konuşmadık.Cebimden drahmilerimi çıkardım ve yunanca sözleri söyledim.Fenix ne yaptığıma bakıyordu. "Hey,asla Gri Kızkardeşlerle gitmem."dedi.Yunanca sözleri söyledim ve drahmileri yere attım."En hızlı gidiş yolu bu."dedim.Yerden Gri Kızkardeşlerin taksisi fışkırdı.Yaşlı kadın pencereden kafasını uzattı."Nereye?"dedi tükürükler saçarak.Fenix'e bakarak "Ölüm Plakçılık mı? Hollywood'mu?"dedim.Fenix "Ölüm Plakçılık."dedi.Kadın ters ters "Binin."dedi.Ben de Gri Kızkardeşlerle gitmeye meraklı değildim.Ama hem en hızlı gidiş yolu,hem de en güvenlisi buydu.Kadın birden gaza bastı ve kafam koltuğa yapıştı.Lanet Olsun,dedim içimden.
Fenix Blume
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Fenix Blume

Styks Irmağı. Empty
MesajKonu: Geri: Styks Irmağı.   Styks Irmağı. Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 3:36 am

Bunu gerçekleştirmeye kararlıydı. Fakat arkasından gelen Hanna ona engel olmaya çalışıyordu. Onu duymamaya çalışırken koşuyordu. O da Hanna da iyice sinirlenmişti. "Fenix,dur lütfen.Bir dinler misin?" diye bağırdı. Onun peşinden gelmemesini isterken "Evet? Bak Hanna beni vazgeçirmeye çalışma." dedi öfkeyle. Hanna da sinirliydi tabii "Evet,seni vazgeçirmeye çalışacağım.Bu çok tehlikeli.Ne yaptığını bilmiyorsun bile!" diye bağırdı. Etraftakiler onlara bakıyordu. Neler olduğunu anlamaya çalışıyorlardı fakat bunu beceremiyorlardı. "Keşke sana bunu hiç söylemeseydim.Salaklık bende !" dedi. O da öfkelenmişti fakat tek başına gitmek de istemiyordu bir yandan. Hanna'nın yanında gelmesini istiyordu ama bunu açıkça söylemekten de çekiniyordu. Koşmayı kesmişti artık. Yürüyordu ama hala Hanna peşindeydi. "Pekala,ben de geliyorum." dedi Hanna. Bir yandan şaşırmış bir yandan da sevinmiş gibiydi. "Ne var? Seni oraya yalnız göndereceğimi mi sandın?" Thalia Ağacı'na gelmiştiler. Hanna cebinden drahmiler çıkardı ve bir şeyler söyledi. "Hey,asla Gri Kızkardeşlerle gitmem." diye bağırdı. Drahmileri yere atarken "En hızlı gidiş yolu bu." dedi. Yerden Gri Kızkardeşlerin taksisi çıktı. İğrenç suratlı kardeşlerden biri "Nereye?" dedi tükürüklerini saçarak. Ona doğru döndü ve "Ölüm Plakçılık mı? Hollywood'mu?" dedi sözleri tam anlaşılmasa da. O da bu durumdan memnun olmamışçasına "Ölüm Plakçılık." dedi. "Binin." Onlar da dediklerini yaptı. Birden gaza bastı kadın. Kaburgaları çıkacak gibi hissetti. Yunanca küfürler bile etmişti. Yolda hiç konuşmadılar. Suratından düşen bin parçaydı. Daha önce hiç Ölüm Plakçılığı görmemişti ama bu onun için sorun oluşturmuyordu. Yanında ne gerekliyse vardı. Çoktan kendini her şeye hazırlamıştı. Sonunda Ölüm Plakçılığı olduğunu düşündüğü yere geldiler ve teşekkür bile etmeden arabadan indiler. Burada yetkili şimdi Hanna'ydı. Ona uymak zorundaydı ama hala mutlu değildi. "Eee şimdi?" dedi gözünü yere devirerek. "Sen bana bırak." dedi Hanna.
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Styks Irmağı. Empty
MesajKonu: Geri: Styks Irmağı.   Styks Irmağı. Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 3:42 pm

