Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Görevim

2 posters
YazarMesaj
Sabrina Westin
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Sabrina Westin

İlk Görevim Empty
MesajKonu: İlk Görevim   İlk Görevim Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 11:24 am

Annem çağırıyordu. Nedenini hiç bilmiyordum. Tek bildiğim yalnız başıma Empire State binasına gidecek olmamdı. Tek başıma kısmı biraz sinirlerimi bozmuştu. Anneme inanamıyordum. 7 yaşındaki bir çocuktan bu istenir miydi. Her şeye rağmen gitmek zorundaydım. Bunun için pegasus ahırlarına gittim. İçeri girdiğimde bütün pegasuslar bana baktı. Hepsine gülümsedim ve masadan avcuma küp şeker doldurdum. Sonra Rüya'nın yanına gittim. Onu doyurduktan sonra da yolculuk için hazırladım. Hazır olduğunda üzerine bindim ve uçmaya başladık. Kısa bir süre sonra Empire State Binasına vardık. Rüya beni yere indirdiğinde doğruca içeriye girdim. Bu sefer görevli beni gördü ve geçmeme izin verdi. Anlaşılan annem görevliyle konuşmuştu. Asansöre görevliyle birlikte bindim. 600. kata çıktığımızda ondan ayrıldım ve etrafı izleye izleye Olimpos Konseyine gittim.
Persephone
Tanrıça/GM
Tanrıça/GM
Persephone

İlk Görevim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Görevim   İlk Görevim Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 7:16 am

Bugün kızımın geleceğini biliyordum. Bu yüzden sevgili anneciğim Demeter’den izin istemiştim. Oda anlayış ile karşılamış ve büyük bir mutlulukla beni Olimpos’a göndermişti. Hades’ten nefret ediyordu. Eh Hades’te benim çocuklarımdan nefret edince Tanrıça Demeter, çocuklarıma sahip çıkıyordu. Özellikle de ben yeraltında olunca… Eh Hades gibi bir eşe sahip olunca mecburen bunlara katlanıyorsunuz. Kızımı daha fazla bekletmek istemediğim için hemen Olimpos Konseyine adım attım. Ayrıca Empire State Binasında çalışan görevliye de haber göndermiştim. Kızımı zor durumda bırakmasını istemiyordum. O gelene kadar konseyde bekleyeceğim. Sonunda büyük kapılar açılmıştı. İçeriye daha 7 yaşlarında olan bir kız girdi. Kafamı çevirir çevirmez ayağa kalktım ve gülümsedim. Güzeller güzeli kızım Sabrina… Yedi yıl önceyi hatırlıyordum da, babasına o kadar çok benziyor ki. Yavaşça yanına yaklaşırken bir yandan da konuşuyordum. ‘‘Hayatım hoş geldin, bende seni bekliyordum.’’
Sabrina Westin
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Sabrina Westin

İlk Görevim Empty
MesajKonu: Geri: İlk Görevim   İlk Görevim Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 4:48 am

Olimpos gerçekten harika bir yerdi. Olimpos Konseyine girdiğimde hemen içeriye göz gezdirdim. Annem dışında hiçbir Tanrı veya Tanrıça yoktu. Annem ‘‘Hayatım hoş geldin, bende seni bekliyordum.’’ dedi. Gülümseyerek bana bakıyordu. Onun bu hali beni neden çağırdığı sorusunu daha da merak ettiriyordu. "Hoş buldum anneciğim. Beni neden çağırdın?" diye sordum. Annem beni baştan aşağıya süzdü. 7 yaşında olduğumu hatırlaması iyi olmuştu. Benden umarım zor bir şeyler istemezdi. Ben daha çok küçüktüm. Biraz büyüyüm ondan sonra her şeyi yapardım ama şimdi olmaz. Annem gülümsemesini sürdürerek konuşmaya başladı.

İlk Görevim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Görevim
» Yeni Görevim 2