Los Angeles'a vardığımızda hava kararmaya başlamıştı.Her zamanki gibi NSÖ PLAKÇILIK yazan kapının önüne gittim.Arkamda Fenix'in ayak seslerini duyabiliyordum.Hala surat asıyordu.Kendini yapacağa şeye hazırlıyordu sanırım.Tabelada faniler ve melezler giremez yazıyordu.Fenix'e "Buradan."dedim.İçerisi her zaman ki gibi çok ürkütücüydü.Tıka basa ölü doluydu.NSÖ'nün lobisinde ağır ağır ilerlemeye başladık.Görevli önünde ki kağıda bir şeyler karalıyordu.İşimiz uzun olduğundan hiç konuşmaya yeltenmedim ve cabimde ki drahmileri adama uzattım.Adam drahmileri aldı ve kafasıyla tekneyi gösterdi.Ölülerin yanına oturduk.Yanımda ki ölü saçlarımı çekiştirip duruyordu.Fenix'de rahatsız olmuş gibiydi.Ağır ağır Hades'in Krallığında ilerlemeye başladık.Aşağıdan çığlıklar,bağırışlar geliyordu.Adam bizi Asphedol Tarlalarında bıraktı.Demek ki bu ölüler iyi ölülerdi.Umarım ölünce ben de buraya gelirim,diye düşündüm.Fenix'e bakıp "Styks Irmağı ileride.Bunu yapmak istediğine emin misin?"dedim.Hala şansı vardı.Fenix"Eminim,bunu yapmak istiyorum Hanna."dedi gülümseyerek.Kabullenmekten başka çarem kalmamıştı.Styks Nehri'nin önüne geldik.Suyun rengi gri gibiydi.Fenix cebinde ki kılıcı yere attı ve nehre doğru ilerlemeye başladı.Tam o sırada kalbimi ağzıma getirecek bir şey oldu.Yaklaşık 20-30 tane Furia bize yaklaşıyordu.Bunlar 3 sene önce bana saldıran kapıcımız Mr.Shetzman benziyorlardı.Fenix'in kolundan yakaladım.Yerden kılıcını aldım ve bizi NSÖ PLAKÇILIK'a geri götürecek olan tekneye koştum."Bu iş yatar."dedim.Aslında furiaların gelmesine sevinmiştim.
Fenix Blume
Fenix Blume

Styks Irmağı. Empty
MesajKonu: Geri: Styks Irmağı.   Styks Irmağı. Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 12:07 am

Bütün kontrol Hanna'nın elindeydi ve ben bundan nefret ediyordum. Benim macerama neden burnunu sokuyordu ki. Hava da kararmıştı. Bir tabelanın önüne geldiğimizde Hanna "Buradan." dedi. Burasını daha önce görmemiştim. Boş boş oturan ruhlar hiç konuşmuyor, bir şey yapmıyordu. Bir adam bir kağıda bir şeyler yazıp karalıyordu. Hanna cebinden birkaç drahmi çıkardı ve adama uzattı. Adam bunları beğenmiş olacak ki tekneyi işaret etti. Biz de dediğini yaptık ve tekneye bindik. Yanımızda ölüler vardı. Hepsi iğrenç gözüküyorlardı. Ben de ölünce böyle olacaktım ama şimdiden bunları görmek pek de iyi değildi hani. Bir kadın Hanna'nın saçlarını karıştırıyordu. Bundan normalde zevk alırım fakat bu kadın ölü olunca pek de gülecek havamda değilim. Yavaş yavaş ilerlemeye devam ettik. "Styks Irmağı ileride.Bunu yapmak istediğine emin misin?" "Eminim,bunu yapmak istiyorum Hanna." İçimi bir heyecan kaplamıştı. Bu nedenle gülüyordum hafiften. Styks Nehri olduğunu düşündüğüm yere gelmiştik. Suyun tadı normal denize hiç benzemiyordu. Kılıcımı daha kolay inmek için aşağı bıraktım. Birden ileride çığlık sesi duydum. Kafamı kaldırdığımda 25 kadar furia bize yaklaşıyordu. Kim olduklarını bilmiyordum. Hanna birden beni kolumdan tutup yerdeki kılıcımı aldı ve koşmaya başladı. Hemen bir tekneye bindik. Hanna "Bu iş yatar." dedi. Çok moralim bozulmuştu. Bu kadar yolu geldikten sonra elim boş ayrılmak acayip koymuştu. "Hey onlarla savaşabilirdik." "Boş ver. Daha sonra gene geliriz." bunu söylerken gülüyordu. Bu benim sinirimi iyice bozmuştu. Elimde hiçbir şey olmadan geri dönmek zorunda kaldık.

RP Bitmiştir ~

Styks Irmağı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeşimle Styks Irmağı!
» Titan Atlas'ın Kaçışı / Kurgu 1. (Styks Irmağı) [4]
» Styks Suyu
» Styks Nehri